\\Autori

SSSanta Sergejeva

6.jun
Televīzijas sievietēm «STV Pirmā!» producente Ieva Brante ir maģiski noslēpumaina. Viņa tik meistarīgi apvieno juteklīgu eleganci ar spēcīgu, pašpietiekamu un neatkarīgu personību, ka vienaldzīgo nav. Gluži tādi ir arī viņas veidotie raidījumi – gan sarunu šovs «Starp mums runājot», kurā ik otrdienas vakaru viegli izklaidējošā noskaņā par aktuālo runā pašmāju slavenības, gan Dainas Jāņkalnes raidījums «Sieviete. Personīgi», kur šķeļas sabiedrībā zināmu personību un ekspertu viedokļi par neērtiem jautājumiem.
 
2.jun
Jau vairākus darba dienu vakarus pie TV3 skatītājiem atgriezies vasaras kaislīgākais seriāls «Viņas melo labāk», kurā jau septīto sezonu Martas lomā iejūtas Nacionālā teātra aktrise Evija Skulte. Tādēļ aprunājāmies ar aktrisi, lai uzzinātu, kā viņa sadzīvo ar seriāla varoni Martu un kāpēc vēl nav pasludināts viņas un dzīvesdrauga, igauņu uzņēmēja Aimura Krūša kāzu datums.
 
31.mai
Piedāvājam ieskatu gaidāmajos kultūras, mūzikas, izklaides un cita satura pasākumos gan Rīgā, gan citviet Latvijā.
 
30.mai
Iedvesmojoša, sievišķīga un ar dzirkstošu uguntiņu acīs – tāda ir Zane Vaļicka, kas ik otrdienas vakaru kopā ar Valdi Melderi un Dainu Jāņkalni ļaujas aizraujošām un atklātām sarunām ar pašmāju slavenībām TV kanāla «STV Pirmā!» veidotajā šovā «Starp mums runājot». Zane ir arī aktiermeistarības pasniedzēja un aktrise teātrī «Austrumu robeža», kā arī divu bērnu mamma, kura neprātīgi mīl dzīvi un labprāt metas jaunos izaicinājumos. Arī šoreiz – kopā ar «STV Pirmā!» kolēģēm viņa aizsākusi iniciatīvu «30 dienu kleitās vai svārkos» un aicina arī citas sievietes jūnijā tērpties koši un sievišķīgi, bet bildes ievietot sociālajos tīklos, izmantojot tēmturi #STVUzvelcKleitu. Un, kas zina, – iespējams laimēt pārsteigumu no «STV Pirmā!» un «Rīga Plaza». «Man kleita ir ekskluzīvs apģērbs, jo ikdienas steigā, protams, džinsos ir daudz ērtāk! Taču šī akcija ir lieliska iespēja atgādināt mums, sievietēm, ka esam un jebkurā situācijā paliekam «princeses»! Sievietei jāsteidzas lēnām un jāļauj vīrietim sajust, ka esam gaisīgas un trauslas. Tādas, kuras ir jāpasaudzē un jāpalutina!» iesaistīties akcijā arī citas sievietes uzrunā Zane Vaļicka.
 
24.mai
Piedāvājam ieskatu gaidāmajos šā pavasara un vasaras kultūras, mūzikas, izklaides un cita satura pasākumos gan Rīgā, gan citviet Latvijā.
 
21.mai
Viņa ir latviešu uzņēmēja un filantrope. No malas nekad nepateiksiet, ka pirms pieciem gadiem allaž veiksmīgās Aivas Vīksnas dzīvē bija iestājusies «melnā strīpa», kuru viņa pārvarēja, iesaistoties katamarānu ražotnes biznesā.
 
19.mai
14. maijā darba dienas garumā Rīgā norisinājās īpašs notikums, proti, jau otro gadu pēc kārtas sievietes no dažādām Latvijas vietām pulcējās VEF Kultūras pilī uz izaugsmes un iedvesmas forumu «Līdere 2019». Pat reanimatologs Pēteris Kļava uz brīdi samulsa, ieraugot skatītāju rindās sēžam tik daudz daiļā dzimuma pārstāvju. Tiesa gan, Kļava bija izņēmums, jo lielākoties ar iedvesmas stāstiem, stiprinošiem vārdiem un noderīgu informāciju dalījās lektores sievietes – savas jomas profesionāles, kā arī sabiedrībā pazīstamas personas.
 
17.mai
Piedāvājam ieskatu gaidāmajos kultūras, mūzikas, izklaides un cita satura pasākumos gan Rīgā, gan citviet Latvijā.
 
10.mai
Piedāvājam ieskatu, kādi izklaides, mūzikas notikumi tuvākā un tālākā nākotnē norisināsies gan Rīgā, gan citviet Latvijā.
 
6.mai
Latvijā iecienītais gastroenterologs Hosams Abu Meri (44) un viņa izredzētā LTV «Rīta panorāmas» moderatore Linda Krūmiņa (39) šovasar gatavojas iestūrēt laulības ostā. Pēc iepriekšējās attiecību pieredzes Hosams šobrīd ļoti nevēlas gari un plaši stāstīt par savām attiecībām un gaidāmajām kāzām, atzīstot, ka savu privāto dzīvi nevēlas darīt visiem zināmu un publisku.
 
