Kulda un "Wolves" soli no otrās kārtas

Aizvadītajā naktī Amerikas Hokeja līgas play off turnīra [Kaldera kausa] pirmās kārtas kārtējā spēlē aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā komanda Čikāgas "Wolves" viesos ar 1:0 pieveica Milvoki "Admirals", sērijā līdz četrām uzvarām panākot 3-1.

Vienīgie vārti spēlē tika gūti otrās trešdaļas 14. minūtē, kad precīzi meta Spensers Mahačeks. Mača beigās "Admirals" mēģināja izglābties, nomainīt vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet bez panākumiem. Tagad sērijā rezultāts kļuvis 3-1 (6:5, 3:0, 0:6, 1:0) un nākamā spēle notiks 22. aprīļa rītā (pēc Latvijas laika) Čikāgā.

Artūrs Kulda šajā spēlē vienreiz meta pa pretinieku vārtiem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu. Četros play off mačos viņš atzīmējies ar trim (1+2) rezultativitātes punktiem.

Latvijas bobslejisti un skeletonisti turpina sagatavošanās posmu pirms gaidāmās sezonas. Šobrīd treniņnometne rit Rīgā, jaunuzceltajā vieglatlētikas manēžā "Daugava", kur tapusi bezledus starta estakāde ledus trašu sporta veidu pārstāvjiem. Šodien "Daugavas" vieglatlētikas manēžā bobslejisti un skeletonisti bija sarīkojuši estakādes svinīgo atklāšanu un atvērto treniņu, lai pirms ikgadējās pirmssezonas preses konferences sarīkotu mediju tikšanos ar sportistiem un treneriem.