NHL

30.mar 2010
Aizvadītajā naktī Nacionālās Hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē zaudējumu piedzīvoja latviešu aizsarga Kārļa Skrastiņa pārstāvētais klubs Dalasas "Stars", kas viesos ar 1:3 piekāpās Anaheimas "Ducks".
29.mar 2010
Kārtējo Nacionālās Hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēli aizvadītajā naktī aizvadījis Oskars Bārtulis un viņa pārstāvētā Filadelfijas "Flyers" klubs, kas savā laukumā ar 5:1 apspēlēja Ņūdžersijas "Devils", pārtraucot piecu spēļu zaudējumu sēriju. Latvijas izlases hokejists spēli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu – plus divi.
26.mar 2010
Aizvadītajā naktī pirmos vārtus Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) guva latviešu aizsargs Oskars Bārtulis, kura pārstāvētā Filadelfijas "Flyers" gan savā laukumā pagarinājumā atzina Minesotas "Wild" pārākumu ar rezultātu 3:4.
25.mar 2010
Kārtējo spēli Nacionālās Hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā aizvadījuši Losandželosas "Kings" hokejisti, kuri pagājušajā naktī izbraukumā tikās Kolorado "Avalanche" un piedzīvoja zaudējumu pēcspēles metienos – 3:4. Raitis Ivanāns spēlei nebija pieteikts.
24.mar 2010
Ar mainīgām sekmēm aizvadītajā naktī Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) startējušas Latvijas hokejistu pārstāvētās komandas. Kārlis Skrastiņš un Dalasas ''Stars'' uzvarēja Nešvilā, bet Oskars Bārtulis un Filadelfijas ''Flyers'' zaudēja Otavā.
22.mar 2010
Pēc ilgāka pārtraukuma aizvadītajā naktī Nacionālās Hokeja līgas (NHL) spēlē atkal laukumā devās latviešu aizsargs Oskars Bārtulis. Viņa pārstāvētā komanda Filadelfijas "Flyers" gan piedzīvoja zaudējumu.
19.mar 2010
Šorīt Nacionālās Hokeja līgas spēlēs zaudējumus piedzīvoja latviešu hokejistu Kārļa Skrastiņa (Dalasas "Stars") un Raita Ivanāna (Losandželosas "Kings") pārstāvētie klubi. Ivanāns turklāt spēles gaitā arī izvicināja dūres. Dalasas "Stars" savā laukumā ar 2:3 atzina Filadelfijas "Flyers" pārākumu. Pēc pirmās trešdaļas ar 2:1 vadībā bija izvirzījušies mājinieki, taču katrā no nākamajām trešdaļām "Flyers" guva pa vārtiem, izcīnot panākumu. Uzvaras vārti Skotam Hartnelam. Kārlis Skrastiņš laukumā pavadīja 16 minūtes un 11 sekundes, izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu. Oskars Bārtulis "Flyers" sastāvā spēlei nebija pieteikts. Citā spēlē Losandželosas "Kings" savā laukumā ar 0:3 kapitulēja Čikāgas "Blackhawks". Pēc pirmās trešdaļas rezultāts bija 0:0, otrajā savus 20. vārtus sezonā guva Trojs Brūvers, izvirzot vadībā čikāgiešus, bet trešajā periodā divreiz izcēlās Tomašs Kopeckis. Raitis Ivanāns laukumā pavadīja trīs minūtes un 13 sekundes, izpildīja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja deviņas soda minūtes. Trešā perioda vidusdaļā Ivanāns izvicināja dūres ar Benu Īgeru. Maču latvietis noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.
17.mar 2010
Aizvadītajā naktī Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) latviešu aizsargs Kārlis Skrastiņš atdeva rezultatīvu piespēli Dalasas "Stars" savā laukumā uzvarā pār Sanhose "Sharks" ar rezultātu 8:2.
15.mar 2010
Vakar Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē Kārļa Skrastiņa Dalasas ''Stars'' savā laukumā ar rezultātu 3:5 piekāpās Kolorādo ''Avalanche'' hokejistiem. Skrastiņa kontā šajā mačā negatīvs lietderības koeficents -1.
12.mar 2010
Spēlējot bez sasirgušā latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa, aizvadītajā naktī Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) sakāvi piedzīvoja Filadelfijas "Flyers", savā laukumā ar 1:5 atzīstot Bostonas "Bruins" pārākumu.
11.mar 2010
Zaudējumu aizvadītās nakts Nacionālās Hokeja līgas (NHL) mačā piedzīvojusi latviešu hokejista Kārļa Skrastiņa pārstāvētā Dalasas "Stars" komanda, kas viesos piekāpās Bufalo "Sabres" vienībai – 3:5. Skrastiņš izcēlās ar rezultatīvu piespēli.
10.mar 2010
Nacionālās Hokeja līgas (NHL) kluba Atlantas "Thrashers" galvenajam trenerim Džonam Andersonam tuvākajā laikā nāksies no fārmkluba izsaukt kādu aizsargu. Visticamāk, tas būs vai nu debitants Artūrs Kulda vai veterāns Kriss Čelioss.
10.mar 2010
Pie otrā panākuma pēc kārtas tikuši Filadelfijas "Flyers" hokejisti, kas aizvadītajā naktī Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) ar rezultātu 3:2 savā laukumā pieveica Ņujorkas "Islanders" vienību.
9.mar 2010
Aizvadītajā naktī Nacionālās Hokeja līgas (NHL) spēlē pie panākuma tika latviešu aizsarga Kārļa Skrastiņa pārstāvētais klubs Dalasas "Stars", kas viesos pēcspēles metienu sērijā ar 4:3 pārspēja Vašingtonas "Capitals".
8.mar 2010
Nacionālās Hokeja līgas (NHL) čempionātā aizvadītajā naktī uzvaru izcīnīja aizsarga Oskara Bārtuļa klubs Filadelfijas "Flyers", pārspējot Toronto "Maple Leafs" taču Bārtulis arī šajā spēlē savainojuma dēļ nepiedalījās.
4.mar 2010
Bez savainotā latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa ierindā aizvadītajā naktī Filadelfijas "Flyers" Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) ar rezultātu 4:7 piekāpās Floridas "Panthers" vienībai.
3.mar 2010
Aizvadītajā naktī pirmās Nacionālās Hokeja līgas (NHL) spēle pēc olimpiskā pārtraukuma aizvadīja latviešu hokejisti. Ar pārliecinošām uzvarām regulāro čempionātu atsāka Oskara Bārtuļa un Raita Ivanāna pārstāvētās vienības.
1.mar 2010
Latvijas hokeja izlases aizsargs Oskars Bārtulis, kurš pēc olimpiskajām spēlēm jau atgriezies Filadelfijā un pievienojies "Flyers" klubam, cirkšņa savainojuma dēļ varētu izlaist kādu spēli, ziņo ASV mediji.
11.feb 2010
Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Atlantas ''Thrashers'' no fārmkluba Amerikas Hokeja līgā (AHL) Čikāgas ''Wolves'' izsaucis Latvijas aizsargu Artūru Kuldu, vēsta Atlantas mediji. Kuldam pieder AHL labākais rādītājs lietedrības koeficienta ziņā.
11.feb 2010
Latvijas izlases aizsargs Oskars Bārtulis aizvadītajā naktī Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) izcēlās ar pozitīvu lietderības koeficientu, palīdzot savai Filadelfijas "Flyers" izbraukumā ar 3:2 papildlaikā pārspēt Ņūdžersijas "Devils" vienību.