Pasaules Kauss futbolā

13.jun 2014
Šovakar Pasaules kausa izcīņā Brazīlijā norisināsies trīs spēles. A grupā cīņu par pirmajiem punktiem uzsāks Meksikas un Kamerūnas izlases (spēle sāksies 19.00 pēc Latvijas laika), desmitos vakarā futbola draugus sagaida saldais ēdiens, Spānijas – Nīderlandes spēlē, bet vienos naktī savu favorītu statusu centīsies attaisnot Čīles izlase, kurai pretī stāsies Austrālijas futbolisti.
 
13.jun 2014
Ar trim spēlēm Brazīlijā turpināsies Pasaules kausa izcīņas finālturnīrs. Plkst. 19:00 pēc Latvijas laika A grupas otrajā spēlē tiksies Meksika un Kamerūna, bet plkst. 22:00 futbola cienītājus gaida saldais ēdiens – 2010. gada fināla atkārtojums starp Spāniju un Nīderlandi. Plkst. 1:00 naktī tiksies Čīle un Austrālija.
 
13.jun 2014
Pēc sāpīgā 1:3 zaudējuma Pasaules kausa izcīņas atklāšanas mačā pret Brazīliju zaudētāju treneris Niko Kovāčs un aizsargs Dejans Lovrens veltījuši iznīcinošus komentārus tiesnešu virzienā.
 
13.jun 2014
Pasaules kausa mājiniece - Brazīlijas izlase atklāšanas mačā izcīnīja uzvaru ar 3:1, taču horvātu sirdīs un prātos vēl ilgi paliks šī strīdīgā epizode, kad Horvātijas izlases soda laukumā teatrāli krita uzbrucējs Freds, par ko tika piešķirts apšaubāms 11 metru soda sitiens.
 
13.jun 2014
Šodien ar Brazīlijas un Horvātijas futbola izlašu spēli startēja 2014. gada Pasaules kausa izcīņas finālturnīrs. Atklāšanas mačā pirmos turnīra vārtus guva Marselu, ieraidot bumbu savos vārtos, bet beigās ar 3:1 tomēr uzvarēja Brazīlija.
 
12.jun 2014
Amerikāņu dziedātāja Dženifera Lopesa tomēr uzstāsies FIFA Pasaules kausa atklāšanas ceremonijā svinīgajā ceremonijā, kas ceturtdien sāksies Sanpaulu,Brazīlijā, kaut arī iepriekš priekšnesumu bija atsaukusi. Lopesa sadarbībā ar reperi Pitbull un brazīliešu dziedātāju Klaudiju Leiti iedziedājusi Pasaules kausa oficiālo dziesmu "We Are One".
 
12.jun 2014
Šodien plkst.23:00 ar atklāšanas spēli starp turnīra mājinieci Brazīliju un Horvātiju sāksies 2014. gada Pasaules kausa izcīņas finālturnīrs. Par vērtīgo titulu spēkosies planētas 32 spēcīgākās futbola izlases.
 
12.jun 2014
Brazīlijā, kur šodien sākas Pasaules kausa finālturnīrs futbolā, gaidāms lidostu un metro darbinieku streiks.
 
12.jun 2014
Natalas stadionā jau parīt gaidāma pirmā spēle Pasaules kausa izcīņā, taču ugunsdzēsības dienests joprojām nav parakstījis atļauju izmantot jaunuzcelto stadionu, vēsta Goal.com.
 
12.jun 2014
Vairāk nekā 600 000 tūristu no ārzemēm tuvākā mēneša laikā gatavojas apmeklēt Brazīliju, kur šovakar sāksies kārtējais Pasaules kausa izcīņas finālturnīrs futbolā. Lai gan vietējie iedzīvotāji jau mēnešiem ilgi protestē pret pārlieku lielajiem tēriņiem (čempionāta rīkošana izmaksājusi vairāk nekā 11 miljardus dolāru), bet Starptautiskās Futbola federācijas (FIFA) amatpersonas anonīmi šausminās, ka ļoti daudz no tā, ko bija ieplānots padarīt, organizētāji nav paspējuši, valsts prezidente Dilma Rusefa speciālā uzrunā televīzijā paziņojusi, ka Brazīlija čempionātam ir gatava – gan futbola laukumos, gan ārpus tiem.
 
11.jun 2014
Portugāles futbola valstsvienība pārbaudes spēlē ar 5:1 sagrāva Īriju. Lielāko daļu spēles laika laukumā pavadīja arī Krištianu Ronaldu, kurš atgriezās pēc divu pārbaudes spēļu izlaišanas.
 
11.jun 2014
Brazīliešu kustība, kas atbalsta bez pajumtes palikušos strādniekus, piekritusi nerīkot protestus Pasaules kausa laikā, paziņojis kustības līderis Giljermo Boloss.
 
10.jun 2014
Krievijas sporta ministrs Vitālijs Mutko uzskata, ka Pasaules kausā krievu izlasei cienījams rezultāts būs izkļūšana no grupas, taču ir cerības arī uz pusfinālu. Galvenais - nepazaudēt pārliecību, ļoti svarīga būs pirmā spēle.
 
9.jun 2014
Spānijas futbola grands "Barcelona" izteicis vēlmi iegādāties Dortmundes "Borussia" pussargu Marko Roisu, piedāvājot vācu klubam 35 miljonus eiro.
 
9.jun 2014
Jau tiek skaitītas dienas līdz četrgades lielākajam notikumam futbolā – Pasaules kausa izcīņai, kas no 12.jūnija līdz 13.jūlijam norisināsies Brazīlijā. Bukmeikeri prognozē, ka šajā milžu cīņā brazīlieši pratīs pilnībā izmantot savu laukumu priekšrocības un kļūs par čempioniem, bet neskatoties uz to, ļoti augstu ir novērtētas arī Argentīnas, Vācijas un Spānijas izredzes uz titulu.
 
5.jun 2014
Līdz Pasaules kausa izcīņas futbolā finālturnīra pirmajai spēlei starp Brazīlijas un Horvātijas izlasēm, kas notiks Sanpaulu stadionā, palikusi tieši nedēļa, un Brazīlijā cenšas drudžaini paveikt laikus nepadarītos darbus. Ar 11 miljardiem dolāru, kas ieguldīti turnīra rīkošanā, izrādījies stipri par maz, daudzi solītie infrastruktūras uzlabošanas projekti palikuši tikai uz papīra, bet neapmierinātie iedzīvotāji, neraugoties uz to, ka dievina futbolu, ir gatavi čempionāta laikā streikot un citādi paust savu neapmierinātību par nepamatotajiem tēriņiem.
 
3.jun 2014
Gatavojoties Pasaules Kausam futbolā, kas no 12. jūnija notiks Brazīlijā, varas iestādes ir padomājušas ne vien par viesnīcu un sabiedriskās ēdināšanas servisu, bet arī par lielo vīriešu pieplūdumu, ko izjutīs seksa industrijas darbinieces.