arrow_downwardPasaules Kauss futbolā

Kamerūnas Futbola federācija savā mājaslapā paziņoja, ka tā ir instruējusi Ētikas komiteju sīkāk izmeklēt masu medijos parādījušās baumas par to, ka Kamerūnas izlases spēles Pasaules kausa izcīņā varētu būt sarunātas. Īpaša aizdomu ēna esot pār Kamerūnas zaudējumu Horvātijai (0:4) grupu turnīra otrajā kārtā.
1.jūl 2014 Portāls Sportacentrs.com
Šovakar Pasaules kausa izcīņā gaidāmas divas lieliskas futbola izrādes, pulksten 19.00 Francija centīsies apturēt Nigērijas izlasi, bet pulksten 23.00 Alžīrijai būs iespēja pret Vāciju.
30.jun 2014 Portāls nra.lv, Ģirts Pommers
Šovakar Pasaules kausa izcīņā futbolā, kas risinās Brazīlijā, norisināsies divi nākamie astotdaļfināla dueļi - 19:00 Francija tiksies ar Nigēriju, savukārt vēlajā spēlē 23:00 Vācija eksaminēs Alžīriju.
30.jun 2014 Portāls nra.lv
Pirmo reizi Pasaules kausa vēsturē ceturtdaļfinālā spēlēs Kostarikas futbolisti, kas naktī uz pirmdienu astotdaļfināla mačā spēlēja neizšķirti 1:1 pret Grieķiju, bet pēcspēles sitienu sērijā izrādījās nedaudz veiksmīgāka - 5:3.
30.jun 2014 Portāls Sportacentrs.com
Kamēr gandrīz visā Latvijā līst lietus, Brazīlijā turpinās lielākais sporta forums – Pasaules Kausa finālturnīrs futbolā. Pulksten 19.00 laukumā dosies Nīderlandes un Meksikas izlases, bet pulksten 23.00 savā starpā uzvarētāju noskaidros Kostarika un Grieķija.
29.jun 2014 Portāls nra.lv, Ģirts Pommers
Pasaules kausā Brazīlijā sākas izšķirošās cīņas, jeb astotdaļfināli. Septiņos (19.00) laukumā tiksies Brazīlijas un Čīles izlases, bet vakara otrā mačā Kolumbijas un Urugvajas vienības.
28.jun 2014 Portāls nra.lv, Ģirts Pommers
Pasaules kausa izcīņas finālturnīrs futbolā ir uzņēmis apgriezienus, un tas nozīmē ievērojamu rosību arī zooloģiskajos dārzos, dabas parkos un citviet, kur sastopami dzīvnieki. Kopš 2008. gadā par pasaules mēroga slavenību kļuva futbola spēļu prognozētājs astoņkājis Pauls, modes lieta ir uzticēt maču iznākumus pareģot dzīvniekiem. Iespējams, ka arī šis turnīrs atklās kādu jaunu orākulu – bruņrupuci, ziloni, pandu, ēzeli, kamieli, pingvīnu vai pat akvārija zivtiņu.
27.jun 2014 Māris Krūmiņš
Pēc Pasaules kausa finālturnīra H apakšgrupas pēdējās spēļu kārtas mača starp Krieviju un Alžīriju (1:1) savas domas izteica komandu treneri un spēlētāji.
27.jun 2014 Ziņu aģentūra LETA
Pirmo reizi četru Pasaules kausa finālturnīru laikā no grupas izkļuvusi Alžīrija, kas izšķirošajā spēlē atspēlējās pret Krieviju (1:1) un nodrošināja otro vietu grupā. Krieviju sestajā minūtē vadībā izvirzīja Aleksandrs Kokorins, bet 60. minūtē alžīriešus astotdaļfinālā ieveda Ismaels Slimani. Astotdaļfinālā Alžīrija tiksies ar G grupas uzvarētāju Vāciju.
27.jun 2014 Portāls Sportacentrs.com
Šodien Pasaules kausa izcīņas finālturnīra E grupas noslēdzošajā spēlē Francijas izlase, gandrīz visu 2. puslaiku spēlējot vairākumā, nespēja uzveikt Ekvadoru - 0:0. Francijai gan tāpat 1. vieta grupā, kamēr Ekvadorai turnīrs beidzies.
