Veselība

Vakar, 7:45
D vitamīns ir būtisks mūsu veselībai, lai justos, izskatītos un būtu veseli. Tā deficīts var izpausties dažādi. Lūk, daži piemēri tam, kādas pazīmes var liecināt par to, ka nepieciešams ar steigu lietot papildus D vitamīnu!
19.sep
Pilnībā gatavas melones ir saldas un sulīgas, kas nozīmē to, ka ļoti gardas. Tās nav tikai gardas, bet arī veselīgas. Šoreiz noskaidrosim, kāpēc ieteicams ēst melones (tieši Katalupes šķirnes melones) jeb kādu labumu tās var sniegt mūsu veselībai. Katalupes šķirnes melones no citām melonēm var atšķirt ar to, ka tās ir ar gaišu miziņu, bet oranžu mīkstumu!
16.sep
Steidzīgajās ikdienas gaitās pat nenojaušam, ka daudzi mūsu paradumi var kaitēt zobu veselībai. Iespējams, no dažiem var atbrīvoties bez pūlēm, bet ar citiem tik labi neveiksies.
15.sep
Alvejai jau izsenis tiek piedēvētas ārstnieciskas un antibakteriālas īpašības. Tieši tamdēļ alveju mēdz izmantot dažādu skaistumkopšanas produktu pagatavošanā. Visbiežāk, iespējams, ir dzirdēts, ka alveju izmanto, lai dziedētu saules radītos apdegumus. Taču tas nav viss, alveja ir laba arī jūsu matiem!
13.sep
Organisms mūsu smadzenēm sūta signālus, kad jūtamies izsalkuši un brīžos, kad esam paēduši. Ja jums ir zudusi apetīte un nejūtaties izsalkuši, kad sen neesat ēduši, tas nozīme to, ka kaut kas nav kārtībā. Dažreiz apetītes zudums var būt īslaicīgs, kas ir normāli, tomēr ir reizes, kad apetīte tā arī neparādās. Kas vainojams pie apetītes zuduma? Tam var būt dažādi iemesli, tostarp veselības problēmas un slimības. Apkopojām septiņus iespējamos apetītes zuduma cēloņus.
12.sep
Lai dzīvotu veselīgu un ilgu mūžu, nepieciešams parūpēties par savu veselību. To var izdarīt dažādos veidos. Būtiskākais ir atmest kaitīgos ieradumus un ieklausīties savā ķermenī.
11.sep
Lai labi strādātu galva, būtu laba atmiņa, smadzenēm nepieciešamas noteiktas uzturvielas. Tie ir veselīgie tauki un antioksidanti, kas var uzlabot mācīšanās spējas, koncentrēšanos un atmiņu. Kurus produktus ēdot mēs varam uzlabot smadzeņu darbību, tostarp atmiņu?
10.sep
Trauksme ir psihisks stāvoklis, kam ir raksturīgs nemiers, satraukums, uzbudinātība u.c. Kā atpazīt to vai jums ir trauksme? Kādi ir populārākie trauksmes priekšvēstneši un blakusparādības?
9.sep
Skolas un pirmsskolas gaitu atsākšana nozīmē ne tikai atgriešanos pie agrās celšanās, bet arī krietni intensīvāku savstarpējo saskarsmi – tādējādi arī lielākas iespējas saslimt. Zāļu ražotājs “Olpha” iesaka, ko darīt, lai rudens laikā nesaslimtu.
8.sep
Uzziniet, kurus četrus produktus ēdot, iespējams, uzlabot ādas veselību!
