Piektdiena, 26.aprīlis

redeem Alīna, Rūsiņš, Sandris

arrow_downwardPasaules Kauss futbolā

Vācijas medijs "Bild" norādījis un spēlētāja aģents apstiprinājis, ka Filips Lāms pēc futbola augstākās virsotnes sasniegšanas nolēmis noslēgt savu karjeru Vācijas izlasē, kuras kapteinis viņš pēdējos četrus gadus.
18.jūl 2014 Ziņu aģentūra LETA
Līvu laukumā esošajā "Rockabilly House" svētdienas vakarā savācās kupls skaits apmeklētāju, lai sekotu līdz Pasaules čempionāta futbolā izšķirošajai spēlei starp Vāciju un Argentīnu. Vāciju atbalstošo bija vairāk, viņiem arī tika labākais vakara noslēgums – uzvara papildlaikā ar 1:0 un čempiona tituls Vācijai!
14.jūl 2014
Par Pasaules kausa ieguvēju 2014. gada finālturnīrā kļuvusi Vācijas izlase, kura papildlaikā ar 1:0 pieveica Argentīnu. Uzvaras vārtus guva Mario Gece, un nu Vācija kļuvusi par četrkārtējo pasaules čempioni. Savukārt apbēdinātie Argentīnas fani devās ielās, rīkojot dumpi radot dažādas nekārtības. Drīz vien par zaudējumu satriektos fanus mēģinājusi nomierināt policija, lai tie neradītu vēl lielāku kaitējumu, izmantojot gāzi, ūdeni un fizisku spēku.
14.jūl 2014
Astoņgadīgais Linards Lazdāns FIFA Pasaules kausa finālspēlē pārpildītajā Marakanas stadionā devās roku rokā ar Vācijas izlases uzbrucēju Miroslavu Klozi – visu laiku rezultatīvāko spēlētāju finalturnīru vēsturē.
14.jūl 2014 Portāls nra.lv
Par Pasaules kausa ieguvēju 2014. gada finālturnīrā kļuvusi Vācijas izlase, kura papildlaikā ar 1:0 pieveica Argentīnu. Uzvaras vārtus guva Mario Gece, un nu Vācija kļuvusi par četrkārtējo pasaules čempioni.
14.jūl 2014 Portāls Sportacentrs.com
Spānijas futbola grands "Barcelona" apstiprinājis ilgu laiku cirkulējušās baumas par Urugvajas izlases uzbrucēja Luisa Suaresa iegādi no Anglijas "Liverpool". Darījuma summa tiek lēsta apmēram 94 miljonu eiro apmērā.
11.jūl 2014 Portāls Sportacentrs.com
Brazīlijai, kas šogad uzņem Pasaules čempionātu futbolā, sapnis par finālu - izsapņots
9.jūl 2014
Pasaules kausa pirmajā pusfinālā Vācijas izlase sagādāja pamatīgu apkaunojumu mājiniecei Brazīlijai. Laika posmā no 23. līdz 29. minūtei vācieši guva četrus vārtus, puslaiku pabeidza ar 5:0, bet mačs noslēdzās ar pārliecinošāko uzvaru Pasaules kausu pusfinālu vēsturē - 7:1. Pa diviem vārtiem Tonijam Krosam un Andrē Širlem, bet Brazīlijā šoks.
9.jūl 2014 Portāls Sportacentrs.com
Dāmas un kungi, lielais futbols atgriežas - Pasaules kausa izcīņa Brazīlijā šovakar piedāvā divas lieliskas izrādes, septiņos vakarā (19.00) savā starpā tiksies Francijas un Vācijas izlases, bet vienapdsmitos (23.00) mājiniekiem būs jārāda sava labāka spēle pret stabilo Kolumbijas izlasi.
4.jūl 2014 Portāls nra.lv, Ģirts Pommers
Ar divām spēlēm šovakar startēs Pasaules kausa izcīņas ceturtdaļfināli. Pirmajā spēlē Eiropas grandu duelī Francija spēkosies ar Vāciju, bet vēlāk turnīra saimniece Brazīlija sacentīsies ar Kolumbiju.