26.jun 2014 Portāls Sportacentrs.com
Pasaules kausa E grupas pēdējā kārtā Šveice, pateicoties Džerdana Šačiri trīs gūtajiem vārtiem, ar 3:0 pieveica Hondurasu. Tā kā grupas otrajā mačā Ekvadora cīnījās 0:0 ar Franciju, Šveice ar iegūtajiem sešiem punktiem ieņēma otro vietu un kvalificējās 1/8 finālam. Tajā gan priekšā stāv pamatīgs pārbaudījums - Argentīna.
Brīnumainā kārtā Pasaules kausa izcīņas 1/8 finālā iekļuva Grieķija, kas 74. minūtē šķietami izlaida tik nepieciešamo uzvaru, taču kompensācijas laika trešajā minūtē tomēr izrāva trīs punktus pret Kotdivuāru - 2:1. Uzvaras vārtus no 11 metru atzīmes guva Jorgoss Samarass, kurš pats arī nopelnīja pendeli. Grieķija astotdaļfinālā spēlēs pirmoreiz vēsturē un tiksies ar D grupas uzvarētāju Kostariku. Vēl pirms pēdējās kārtas grupas pastarīte Grieķija ieņēma pēdējo vietu.
25.jun 2014 Portāls Sportacentrs.com
Pasaules kausa B grupas mačā tikās Spānija un Austrālija - komandas, kuras jau pirms pēdējās kārtas bija zaudējušas cerības tikt 1/8 finālā. Iepriekšējā Pasaules kausa uzvarētāja Spānija šajā turnīrā piedzīvoja pamatīgu fiasko, taču pirms došanās mājās prata nedaudz uzlabot noskaņojumu, uzvarot ar 3:0. Uzvaras vārti izlases visu laiku rezultatīvākajam futbolistam Davidam Viljam, kurš šodien noslēdza savu karjeru valstsvienībā.
23.jun 2014 Ziņu aģentūra LETA
Pasaules kausa izcīņā sāksies grupu turnīra pēdējā kārta. Vispirms plkst. 19:00 pēc Latvijas laika norisināsies spēles B grupā, kurā jau ir zināmas abas astotdaļfinālistes – Nīderlande un Čīle savstarpējā duelī sadalīs pirmo vietu un potenciālo iespēju izvairīties no mājinieces Brazīlijas. Pašai Brazīlijai gan vēl jāsper pēdējais solis pretī izslēgšanas spēlēm – cīņas A grupā norisināsies plkst. 23:00.
23.jun 2014 Portāls Sportacentrs.com
Ukrainas televīzijas komentētājs sajūsminās par Krievijas futbola izlases zaudētajiem vārtiem pret Beļģijas izlasi
23.jun 2014 youtube.com
ASV izlase kompensācijas laika piektajā minūtē izlaida no rokām uzvaru pār Portugāli, kad neizšķirtu nesošos vārtus guva Silvestrs Varela. Spēles gala rezultāts (2:2) saglabā abām izlasēm izredzes iekļūt astotdaļfinālā, tiesa, daudz labākā situācijā ir ASV.
Pasaules kauss futbolā joprojām tupinās un kamēr Latvijās līst, tikmēr planētas spēcīgākie futbolsiti turpina mūs priecēt ar lieliskām spēlēm. Septiņos vakarā pragmatiskie itāļi stāsies pretī Kostarikas izlasei, desmitos vakarā gaidāms interesants mačs starp Šveici un Franciju, bet vienos naktī divu pastarīšu duelis – Hondurasa pret Ekvadoru.
20.jun 2014 Portāls nra.lv, Ģirts Pommers
2010. gada Pasaules kausa pusfināliste Urugvaja sīvā cīņā uzvarēja Angliju (2:1) un krietni uzlaboja savas cerības uz izkļūšanu no grupas. Abus vārtus guva komandas uzbrukuma līderis Luiss Svaress, kuram tā bija pirmā spēle pec atgriešanās no savainojuma. Anglijai tā bija otra neveiksme divās spēlēs, taču vēl nav zaudējuši izredzes uz otro vietu grupā.
20.jun 2014 Portāls Sportacentrs.com
Ar Brazīlijas un Horvātijas izlašu spēli ceturtdien vēlu vakarā sākās kārtējais Pasaules kausa izcīņas finālturnīrs futbolā – sacensības, kas notiek reizi četros gados un popularitātes ziņā atpaliek vien no vasaras olimpiskajām spēlēm. 32 izlašu futbolisti, kuri piedalās finālturnīrā, jau nedēļām dzīvo gaisotnē, kas ir «kaujas apstākļiem pietuvināta», un atkarībā no treneru štāba izpratnes par disciplīnu spiesti samierināties ar dažādiem ierobežojumiem.