Ceturtdiena, 30.maijs

redeem Lolita, Vitolds

arrow_downwardSanta Sergejeva / Autori

»Vakara Ziņas« apkopoja dažāda satura aktuālu informāciju par to, ko darīt šajā laikā, kā to pavadīt, kamēr valstī un visā pasaulē ir ārkārtas situācija, ir ļoti jāsaudzē sevi un citi un jāuzmanās no koronavīrusa.
27.mar 2020 Santa Sergejeva
photo_camera
Keramiķes un porcelāna mākslinieces – latviete Ingūna Skuja un amerikāniete Melisa Breidena – ir pāris gan dzīvē, gan mākslā. Viņas savas savienības divdesmit gadu laikā sarīkojušas vairāk nekā 40 personālizstādes un piedalījušās 140 grupu skatēs. Sastapām abas mākslinieces 13. martā Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā, kur viņas atklāja savu izstādi «Samsāra».
24.mar 2020 Santa Sergejeva, Lauma Lapsa
Dziedātāja Samanta Tīna šobrīd ļoti nopietni gatavojās dalībai lielajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, kam šopavasar bija jānotiek Nīderlandē Roterdamas pilsētā. Pusfināli bija paredzēti 12. un 14. maijā, savukārt fināls – 16. maijā. Tiesa gan, saistībā ar koronavīrusa pandēmiju starptautiskais dziesmu konkurss arēnā «Ahoy» ir atcelts.
23.mar 2020 Santa Sergejeva
Šobrīd, kad visā pasaulē plosās koronavīruss, vissvarīgākais ir veselība un atbildība pret savu un apkārtējo dzīvību, tādēļ visi sarīkojumi, koncerti, prezentācijas, sporta spēles, modes skates ir pārceltas. Kamēr vien Latvijā ir izsludināta ārkārtas situācija, tikmēr mums visiem jābūt modriem, atbildīgiem un jāievēro noteiktie drošības noteikumi, ja ir jādodas pēc iepirkumiem, pie ārsta, uz aptieku vai citās darīšanās, cilvēkiem jāievēro divu metru distance.
20.mar 2020 Santa Sergejeva
12. martā allaž elegantā operdziedātāja Inese Galante atzīmēja savu 66. dzimšanas dienu, ko šoreiz pavadīja Vācijā kopā ar meitu Diānu Galanti, viņas vīru Aleksandru un mazdēlu Laurentu.
18.mar 2020 Santa Sergejeva
Dailes teātra aktrisei un TV3 seriāla «Viņas melo labāk» zvaigznei Anetei Krasovskai populārās interneta vietnes «Instagram» profilam ir vairāki tūkstoši sekotāju. Sociālajā vietnē viņa regulāri publicē gaumīgus foto un sarunā ar »Vakara Ziņām« atklāj, kāda satura informāciju par sevi ir gatava vēstīt publiskajā telpā.
15.mar 2020 Santa Sergejeva, Lauma Lapsa
Režisors Dž. Dž. Džilindžers jeb Raimonds Rupeiks Starptautiskajā sieviešu dienā 8. martā svinēja savu 54. dzimšanas dienu, ko viņam par godu Vecrīgas viesnīcā «Grand Palace Hotel» bija sarīkojusi sestā sieva – rakstniece Inga Grencberga. Sveikt jubilāru kuplā pulkā ieradās bijušie Dailes teātra kolēģi, kā arī viņa piektā sieva – miljonāre un māksliniece Elīna Maligina.
13.mar 2020 Santa Sergejeva, Lauma Lapsa, Ingrīda Punka
Populārais latgalietis, šlāgermūzikas grupas «Galaktika» solists un Rēzeknes Zaļo pakalnu kora vadītājs Normunds Zušs atklāj tās desmit lietas, kas visspilgtāk raksturo viņa personību. 2019. gada oktobrī ar ovācijām tika aizvadīts pirmais ar Latgali saistīto mūziķu un izpildītāju saiets «Taiseits Latgolā!». Visas biļetes bija izpārdotas jau mēnesi pirms koncerta. Līdz ar to koncerta organizatori iecerējuši atkārtot šo saietu jau šovasar 14. jūnijā Dzintaru koncertzālē. Šajā vērienīgajā Latgales mūziķu saietā baudīsim arī Normunda Zuša harismu un vokālu.
12.mar 2020 Santa Sergejeva
