\\Autori

SSSanta Sergejeva

9.dec 2019
Aktrise un rotu māksliniece Agnese Zeltiņa 4. decembrī svinēja sava biznesa – rotu zīmola «Soulstones» sesto jubileju un prezentēja jaunāko rotu kolekciju «XII» 2020. gadam, kas radīta 12 horoskopa zīmēm, iedvesmojoties no klientu vēlmēm. Aizvadītais gads uzņēmējdarbībā bijis ļoti piesātināts, un, lai sasniegtu labākus rezultātus, Agnese paplašinājusi biznesu ar jaunām idejām, radot ne tikai rotas, bet vadot arī meistarklases.
 
8.dec 2019
Decembra sākumā savas jubilejas svin laulāto pāris – etiķetes speciāliste Jeļena Marga un radio ētera personība Eduards Liniņš.
 
8.dec 2019
Eiropas Parlamenta deputāts Roberts Zīle kopā ar bijušo kolēģi Saīdu Kamalu, kas dzīvo Londonā, bija ieradies Rīgā, lai uzdziedātu uz lielās VEF Kultūras pils skatuves mūzikas un mākslas festivāla «Bildes 2019» veterānu koncertā.
 
8.dec 2019
Dziedātāja Samanta Tīna joprojām dzīvo un veido karjeru divās valstīs – gan Latvijā, gan arī Lietuvā. Turklāt viņa deklarējusi dzīvesvietu Lietuvas galvaspilsētā, kā arī pārvietojas ar automašīnu, kurai ir šīs valsts numurzīme. Aizvadītās nedēļas nogalē modes un izklaides centrā «Rīga Plaza» Samanta prezentēja savu jaunāko dziesmu un videoklipu «Still Breathing» (Vēl joprojām elpoju), kurā uzrunā latviešu sievietes kļūt sievišķīgākām, nevis allaž būt visu varošām un spēcīgām.
 
7.dec 2019
Rokgrupas «Colt» soliste Elīna Krastiņa, kas jau gadu darbojas šajā grupā, ļāvusies jaunām pārvērtībām un no tumšmates kļuvusi par gaišmati. Tāpat arī viņas skatuves tēls kļuvis efektīgāks.
 
6.dec 2019
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās. Ziemassvētki un gadu mija vairs nav aiz kalniem, tādēļ piedāvājam ieskatu, kā pavadīt gada nogales svētkus.
 
2.dec 2019
Dziedātāja Ineta Rudzīte ar lielu pietāti izturas pret skatuvi un koncertiem, tādēļ jo rūpīgi izvēlas skatuves tērpus un nebeidz vien pārsteigt klausītājus ar dažādiem stiliem. Iespējams, Inetas daudzveidīgie skatuves stili var kļūt par iedvesmu arī jums, žurnāla lasītājas, radot jaunus tērpus gada nogales svētkiem. Jau decembra sākumā dziedātāju redzēsim un dzirdēsim dažādās Latvijas pilsētās koncertprogrammā «Ziemassvētku starojums».
 
1.dec 2019
Bijušais kamaniņu braucējs, tagad kamaniņu braukšanas treneris un inženieris mehāniķis Mārtiņš Rubenis ar sievu, mākslinieci Ievu Rubeni dažus mēnešus būs spiesti dzīvot šķirti. Pirms tam pāri sastapām mūzikas un mākslas festivāla «Bildes 2019» veterānu koncertā, kurā uz skatuves muzikālo priekšnesumu sniedza arī Mārtiņš.
 
30.nov 2019
Muzikants, jokdaris un pasākumu vadītājs Ēriks Loks šajā gada nogalē dodas pie saviem klausītājiem dažādās Latvijas vietās. Tikšanās laikā viņš gan sarunājas, gan atskaņo paša komponētās dziesmas.
 
29.nov 2019
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās. Ziemassvētki un gadu mija vairs nav aiz kalniem, tādēļ piedāvājam ieskatu, kā pavadīt gada nogales svētkus.
 
