Gultas veļas galvenās tendences ir dabiskums un eleganta vienkāršība. Tagad ļoti populāra ir vienkārša veļa, īpaši zaļās tējas, lavandas un maigi zilās krāsas toņi.
“Tumši loki zem acīm ir raksturīga pazīme, ka jau kādu laiku ciešat no miega bada. Taču tā nevajadzētu būt. Miegs ir svarīgs jebkuram,” uzsver healthline.com.
Saskaņā ar jaunu pētījumu, nakts pūcēm varētu būt asāks prāts nekā rīta cilvēkiem. Tiem, kuri ir visaktīvākie un modrākie vakarā, kognitīvajos testos ir labāki rezultāti.
Šajā pasaulē ir divu veidu cilvēki: cilvēki, kuri no rīta priecājas dzirdēt putnu dziesmas, un cilvēki, kuri vaid un vēlas, lai putniem būtu skaņas izslēgšanas poga. Agrīnie putni, ko sauc arī par cīruļiem, ietilpst pirmajā kategorijā.
Daudzi pieredzējuši autobraucēji domā par to, kā izvairīties no aizmigšanas braukšanas laikā, īpaši liela noguruma brīžos, garos braucienos vai nakts ceļojumos. Tengri Auto piedāvā vairākus noderīgus padomus, kā izvairīties no aizmigšanas braukšanas laikā.
Cilvēki, kuri pamostas agri, mēdz būt laimīgāki un finansiāli veiksmīgāki. Ir četras lietas, ko veiksmīgi cilvēki nekad nedara no rītiem. Vai esat kādreiz domājuši, kas atšķir veiksmīgus cilvēkus no citiem?
Vai vienmēr esat noguris neatkarīgi no tā, cik daudz gulējat? Vai jūtaties kašķīgs, kad agri jāceļas? Vai jūs vienmēr esat noguris un nevarat saprast, kāpēc? jautā alar.my.
Miegam ir ļoti liela nozīme mūsu ikdienas dzīvē. Labi miega ieradumi palīdz uzlabot mūsu fizisko veselību un vispārējo labsajūtu. Tāpēc, lai sāktu uzlabot miega kvalitāti, ir svarīgi izvērtēt savus paradumus un ikdienā sekot līdzi tam, cik kvalitatīvs ir miegs. Eksperts dalās padomos, kā stabilizēt savu miega rutīnu, pielāgojoties jaunam režīmam un pārmaiņām gan fiziski, gan psiholoģiski.
Kvalitatīvs miegs ir nepieciešams, lai organisms atpūstos, atjaunotos un uzkrātu enerģijas rezerves pilnvērtīgai funkcionēšanai. Šo iemeslu dēļ ir svarīgi atklāt miega traucējumu cēloņus – diagnosticēt slimību un noteikt piemērotu terapiju, uzsver VCA Neiro klīnikas un Neiroloģijas dienesta vadītājs Jānis Mednieks.
Ja ilgtermiņā piedzīvojam miega badu jeb naktīs nepietiekami ilgi guļam, laika gaitā tas var negatīvi ietekmēt mūsu mentālo un fizisko veselību. Tāpēc ārsti izstrādājuši vadlīnijas, cik ilgi ieteicamais gulēt dažādos vecumos, vēstīts "Daily Star".
Daudziem cilvēkiem vismaz dažreiz ir grūtības aizmigt. Lai gan dažām grūtībām aizmigt būs nepieciešama medicīniska palīdzība, tomēr veselīgu miega ieradumu izveidošana var atvieglot iemigšanu un aizmigšanu.
Vidusmēra cilvēks gultā pavada 26 gadus, un miega eksperti brīdina, ka lielākā daļa no mums izmanto nepareizus gulēšanas paradumus, raksta mirror.co.uk.
Nakts murgi ir tik nepatīkama pieredze, ka naktī mostamies, esam satraukti vai pat nobijušies, jo tiek izjusti uzbrukumi, pārdabiskas būtnes, vajāšana un dažādas briesmas. Kas izraisa murgus? Vai par to redzēšanu būtu jāuztraucas? Kā ar tiem tikt galā? Par šiem un citiem jautājumiem stāsta Epilepsijas un miega medicīnas centra (BKUS) miega speciāliste-pediatre Marta Celmiņa.
Miega medicīna ir plaša un daudzveidīga medicīnas nozare. Tā ietver daudzus miega traucējumus – ne tikai grūtības aizmigt un krākšanu. Miega problēmas var iedalīt vairākās lielās grupās.
Dienas snauda ir nozīmīga mūsu veselībai un interesanti, ka ārvalstīs dažos uzņēmumos ir paredzēti pārtraukumi diendusai, raksta CNN, kas uzskaitījis četrus iemeslus, kāpēc pa dienu būtu jāpaguļ.
Pieaugušajiem vajadzētu gulēt apmēram septiņas līdz astoņas stundas, taču tas ne vienmēr ir iespējams stresa, spriedzes un psiholoģiski nogurdinoša darba dēļ. Nereti cilvēki sūdzas, ka viņiem ir grūtības aizmigt un viņi nejūtas atpūtušies, kad no rīta pamostas. Par to, kā sev šādā situācijā palīdzēt, raksta lrytas.lt.
Lai arī miegs ir viena no nozīmīgākajām labas veselības sastāvdaļām, ir pārsteidzoši, cik maz ir veikti liela mēroga pētījumi par šo tēmu. Kādā pozā vislabāk gulēt? Uz šo jautājumu atbildi meklēja bbc.uk. žurnālisti.
Svara zaudēšana nav viegls process. Lai gan veselīga uztura ievērošana un treniņi noteikti palīdzēs saglabāt formu, izrādās, ka nelielu daudzumu liekās kalorijas var zaudēt arī miega laikā. Uzziniet, kā to panākt!