\\Autori

LifeHacks.lv

3.sep
Arī Latvijas rudenī nekas neliedz baudīt vakariņas īstā grieķu stilā! Runā, ka, baudot šo maltīti ar aizvērtām acīm, var sajusties kā īstā grieķu tavernā! Viegli un ātri pagatavojami, taču sātīgi salāti baudīšanai saulainā rudens pēcpusdienā.
 
2.sep
Lai gan veikalos pieejams plašs klāsts ar dažādiem rakstāmpiederumiem, ņemot talkā plastmasas salmiņus, iespējams "nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu", proti - sagādāt sev unikālus rakstāmpiederumus un pasaudzēt vidi.
 
2.sep
Mēs visi vēlamies izvairīties no aptaukošanās. Portāls "Bright Side" ir uzskaitījis dažas visbiežāk sastopamās uztura kļūdas, kuras, iespējams, neamz nenojaut, ka pieļauj ikdienā.
 
31.aug
Karstā vasaras saule un ūdens peldes ir tikai daži no faktoriem, kas ietekmē matus, tāpēc rudens ir īstais laiks, lai tos atjaunotu un pievērstu tiem pastiprinātu uzmanību. Kā uzlabot matu veselību un skaistumu, 5 ieteikumos dalās farmaceite Zane Melberga.
 
30.aug
Ieva un Emīls Ķiģeļi ir atraktīvs māsas un brāļa tandēms, kas vlogo un rāda savus piedzīvojumus citiem sociālajos medijos zem nosaukuma "Mēs ar brāli kolosāli!". Viņi kopīgi filmē dažādus eksperimentus, jokus, intervijas un ikdienas notikumus, ar kuriem dalās savā "YouTube" kontā. Kā jau visiem jauniešiem, viedtālruņu izmantošana ir būtiska daļa arī no viņu ikdienas dzīves, tāpēc Ieva un Emīls atklāj piecas svarīgākās īpašības, kurām jābūt viedtālrunī.
 
29.aug
Spēlēšanās tavam kaķim ir ļoti svarīga; no kaķēna vecuma līdz pat seniora vecumam viņam patiks dauzīties, dzīties pakaļ un uzbrukt dažādām lietām! Starp citu, spēlēšanās ar kaķi ir viens no patīkamākajiem ieguvumiem tiem, kam mājās ir šāds mīlulis.
 
28.aug
Strauji tuvojas septembris un jauns mācību gads, kas šogad būs citādāks nekā ierasti. Lai arī pirmais septembris ir svētki visiem skolēniem, viņu vecākiem un skolotājiem, patiesi ir arī tas, ka daļai jaunais mācību gads var radīt stresu, īpaši šogad – koronavīrusa dēļ notiek pārmaiņas un ir neziņa par to, kas tuvākajā laikā ir gaidāms. Lai skolas gaitas sagādātu vairāk prieka nekā raižu, farmaceite Zane Melberga iesaka pievērst pastiprinātu uzmanību bērna emocionālajai veselībai un imunitātes stiprināšanai. Kā to paveikt, skaidro farmaceite.
 
28.aug
Rudenī, īpaši septembrī, kad laikapstākļi ir mainīgi – rīti ir drēgni, taču dienas siltas –, ir pavisam viegli apaukstēties. Turklāt šajā laikā aktivizējas arī dažādi vīrusi, taču tos ir salīdzinoši viegli pievarēt, ja ir spēcīga imunitāte. Kā šajā laikā stiprināt organismu, izmantojot dabas veltes, un kādiem ikdienas ieradumiem jāpievērš uzmanība, skaidro sertificētā farmaceite Laila Zālīte.
 
27.aug
Kad ābolu pīrāgi un čipsi jau apnikuši, bet nezini, ko vēl ar tiem iesākt, izmēģini šo neparasto ābolu virtuļu recepti.
 
26.aug
Rudens jau "klauvē pie palodzes" un dzestrajos augusta vakaros vasaras drānas sākam aizstāt ar ko siltāku. Nereti mums mājās ir džemperi, kurus gribētos vilkt, taču tie ir ļoti kodīgi un rada niezi. Lūk, triks, kas palīdzēs to novērst.
 
26.aug
Daži cilvēki izvēlas savu māju/dzīvokli tīrīt katru nedēļu, citi - ik pēc 15 dienām, bet citi to dara vēl retāk. Neatkarīgi no tīrīšanas grafika, dažus priekšmetus un vietas vēlams noslaucīt katru dienu. Portāls "Bright Side" nosaucis priekšmetus, kuriem viegli piekļūst baktērijas, kas var kaitēt veselībai.
 
