arrow_downwardPasaules Kauss futbolā

Pasaules kauss futbolā šodien piedāvā trīs aizraujošas izrādes, septiņos vakarā laukumā dosies Kolumbija un Kotdivuāra, desmitos Urugvaja un Anglija, bet vienos naktī par pirmo uzvaru cīnīsies Japānas un Grieķijas izlases.
19.jun 2014 Portāls nra.lv, Ģirts Pommers
Pasaules kausa izcīņas D grupā ļoti svarīga spēle notiks starp Angliju un Urugvaju, kuras pirmajā kārtā zaudēja attiecīgi Itālijai (1:2) un Kostarikai (1:3). Ja abas vienības vēlas savu likteni izšķirt pašas, nevis visu atstāt konkurentu rokās, šovakar ne viena, ne otra zaudēt vairs nedrīkstēs atļauties. Mača sākums Sanpaulu plkst. 22:00 pēc Latvijas laika.
19.jun 2014 Portāls Sportacentrs.com
Horvātijas izlases pussargs Ivans Rakitičs pēc vakar gūtās Pasaules kausa uzvaras pār Kamerūnu (4:0) uzskatīja, ka viņa izlasei bijis pa spēkam gūt vēl vismaz trīs vārtus, bet Kamerūnas treneris par sakāves iemeslu norādīja palikšanu mazākumā.
Pasaules kausa A grupas mačā Horvātija, lielāko mača daļu pavadot vairākumā, ar 4:0 sagrāva Kamerūnu. Divi precīzi sitieni Mario Mandžukičam, bet horvāti ar trim punktiem saglabā izredzes iekļūt 1/8 finālā. Kamerūnai šis bija otrais zaudējums, kas šajā gadījumā nozīmē, ka jau tagad ir skaidrs, ka kamerūniešiem pēc grupu turnīra pēdējā mača čempionāts būs beidzies.
Pasaules kausa izcīņa Brazīlijā turpinās, un šovakar savā starpā tiksies Nīderlande – Austrālija, kā arī Spānija – Čīle. Vienos naktī savu pirmo uzvaru turnīrā centīsies izcīnīt Horvātijas izlase, kurai pretī stāsies Kamerūna.
18.jun 2014 Portāls nra.lv, Ģirts Pommers
Ar neizšķirtu starp Krievijas un Dienvidkorejas izlasēm (1:1) noslēgusies Pasaules kausa grupu turnīra pirmā kārta. Abu komandu labā izcēlās uz maiņu izgājušie uzbrucēji Kinho Lī un Aleksandrs Keržakovs, kurš 74. minūtē izcēlās tikai sešas minūtes pēc Lī vārtiem un tikai trīs minūtes pēc paša iziešanas laukumā. Dienvidkorejas gūtajos vārtos rupju kļūdu pieļāva krievu vārtsargs Igors Akinfejevs.
18.jun 2014 Portāls Sportacentrs.com
Šovakar ar Brazīlijas un Meksikas spēli sākās Pasaules kausa grupu turnīra 2. kārta. Abām komandām bija daudz iespēju, jo īpaši Brazīlijas rindās šajā izceļoties izceļoties Neimāram, taču lielisks Meksikas vārtos bija Giljermo Očoja, kurš bieži glāba savu komandu no vārtu zaudējumu, tostarp arī mača beigās - 0:0. Brazīlijai un Meksikai pēc diviem mačiem ir pa četriem punktiem.
Pasaules kauss futbolā turpinās un šodien tiks aizvadītas vairākas spēles. Interesantā Beļģijas izlase centīsies savu favorītu statusu apliecināt pret Alžīriju, bet desmitos vakarā Brazīlija ar Meksiku cīnīsies par otro uzvaru A grupā. Vienos naktī savu dalību turnīrā sāks Krievijas izlase, kurai ne tas vieglākais pārbaudījums, jo pretī stāsies Āzijas reģiona pārstāve – Dienvidkoreja.
17.jun 2014 Portāls nra.lv, Ģirts Pommers
Pasaules kausa finālturnīrs turpina uzņemt apgriezienus - šovakar savus pirmos mačus aizvadīs arī H grupas komandas, bet ar Brazīlijas un Meksikas spēli startēs jau otrā kārta.