Ineses Galantes fonda vadītāja, arī slavenās operdziedātājas meita Diāna Galante dienu pirms Starptautiskās sieviešu dienas svin dzimšanas dienu. Šoreiz viņa savu svētku dienu pavadīs Vācijā, kur dzīvo ar ģimeni.
9.mar 2020 Santa Sergejeva
TV šovu zvaigzne Magone Šutoviene savas dzejas grāmatas «Magoņu čuksti» atvēršanas svētkos priecēja klātesošos ar vizuālām pārvērtībām, kā arī atrādīja lielo grūtnieces vēderiņu.
1.mar 2020 Santa Sergejeva
Kad romantiski erotisko bestselleru autore Karīna Račko strādāja pie savas trešās grāmatas «Samaitātā», aprakstot dejotājas Adriānas un Latvijas teātra jaunā talanta Rainera aizliegto, kaislīgo un nervus kņudinošām intrigām caurvīto mīlasstāstu, viņa pat nevarēja iedomāties, ka jau pēc gada fantāzijā uzburtie tēli atdzīvosies uz skatuves – «Royal Dance Studio» jutekliskajā un emocionāli piesātinātajā dejas izrādē. Vairāk par gaidāmo izrādi, radošumu un jūtu kaislībām stāsta rakstniece, «Samaitātās» autore Karīna Račko un «Royal Dance Studio» vadītāja, dejas izrādes idejas iniciatore un horeogrāfe Arita Kukuvasa.
25.feb 2020 Santa Sergejeva
Dziedātājs Rinaldo jeb Ritvars Sunītis jau otro gadu ar ģimeni dzīvo Somijas galvaspilsētā Helsinkos. Pavisam nesen viņš nosvinēja 29. dzimšanas dienu un sevi pieteicis Somijā populārajā dziedošo talantu šovā «The Voice of Finland» (Somijas balss).
22.feb 2020 Santa Sergejeva
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti notikumi un sarīkojumi dažādām gaumēm un interesēm.
21.feb 2020 Santa Sergejeva
Deju pasniedzēja Aleksandra Kurusova jau kopš 2018. gada dzīvo un strādā Singapūrā, kur šobrīd strauji izplatās koronavīruss «Covid-19». Aleksandra ik dienu mēro ceļu ar metro no mājām uz darbu – deju studiju, kur strādā ar saviem dejotājiem. Situācija nav vienkārša, visu laiku sevi jāsargā. Aleksandra ikdienā nēsā sejas masku un mazgā rokas ar ziepēm vairāk nekā desmit reižu dienā.
21.feb 2020 Santa Sergejeva
Pasākumu organizatore Svetlana Leva jau vairākkārt atzinusi, ka sievietei nav pieklājīgi vaicāt viņas gadu skaitli. «Man vienmēr ir 18,» februāra sākumā nosvinējusi dzimšanas dienu, koķeti nosaka jubilāre.
21.feb 2020 Santa Sergejeva
Stilīgas rīdzinieces un galvaspilsētas saviesīgās dzīves baudītājas aizvadītajā nedēļā pulcējās tirdzniecības centrā «Alfa», lai novērtētu jaunākās tendences saulesbriļļu un briļļu ietvaru modē.
17.feb 2020 Santa Sergejeva, Ingrīda Punka
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
14.feb 2020 Santa Sergejeva
11. februārī dzimšanas dienu svin mārketinga aģentūras «PR linija» vadītāja Irēna Drozdova.
11.feb 2020 Santa Sergejeva
Jau pavisam drīz 21. un 22. februārī atlētiski vīrišķīgo, draudzīgo un atsaucīgo Gustavu Vītoliņu, ko šovbiznesa aprindās vairāk pazīst kā DJ Gustavito, redzēsim Ķīpsalas hallē, kur viņš vadīs festivālu «Erots». Gustavs ne tikai dīdžejo Latvijā, citviet Eiropā un Amerikā, bet ir arī puišu šovgrupas «Male Empire Night out Show» dalībnieks un divu bērnu tētis.
9.feb 2020 Santa Sergejeva
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
7.feb 2020 Santa Sergejeva
Dziedātājs Markus Riva uz Ukrainu dodas vismaz 20 reizes gadā, bet brauciens uz šo valsti TV3 raidījuma «Zvaigznes ceļo» ietvaros viņam izvērtās kā medusmaize.
7.feb 2020 Santa Sergejeva
28. janvārī 28. dzimšanas dienu svinēja dziedātāja Madara Grēgere.
3.feb 2020 Santa Sergejeva