Bārtuļa "Flyers" soli tuvāk "play off"

Izcīnot uzvaru 2:0 viesos pret Toronto ''Maple Leafs'', soli tuvāk Nacionālās Hokeja līgas ''play off'' turnīram spērusi Latvijas aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Filadelfijas ''Flyers''. Aizvadītajā naktī uzvara arī Raitim Ivanānam, bet Kārlim Skrastiņam zaudējums.

Soli tuvāk ''play off'' spērusi Filadelfijas ''Flyers'', kas bez Oskara Bārtuļa (savainoums) izbraukumā ar 2:0 pārspēja Toronto ''Maple Leafs''. 11. minūtē Klods Žirū, realizējot skaitlisko vairākumu, guva Filadlefijas pirmos vārtus, bet otrie vārti tika gūti tikai priekšpēdējā minūtē, kad ripu tukšos vārtos raidīja Maiks Ričardss.

17. ''sauso'' spēli karjerā aizvadīja ''Flyers'' vārtsargs Braiens Bušē, atvairot visus 23 Toronto hokejistu metienus. ''Flyers'' divus mačus pirms regulārā turnīrā beigām Austrumu konferencē ar 86 punktiem ieņem 7. vietu. Par vienu punktu mazāk Bostonas ''Bruins'', bet par četriem Ņujorkas ''Rangers'', kam atlikušas trīs spēles. Atlikušās divas spēlēs ''Flyers'' būs tieši pret ''Rangers''.

Dalasas ''Stars'' un Kārlis Skrastiņš savās mājās ar 2:5 piekāpās Čikāgas ''Blackhawks''. Uzvarētājiem divus vārtus guva Kolins Freizers. Kārlis nospēlēja 16:35, kuru laikā nopelnīja divas soda minūtes, bloķēja vienu metienu un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu. ''Stars'' izslēgšanas mačos nespēlēs.

Latvijas bobslejisti un skeletonisti turpina sagatavošanās posmu pirms gaidāmās sezonas. Šobrīd treniņnometne rit Rīgā, jaunuzceltajā vieglatlētikas manēžā "Daugava", kur tapusi bezledus starta estakāde ledus trašu sporta veidu pārstāvjiem. Šodien "Daugavas" vieglatlētikas manēžā bobslejisti un skeletonisti bija sarīkojuši estakādes svinīgo atklāšanu un atvērto treniņu, lai pirms ikgadējās pirmssezonas preses konferences sarīkotu mediju tikšanos ar sportistiem un treneriem.