Hokejs

12:20
Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien pasaules čempionāta pēdējā grupas mačā tiekas ar Zviedriju. Tiešraide Latvijas Televīzijas 7.kanālā (LTV7).
 
8:50
Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien pasaules čempionāta pēdējā grupas mačā tiksies ar Zviedriju.
 
Vakar, 11:00
Latvijas hokeja izlases brīvdienā šodien pasaules čempionātā hokejā norisināsies četras spēles.
 
22.mai
Daži no Latvijas hokeja izlases debitantiem varētu rādīt labu sniegumu pasaules čempionātā, sarunā ar izteicās bijušais Latvijas izlases uzbrucējs Aleksandrs Ņiživijs.
 
22.mai
Ar smagu spēļu palīdzību tiek veidots komandas gars, sarunā ar žurnālistiem pēc uzvaras pār Lielbritāniju teica Latvijas izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš.
 
22.mai
Latvijas vīriešu hokeja izlase svētdien pasaules čempionāta sestajā spēlē Tamperē ar rezultātu 4:3 (0:2, 2:1, 2:0) uzvarēja Lielbritāniju, nosargājot vietu elites divīzijā un saglabājot izredzes uz iekļūšanu ceturtdaļfinālā.
 
22.mai
Latvijas pretiniece Lielbritānijas izlase ir pulcējusi prasmīgus hokejistus un ne velti pasaules čempionātā spēlē elites grupā, lai arī līdzšinējās spēlēs nav guvusi nevienu uzvaru, pirms svētdien paredzētā abu komandu mača žurnālistiem teica Latvijas valstsvienības treneris Artis Ābols, ziņo portāls "LSM".
 
22.mai
Latvijas izlasei spēlē pret Lielbritāniju ir jāizcīna uzvara pamatlaikā, pēc rīta treniņa sarunā ar žurnālistiem skaidri norādīja Latvijas izlases uzbrucējs Rūdolfs Balcers.
 
21.mai
Treneris Artis Ābols izsaka savu redzējumu par Latviju hokeja komandas gaidāmo spēli pret Lielbritāniju.
 
20.mai
Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien pasaules čempionāta piektajā mačā tikās ar Austriju.
 
20.mai
Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien pasaules čempionāta piektajā mačā tiksies ar Austriju.
 
19.mai
Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien pasaules čempionāta ceturtajā mačā tiksās ar Čehiju, abām izlasēm cīnoties par svarīgiem punktiem cīņā par ceturtdaļfinālu.
 
19.mai
Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien pasaules čempionāta ceturtajā mačā tiekas ar Čehiju, abām izlasēm cīnoties par svarīgiem punktiem cīņā par ceturtdaļfinālu.
 
18.mai
Uzbrucējs Teodors Bļugers nepievienosies Latvijas hokeja izlasei pasaules čempionātā, aģentūrai LETA apstiprināja valstsvienības menedžeris Rūdolfs Kalvītis.
 
18.mai
Pasaules čempionātā Somijā šodien tiks aizvadītas četras spēles bez Latvijas izlases līdzdalības.
 
17.mai
Šodien pasaules čempionātā Somijā tiks aizvadītas četras spēles bez Latvijas izlases līdzdalības.
 
16.mai
Latvijas vīriešu hokeja izlase pirmdien Tamperē pasaules čempionāta trešajā mačā pārspēja Norvēģiju, gūstot pirmo uzvaru Somijā.
 
16.mai
Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien pasaules čempionāta trešajā spēlē Tamperē tiksies ar Norvēģiju, cīnoties par pirmo uzvaru turnīrā.
 
15.mai
Latvija un Somija ir drošs variants, kur aizvadīt nākamo pasaules čempionātu hokejā, šādu nostāju pauda Somijas Hokeja federācijas prezidents Harri Nummela.
 
14.mai
Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien Tamperē pasaules čempionāta mačā tikās ar turnīra saimnieci un olimpisko čempioni Somiju. Spēle skatāma Latvijas Televīzijas 7.kanālā.
 
13.mai
Latvijas izlases neveiksmē ir vainīga visa komanda, sarunā ar žurnālistiem pēc pirmās spēles pasaules čempionātā teica Latvijas valstsvienības galvenais treneris Harijs Vītoliņš.
 
13.mai
Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien Tamperē, uzsākot 25.gadu pasaules čempionāta elites grupā, tikās ar ASV.
 

Komentētākie