4.jūl 2014 Portāls Sportacentrs.com
Brazīlijas futbola valstsvienības galvenais treneris Luizs Filipi Skolari pirms Pasaules kausa izcīņas ceturtdaļfināla pret Kolumbijas izlasi piesaistījis komandai psihologu.
3.jūl 2014 Portāls Sportacentrs.com
Pasaules čempionātā futbolā otrdienas vēlā vakarā noskaidrojās pēdējais ceturtdaļfinālists, un par to kļuva Beļģijas izlase. Tagad čempionātā ir divas brīvdienas, bet jau rīt tiks aizvadīti pirmie divi ceturtdaļfināli. Priekšsacīkstēs un astotdaļfinālos bija varoņi un antivaroņi, bija daudz interesantu notikumu, rekordu un faktu.
3.jūl 2014 Ēriks Strauss
Pēc Pasaules kausa astotdaļfināliem statistikas ailēs vadošās vietas ieņem spēlētāji no Rietumu puslodes. Labākais vārtu guvējs ir kolumbietis Hamess Rodrigess, kā rezultatīvo piespēļu līderis pozicionējas vēl viens kolumbietis, savus vārtus visbiežāk glābis amerikānis Tims Hovards, pats ātrākais bija kostarikānis, visvairāk izklupienu veikti pret čīlieti un brazīlieti.
2.jūl 2014 Portāls Sportacentrs.com
ASV izlase vakar piedzīvoja sāpīgu zaudējumu pret Beļģijas izlasi, vārtus ielaižot vien papildlaikā. Fantastisku spēli amerikāņu vārtos demonstrēja vārtsargs Tims Hovards, pa kura vārtiem tika izdarīti 27 sitieni. Pēc spēles vārtsargs saņēma neviltotu cieņu pat no pretinieku komandas spēlētājiem.
2.jūl 2014
Aizvadīts Pasaules kausa pēdējais 1/8 fināls. Beļģija pamatlaikā neizmantoja ļoti daudz vārtu gūšanas iespēju, novedot maču ar ASV līdz papildlaikam. Tā pirmajā puslaikā beļģi divreiz pārspēja lieliski spēlējošo ASV vārtsargu Timu Hovardu, bet otrajā amerikāņi vienus vārtus atguva un bija tuvu arī neizšķirta izraušanai. Beļģijai tomēr izdevās noturēt uzvaru ar 2:1. 1/4 finālā tā tiksies ar Argentīnu.
Šodien Pasaules kausa izcīņas finālturnīra pirmspēdējā 1/8 fināla spēlē viena no favorītēm uz titulu Argentīnas izlase neprata gūt vārtus pret Šveici pamatlaikā (0:0) un bija ļoti tuvu tam, lai par uzvaru cīnītos pendelēs, tomēr 118. minūtē paguva iesist izšķirošos vārtus - Anhels di Marija bija precīzs pēc Lionela Mesi piespēles (1:0).
1.jūl 2014 Portāls Sportacentrs.com
Šovakar Pasaules kausa finālturnīrā pēdējās divas astotdaļfināla spēles. Vācu speciālista Otomāra Hicfelda vadītā Šveices izlase centīsies ierobežot Argentīnas zvaigzni Lionelu Mesi, bet vakara otrā mačā Beļģijas izlasei pretī stāsies organizētā ASV komanda.
1.jūl 2014 Portāls nra.lv, Ģirts Pommers
Pasaules kausa izcīņā tiks aizvadītas abas atlikušās astotdaļfināla spēles. Līdz šim dueļu favorītēm klājies diezgan smagi, tomēr visu sešu grupu uzvarētājas spēja iekļūt ceturtdaļfinālā. Vai G grupas uzvarētāja Argentīna un H grupas uzvarētāja Beļģija spēs turpināt tradīciju? Argentīna un Šveice tiksies plkst. 19:00 pēc Latvijas laika, bet Beļģija un ASV cīkstēsies plkst. 23:00.