17.jun 2014 Portāls Sportacentrs.com
Pasaules kausa izcīņas finālturnīrs Brazīlijā pulcējis ne tikai 32 valstu futbola izlases, bet arī neskaitāmus līdzjutējus. Viņu vidū ir kolorītas personības, kas sagrabējušā automašīnā, uz motorollera, velosipēda vai pat kājām mērojušas tūkstošiem kilometru garu ceļu, ir arī rekordisti, kuri šāda ranga sacensības nav izlaiduši jau gadiem ilgi.
17.jun 2014 Māris Krūmiņš
ASV futbola izlase jau pirmajā spēle minūtē atklāja rezultātu Pasaules kausa finālturnīra G grupas spēlē pret Ganu, taču 83. minūtē šo pārsvaru izlaida no rokām. Bez uzvaras gan ASV nepalika, jo vārtus guva uz maiņu nākušais aizsargs Džonss Brukss, kuram tie bija pirmie vārti izlases sastāvā, bet ASV līdz ar to uzvarēja ar 2:1 un revanšējās par 2010. gada astotdaļfināla zaudējumu.
Horvātijas izlases futbolisti no treniņiem brīvo laiku pavadījuši jautri pļuņčajoties baseinā. Dzeltenā prese uzņēmusi pāris kadrus no šīm aktivitātēm, lieki piebilst, ka pēc šo attēlu publicēšanas futbolisti vairs ar presi nekomunicē...
17.jun 2014
Vācijas izlases futbolists Lukašs Podoļskis pēc pārliecinošā panākuma pret Portugāli (4:0) atklāja, ka uzvaru veltījis Mihaelam Šūmaheram, kura veselības stāvoklis beidzot ir uzlabojies.
Pasaules kausa F grupas pirmās kārtas otrajā mačā Irānas un Nigērijas komandas mačā pirmo reizi čempionātā netika gūti nevieni vārti - 0:0. Pārsvars bija Nigērijai, taču ļoti daudz momentu nebija nevienai no izlasēm. Šis ir ne tikai pirmais bezvārtu neizšķirts šajā finālturnīrā, bet arī pirmais neizšķirts vispār.
17.jun 2014 Ziņu aģentūra LETA
Šīs dienas Pasaules kausa ēdienkartē divi principiāli dueļi – Eiropā savas attiecības kārtos Vācijas un Portugāles izlases, bet nakts spēlē reabilitēties par zaudējumu pirms četriem gadiem mēģinās ASV izlase, kurai pārbaudījums pret Ganu. Desmitos vakarā savas pretenzijas uz izkļūšanu no F grupas demonstrēs nigērieši, kuriem būs jāpārspēj potenciālā pastarīte – Irānas vienība.
16.jun 2014 Portāls nra.lv, Ģirts Pommers
Ar uzvaru Pasaules kausa izcīņu uzsākusi F grupas favorīte Argentīna, kura ar 2:1 pieveica Bosniju un Hercgovinu. Jau trešajā minūtē bosnieši ievirzīja bumbu savos vārtos, taču turpinājumā spēlēja visai sekmīgi. Lionels Mesi 65. minūtē dubultoja Argentīnas pārsvaru, bet mača beigās Vedads Ibiševičs atdeva cerības bosniešiem. Neko vairāk gan finālturnīru debitante nespēja.
16.jun 2014 Portāls Sportacentrs.com
Šovakar Pasaules kausa B grupas pirmajā mačā savā starpā tikās abas 2010. gada turnīra finālistes - Spānija un Nīderlande.
14.jun 2014 Portāls Sportacentrs.com
Šodien Pasaules kausa A grupas otrajā mačā Meksika, pateicoties Orives Peraltas 61. minūtē gūtajiem vārtiem, ar 1:0 pieveica Kamerūnu.
13.jun 2014 Portāls Sportacentrs.com
Vakar ap pusnakti beidzās 2014. gada pasaules čempionāta atklāšanas spēle starp rīkotājvalsti Brazīliju un Horvātiju, bet šodien un līdz pat 13. jūlijam teju katru dienu un nakti būs vairākas spēles. Kā pirms ikviena čempionāta, arī pirms notikumiem Brazīlijā atrodami daudzi interesanti fakti, kuriem ir vistiešākais sakars ar notikumiem futbola laukumā un ārpus tā.