6.sep
Ir klāt septembris, kad laiks palēnām no siltās un patīkamās vasaras nomainās pret vēso un krāsaino rudeni. Lai arī aiz loga vēl valda patīkams siltums, ilgi vairs nav jāgaida, kad sāks palikt vēsāks. Iestājoties vēsam laikam pavisam viegli ir noķert pirmās iesnas un klepu. Saaukstējoties mēs visbiežāk dodamies uz aptieku pēc zālēm, lai ātrāk justos labi. Lai nevajadzētu pie nelielas saaukstēšanās skriet uz aptieku pēc zālēm, varat uzlabot veselību arī ar dabiskajām antibiotikām jeb dabiskiem produktiem, kuriem piemīt antibakteriālas īpašības
30.aug
Skolas sākums gan vecākiem, gan bērniem ir rosīgs laiks - pilns dažādu darbu, ko paspēt padarīt. Mainās dienas režīms, slodze, kā arī palielinās laiks, ko pavadām telpās. Turklāt arī laikapstākļi aiz loga sāk ieviest korekcijas mūsu ikdienā. Kas var palīdzēt šajā laikā stiprināt organismu un justies labi, konsultē farmaceits Konstantīns Čerjomuhins.
26.aug
Ja jūs tiecaties atmest smēķēšanu vai nesen to esat izdarījis, uzziniet, kas notiek ar jūsu organismu, kad šis kaitīgais ieradums ir atmests!
21.aug
Lai justos labi, eneģijas pilni un dzīvespriecīgi, svarīgs ir labs miegs. Ja nebūsiet pietiekami labi izgulējušies, tas var atstāt iespaidu ne tika uz garastāvokli, bet arī veselību. Noskaidrojiet, kas notiks ar jūsu organismu, ja regulāri piedzīvosiet miega badu jeb hronisku miega trūkumu.
18.aug
Kanēlis tiek iegūts no kanēļa koka mizas un jau izsenis tiek izmantots gan kā garšviela, gan kā veselību veicinošs līdzeklis. Bet kādas īpašības piemīt kanēlim un kāpēc to vajadzētu lietot uzturā, uzziniet, izlasot šo rakstu!
17.aug
Skūpstīšanās ar kādu, kuru mīlat, ne tikai liek jums un jūsu partnerim justies labi un stiprina jūsu savienību, bet izrādās, ka var veicināt labu veselību. Piemēram, jums var nebūt noskaņojuma skūpstīt savu mīļoto brīžos, kad jums sāp galva, taču tieši tas var palīdzēt jums no sāpem atbrīvoties! Kādus veselības ieguvumus vēl sniedz skūpstīšanās?
16.aug
Novecošanās ir neizbēgama, pat neskatoties uz to, ka atsevišķi tirgotāji mēģina pārdot produktus, kuriem piedēvē teju maģiskas īpašības, kas var "apturēt" šo procesu. Par spīti cerībām, to nav iespējams izdarīt, novecošanās ir neizbēgams process. Tomēr, veicot izmaiņas savā uzturā un dzīvesveidā, mēs varam atstāt būtisku ietekmi uz novecošanās ātrumu un to, cik veseli mēs esam!
15.aug
Vai tava roku āda kļuvusi raupja, sausa? Tad nepieciešams par to parūpēties! Šoreiz iesakām, pirms situāciju censties glābt ar barojošu roku krēmu, izmēģināt roku masku!
15.aug
Vasara ir īstais laiks, lai baudītu gardus un vitamīniem bagātus augļus un ogas. Noskaidro, kuri augļi un ogas ir visveselīgākie un vitamīniem bagātākie vasaras sezonā! Šie sezonālie augļi būs arī visgardākie tieši vasaras laikā!
14.aug
Dietologi nosauc sešus veselīgus dzērienus, kurus ieteicams dzert no rītiem, īsi pēc pamošanās.
14.aug
Kas par daudz, tas par skādi! Uzziniet, ar kādām blakusparādībām var nākties sadzīvot, ja ikdienā ēdīsiet par daudz olu.
13.aug
Cik cilvēku, tik dažādu skaistuma triku, padomu un noslēpumu. Šoreiz atklājam, kādi ir indonēziešu skaistuma knifiņi, kā saglabāt jauneklīgu izskatu.