\\Autori

LifeHacks.lv

8.feb
Straujiem soļiem tuvojas visu mīlētāju diena jeb Valentīna diena. Ikviens savu mīļoto šajos svētkos vēlas pārsteigt ar kādu īpašu dāvanu. Laikā, kad veikalos mēs nevaram iegādāties dažādas lietas, pagatavo dāvanu pats. Paša gatavota dāvana būs sirdj daudz tuvāka, nekā veikalā nopērkamās. Pārsteidz savu mīļoto cilvēku ar vienkāršu, bet ļoti jauku žestu. Parādi, cik ļoti mīli savu otro pusīti un izgatavo dāvanu ar pārsteigumu!
 
7.feb
Valstī noteikto ierobežojumu laikā 34% Latvijas iedzīvotāju strādāja mājās. Katrs piektais labprāt turpinātu veikt savus darba pienākumus mājās arī turpmāk. Tomēr ne vienmēr viss ir vienkārši - darbs no mājām var radīt grūtības koncentrēties un būt produktīvākiem. Cieš arī darba un privātās dzīves līdzsvars, 14% aptaujāto atzina, ka tas ir strauji pasliktinājies. Īpaši sarežģītā situācijā ir kuplas ģimenes, kas mitinās šauros mājokļos, tomēr interjera dizaineri zina - ar dažiem praktiskiem knifiem pat nelielu telpu ir iespējams iekārtot tā, lai līdzsvarotu darba un privāto dzīvi.
 
5.feb
Kas būtu domājis, ka kāršu kava var pārvērsties sirsnīgā un mīļā dāvanā? Turklāt to vari radīt mājās pandēmijas apstākļos. Bet pirms ķeries klāt, apdomā labi iemeslus, kāpēc otrs cilvēks tev ir nozīmīgs. Turklāt šādu grāmatiņu var pasniegt arī vecākiem vai simpātijai, kurai vēl tikai vēlies atzīties.
 
4.feb
Ja sāk iet uz galu kosmētikas noņēmēja krājumi vai ir vēlme izmēģināt ko jaunu, varbūt noderēs šī recepte kosmētikas noņēmējam mājas apstākļos. Izmēģini!
 
2.feb
Dažādi interjera veikali mums piedāvā neparastus un pievilcīgus dekorus, kas piešķir dzīvojamajām telpām raksturu. Taču nereti to cenas ir ļoti augstas. Ja ir nedaudz laika un radošā iedvesma, līdzīgus dekorus iespējams radīt paša spēkiem, ietaupot pat diezgan ievērojamas summas. Šoreiz piedāvājam askētisku koka rāmja dekoru, kurš neatšķirsies no veikalā pirkta.
 
1.feb
Ideja burvīgam ziedu dekoram mājās, lai ļautos pavasara dvesmām.
 
31.jan
Balss ikdienā pilda ļoti svarīgu funkciju, jo cilvēks pēc dabas ir sociāla būtne, kam nepieciešams komunicēt ar apkārtējiem. Tāpēc brīžos, kad balss aizsmok vai “pazūd pavisam”, jūtams izteikts diskomforts un pat ikdienišķas darbības kļūst grūtāk paveicamas. Visbiežāk aizsmakums ir simptoms kādai no elpceļu saslimšanām, un to pavada arī sauss klepus, taču tas nav vienīgais aizsmakuma cēlonis. Vairāk par to, kas rada aizsmakumu un ko darīt, lai balsi pēc iespējas ātrāk atgūtu, skaidro farmaceite Līga Cīrule.
 
31.jan
Jauns gads ir sācies, un nu laiks īstenot savas Jaungada apņemšanās! Daudzi solījušies šogad ēst veselīgāk, vairāk sportot un kopumā ievērot veselīgāku dzīvesveidu. Kā to panākt, izvairoties no skarbām diētām, bet neatsakoties no gardām maltītēm, stāsta sertificēta uztura speciāliste Olga Ļubina.
 
30.jan
Neatkarīgi no uzkrātās braukšanas pieredzes, auto iegāde ir nozīmīgs solis katra autovadītāja dzīvē. Ja plānota spēkrata maiņa, pastāv izvēle iegādāties auto no lietotu transportlīdzekļu tirgotāja vai privātpersonas. Lai atvieglotu pirkšanas procesu un palīdzētu izvairīties no krāpniekiem, auto līzinga uzņēmuma “Mogo” vadītājs Krišjānis Znotiņš ir apkopojis piecus vērtīgus ieteikumus, kā droši iegādāties auto Covid-19 laikā.
 