25.nov 2019
Kūku meistare Anna Panna jeb īstajā vārdā Anna Birmane nupat kā laidusi klajā savu jaunāko grāmatu «Annas Pannas kūkas un ne tikai». Šī jau ir autores trešā sarakstītā grāmata, kurā apkopotas Annas radītās krāsaino un gardo kūku, desertu un dažādu saldumu receptes. Ar šo grāmatu Annas Pannas galvenā vēlme ir aktualizēt ēst gatavošanu mājās ar parastām cepeškrāsnīm un ikdienas virtuves piederumiem. Lai pagatavotu kvalitatīvu, vizuāli baudāmu un garšīgu kūku, pietiks ar labu, precīzu recepti ‒ tāds ir Annas uzstādījums. Kūku meistares ikdiena un dzīvesstils ir tikpat krāsains kā viņas gatavotās tortes!
 
23.nov 2019
Zīmīgi, ka juristes, sporta entuziastes un veselīga dzīvesveida popularizētājas Ievas Brantes dzimšanas diena ir valsts atceres dienu un svētku mēnesī, tādēļ nav jautājumu, kāpēc viņa allaž ir tik enerģiska valsts sabiedrisko norišu līdzdalībniece. Šoreiz Ieva padalījās ar sev adresētu dzimšanas dienas novēlējumu, kas varētu iedvesmot arī citas dāmas.
 
23.nov 2019
Aizvadītais gads populārajam mūziķim Arnim Mednim izdevies jo īpaši ražīgs. Nupat valsts svētku priekšvakarā viņš laidis klajā jaunu mūzikas projektu – albumu «Mana tautasdziesma» – un turpina komponēt roka mesu, ar kuru savus klausītājus vēlas pārsteigt Lieldienās. Arņa otrā pusīte un menedžere Ilva atzīst, ka radošie darbi Arnim ātrāk palīdz tapt veselam.
 
22.nov 2019
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
 
22.nov 2019
Kādu brīdi populārā pavāra Laura Aleksejeva un miljonāra Igora Mališkova slavenību iecienītais Jūrmalas restorāns «36. līnija» bija aizvērts apmeklētājiem, jo kādam nelabvēlim nebija pa prātam tā statuss. Šobrīd strādā tikai restorāna apakšstāvs un tiek kārtotas visas nepieciešamās atļaujas, lai restorāns atkal varētu darboties pilnā apjomā.
 
20.nov 2019
Jau 14. decembrī Rīgas Doma baznīcā tautā mīlētā operas dīva Inese Galante un viņas domubiedri sniegs divus īpašus garīgās un klasiskās mūzikas «Ziemassvētku prelūdija», tādējādi mūzikas mīļotājiem radot brīnumaino gada nogales svētku noskaņojumu.
 
18.nov 2019
Dziedātāja Aminata Savadogo sarunā ar »Vakara Ziņām« atklāj, ka nebūt nav pazudusi no mūzikas dzīves un raksta jaunas dziesmas gan sev, gan citiem dziedātājiem tepat Latvijā un arī ārpus tās robežām.
 
16.nov 2019
Pilnveidot krūšu formu, noņemt rētas un neizdevušos tetovējumus, likvidēt dubultzodu un uzlabot ādas tonusu – estētiskā medicīna mūsdienās spēj visu! 
 
15.nov 2019
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
 
14.nov 2019
Populārais šovmenis Renārs Zeltiņš jau pāris nedēļas pārvietojas ar kruķu palīdzību, jo par sevi atgādinājusi ceļgala krustenisko saišu trauma, kas gūta, vēl spēlējot profesionālo basketbolu.
 
13.nov 2019
Uzņēmēja un pašreizējā Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas prezidenta Jāņa Kola sieva, uzņēmēja Mārīte Kola bieži vien apmeklē modes skates un ar šo industriju saistītus pasākumus kopā ar meitu, diplomētu psiholoģi Elizabeti Kolu. Tiesa gan, Kolu meita jau dažus gadus vairs nedzīvo ar vecākiem zem viena jumta un visus lēmumus, kas saistīti ar sirdslietām un citām privātām lietām, pieņem pati.
 
11.nov 2019
Dziedātāja un Lienes Šomases bērnu un jauniešu radošās studijas vadītāja Liene Šomase savu 33. dzimšanas dienas vakaru pavadīja īpaši romantiski, apmeklējot ar māsām daudzfunkcionālajā mākslas telpā «Hanzas perons» notiekošo Francijas nišas parfimērijas zīmola «HFC Paris (Haute Fragrance Company)» ienākšanu Latvijas tirgū un jaunās smaržas prezentāciju.