24.aug
Neparastu "čokeri" iespējams pavisma vienkārši radīt no salmiņa un kurpju šņores. Turklāt šis ir arī videi draudzīgs risinājums plastmasas salmiņa otrreizējai izmantošanai.
 
24.aug
Koši zaļi zaļumi piešķir ēdienam krāsu, garšu un svaigumu un tie ir veselīgi. Iepazīstinot ar augu vērtību, speciālisti atgādina - slimības gadījumā medikamentus ar zaļumiem gan aizstāt nedrīkst!
 
23.aug
Šī recepte ies pie sirds visiem saldumu mīļiem, kas vēlas sevi palutināt un pārvērst našķošanos spēcinošā un uzturvielām bagātā uzkodā. Paštaisītais kokosriekstu sviests, kas pēc garšas atgādina “Bounty” batoniņu, ir Paulas mīļākā brokastu recepte, jo to ir ātri pagatavot steidzīgajos rītos, kad nepieciešama veselīga un barojoša maltīte. Indijas riekstu un kokosriekstu sviests lieliski papildinās bagātīgās Fazer auzu doniņas, kas ir īpaši vērtīgs produkts tiem, kas ēd veselīgi un daudz sporto, jo šo doniņu sastāvā ir 100% auzas un nav pievienoti kviešu milti. Šīs maizītes lieliski garšos ar svaigām ogām vai augļiem.
 
22.aug
Signe Meirāne piedāvā izmēģināt neparasto Tzaziki un gurķu- kaperu mērci.
 
21.aug
Raža novākta un puķes nozied? Tas nebūt nenozīmē, ka par dārzu var aizmirst līdz nākamajam gadam. Kaut arī lielākie stādīšanas darbi dārzā veicami pavasarī, augsne jāsagatavo ziemas sezonai. Mēslošana vasaras izskaņā bagātinās augsni, lai pavasarī uzreiz varētu ķerties pie stādīšanas. Kas dārza labā paveicams vasaras izskaņā un kādu rudens mēslojumu izvēlēties, augu speciāliste Līna Spure.
 
20.aug
Vasara ir laiks, kad dārzeņi un augļi ir paši gardākie. Gurķis ir neatņemama vasaras garšas sastāvdaļa. Gurķus var lietot uzturā dažādos viedos – sālītus, marinētus, aukstajā zupā, salātos vai svaigus kā uzkodu. Lai palutinātu tavas garšas kārpiņas, Signe Meirāne piedāvā gurķu un mencas maizīšu recepti.
 
19.aug
Zvaigžņotie augusta vakari ir kā radīti vērtīgām sarunām un lēnai kvalitatīvu dzērienu baudīšanai, tāpēc izmēģini recepti lieliskam krēmīgam, lēni baudāmam ruma kokteilim, kas patiks gan dāmām, gan kungiem!
 
18.aug
Garda un uzturvielām bagāta ēdienreize, kas neaizņem daudz laika pagatavošanā ir lielisks veids, kā uzturēt sevi labā formā un parūpēties par to, ka dienas laikā uzņemam visas nepieciešamās uzturvielas. Tādēļ fitnesa entuziaste un pavārgrāmatas “Zelta sastāvdaļa” autore Paula Freimane dalās ar vasarīgu recepti, kas noderēs gan ikdienā, gan rīkojot dārza ballīti ar draugiem. 
 
17.aug
Daudziem sporta zāle jau kļuvusi par "otrajām mājām". Šī ērtā soma no vecām džinsu biksēm būs lielisks sabiedrotais, turklāt šādu somu var izmantot arī dodoties, piemēram, uz pludmali.
 
16.aug
Klāt augusts – burvīgais ogu un augļu laiks, kad tā vien gribas uzsūkt sevī vasaras krāsas un smaržas un paildzināt šo sajūtu, lai pie tās atgrieztos arī nemīlīgās ziemas dienās. Aukstajā gada laikā dzīvi saldāku padarīs vasarā pagatavotā ievārījuma krājumi un žāvēti vai saldēti augļi un ogas. Kas vajadzīgs, lai šīs dabas veltes saglabātu līdz pat nākamajam pavasarim, atklāj eksperte Līva Briede.
 
15.aug
Pieredzes bagātais šefpavārs Dzintars Kristovskis iesaka oriģinālas gaļas marinādes receptes putnu gaļas cienītājiem.