5.mai
Modes eksperte un žurnāliste Maija Silova 5. maijā svin jubileju. Sarunā ar »Vakara Ziņām« viņa atklāj savas dzimšanas dienas tradīcijas.
 
4.mai
Kādreiz, lai izskaidrotu spēkus, kas ietekmē tos vai citus notikumus, tika piesaukta nu jau nelaiķa advokāta Andra Grūtupa ietekme, vēlāk – advokāta Romualda Vonsoviča un maksātnespējas administratora, jurista Māra Sprūda vārds. Pēdējos mēnešos saistībā ar cīņu par farmācijas gigantu «Olainfarm» izgaismojušies vēl divi ietekmīgi juristi – Pāvels Rebenoks un Mārtiņš Krieķis. Pēdējam, kā izrādās, vēl aizvien ir ietekme ne tikai «Olainfarm», bet arī uz Valsts prezidenta vēlēšanu procesu, no avotiem Saeimā noskaidroja »Vakara Ziņas«.
 
3.mai
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas un modes notikumi, kas norisināsies gan Rīgā, gan citviet Latvijā.
 
26.apr
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākajā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas un modes notikumi, kas norisināsies gan Rīgā, gan citviet Latvijā. Tāpat noderīga informācija par aktuālākajām izstādēm, kurās atradīsiet sadzīvei nepieciešamās lietas.
 
26.apr
Kamēr Madaras Kivičas bijušais vīrs, mūziķis Andris Kivičs, nemitīgi atgādina sociālajos tīklos par savām attiecībām ar sabiedrības dāmu, gleznotāju un skaistumkaralieni Lieni Skulmi, viņa bijusī sieva Madara Kiviča arī beidzot pārsteigusi sociālo tīklu lietotājus ar mulsinošu fotogrāfiju, kurā redzama ar Amerikā dzīvojošo latviešu režisoru Miku Ozoliņu.
 
14.apr
Ar pludmales volejbola «karali lauvu» jeb Aleksandru Samoilovu tiekos dienu pēc viņa dzimšanas dienas, ko pašmāju sporta zvaigzne kopā ar kolēģiem nosvinēja Ēģiptē, Hurgadas iecienītākajā zivju restrorānā «Al Halaka Fish Restaurant». Tikai dažu minūšu braucienā atrodas arī Aleksandra īrētais dzīvoklis un smilšu pludmale, kur viņš trenējas ar savu partneri Jāni Šmēdiņu. Ģimene – sieva Anna un dēli Adrians (4) un Kristians (2,5) – šoreiz palikuši Latvijā. Viņš pats mājās atgriezīsies tikai pēc piecu nedēļu prombūtnes.
 
13.apr
Piedāvājam ieskatu šā pavasara un Lieldienu brīvdienu gaidāmajos izklaides, mūzikas un cita satura sarīkojumos, kas norisināsies gan Rīgā, gan citviet Latvijā.
 
6.apr
Televīzijas kanāli 360TV un «STV Pirmā!» ir parūpējušies, lai jums, skatītāji, sarūpētu plašu un daudzveidīgu raidījumu klāstu, ko vērot gan darba dienu vakaros, gan brīvdienās.
 
4.apr
Jaunā Rīgas teātra aktrise Jana Čivžele šajā sezonā ik darbdienas vakaru redzama jaunajā TV3 seriālā «Viss pa jaunam», kurā viņa atveido mierīgo un nosvērto Santu Fūrmani, vienu no trim draudzenēm, kas izveidojušas savu biznesu laukos, atverot viesu namu. 6. aprīlī aktrise svinēs 37. dzimšanas dienu. Raksturojot sevi, viņa atklāj, ka pēc horoskopa ir ragains auns ar visām no tā izrietošajām sekām.
 
22.mar
Piedāvājam ieskatu gaidāmajos izklaides, mūzikas un cita satura sarīkojumos, kas norisināsies gan Rīgā, gan citviet Latvijā.
 
19.mar
Tuvojoties siltajam laikam, dāmām atgriežas vēlme uzvilkt īsākus svārciņus, nolikt silto ziemas apģērbu attālākajos skapja plauktos un sākt gatavoties pludmales sezonai. Fitnesa trenere un modele Anita Pužule sarunā ar »Vakara Ziņām« sniedz padomus, kā sievietēm uzlabot fizisko formu un lieliski izskatīties pirms siltās un saulainās sezonas sākuma.
 
10.mar
Skaistumkonkursu laureātes, modeles, influenceres un māsas Simona un Diāna Kubasovas nobibinājušas kosmētikas līdzekļu zīmolu «Fast Beauty Co». Māsu radītie skaistumkopšanas produkti ir izpelnījušies ievērību arī ārzemju medijos un jau guvuši labas atsauksmes modes dāmu aprindās.