29.jan
Izrādās, ka daudzas interjera detaļas var atklāt mūsu personības šķautnes. Uzzini, ko lietas mājās var atklāt par mūsu personību.
 
28.jan
Pat ar kalendāriem un plānotājiem svētki mēdz mūs pārsteigt nesagatavotus. Taču nevajag krist panikā, jo nereti dāvanās pasniegšanas veids var nozīmēt daudz vairāk par pašu dāvanu un, piemēram, parasts dvielis var pārtapt piemīlīgā rotaļlietā. Divi vienā, tā teikt.
 
26.jan
Šīs medus - citrona - ingvera konfektes ir viegli pagatavojamas un palīdzēs iekaisušam kaklam, pateicoties tajās esošajām dabīgajām sastāvdaļām.
 
24.jan
Silta zupa ir lielisks un gards veids kā sasildīties ziemas spelgonī. Turklāt šī recepte noteikti ies pie sirds gaļas neēdājiem.
 
23.jan
Jaunais gads bieži sākas ar apņemšanos ēst veselīgāk vai vismaz - ēst brokastis biežāk. Diemžēl tumšie ziemas rīti biežāk rada izaicinājumus nekā palīdz šo mērķu sasniegšanā. Taču nevajag mest plinti krūmos, jo risinājums ir, proti, pagatavot brokastis iepriekšējā vakarā, lai rīts būtu nesteidzīgāks un patīkamāks!
 
22.jan
Šī sīrupa recepte jau izsenis izmantota dažādu veselības problēmu ārstēšanai. Tas satur tikai trīs sastāvdaļas, kurām piemīt unikālas ārstnieciskās īpašības.
 
21.jan
Silta zupa, kas ne tikai sasildīs, bet arī lieliski garšos.
 
20.jan
Jo zemāks ir termometra stabiņš un garāka nedēļas nogale, jo vairāk problēmu transportlīdzekļu īpašniekiem. Sals ietekmē ne tikai braukšanas, bet arī transportlīdzekļa motora un elektronikas kvalitāti.
 
20.jan
Ir daudz sarežģītu ieteikumu, kā investēt naudu un vairāk nopelnīt. Taču lielākoties tie ir efektīvi tikai tiem cilvēkiem, kuriem ir uzņēmējdarbības talants. Taču tas nenozīmē, ka citiem nav cerību dzīvot pārticīgāk - jāapgūst tikai daži triki. Portāls "Bright Side" apkopojis vienkāršus likumus, kas palīdzēs uzlabot dzīves kvalitāti.
 
19.jan
Tie, kuriem ir viedtālruņi ar skārienjūtīgiem ekrāniem, zina, ka ziemas laikā ārā lietot telefonu var būt apgrūtinoši. Īpaši mēdz traucēt cimdi, bet bez tiem salst rokas. Lai gan veikalos nu jau var nopirkt cimdus, kas domāti arī telefona lietošanai ārā, mūsdienu tehnoloģiju izmantošanai ziemā iespējams pielāgot arī jau mājās esošos cimdus. Lūk, divi veidi, kā to izdarīt ar dūraiņiem un pirkstaiņiem.
 
18.jan
Izmēģini pavisam vienkāršas Āzijas receptes un nonāc pavisam citā garšu pasaulē! Tas būs gards garšu ceļojums ar Āzijai raksturīgiem ēdieniem!
 
16.jan
Jaunā gada iesākums daudziem ir laiks, kurā tiek izvēlētas jaunas apņemšanās. Bieži vien to sarakstā ir arī sportošana, bet, ja iepriekš nav pastāvīgi sportots vai ir ieturēta ilgāka pauze, piemēram, valstī spēkā esošo ierobežojumu dēļ, regulāru fizisko aktivitāšu atsākšana var šķist biedējoša. Jebkurš treniņš liek justies labāk – gan fiziski, gan emocionāli, taču, kas jāņem vērā, atsākot fiziskās aktivitātes, lai nenodarītu organismam pāri un nezaudētu vēlmi to darīt arī turpmāk, skaidro farmaceite, “Gada farmaceite 2020” Mārīte Šukele.
 
15.jan
Džemperis ir ziemas galvenais apģērbs, jo ne tikai silda, bet arī lieliski izskatās un ir pieejami daudzveidīgi modeļi gan krāsu, gan stila ziņā. Bet, ja nu nekādi nevari atrast sev piemērotāko džemperi, varbūt var pamēģināt tādu uz "ātru roku" radīt no šalles?