Pats savām rokām

17.jun
Odi šovasara ir ļoti daudz, tāpēc gatavojoties Līgo svētkiem ir nepieciešams padomāt arī par dažādiem līdzekļiem, kas atbaidītu odus, lai svētki netiktu sabojāti! Iesakām jums pagatavot savu pretodu sveci!
15.jun
Sejas spreji lieliski karstās vasaras dienās spēj atsvaidzināt seju un to mitrināt. Veikalos pieejami dažādi spreji, taču tādu pavisam viegli vari pagatavot pati. Nepieciešamas vien pāris sastāvdaļas!
13.jun
Parūpējies par savām pēdiņām. Pagatavo skurbi, kas padarīs pēdas ļoti maigas!
11.jun
Dzerot kafiju, paliek pāri kafijas biezumi. Kur tos likt? Izrādās, ka tiem var rast dažādus pielietojumus, piemēram, pagatavojot ķermeņa skrubi. Tomēr tas nav viss, kafijas biezumi var būt arī labs mēslojums augiem.
9.jun
Pagatavojiet mājās aromātisku, mitrinošu kokosriekstu šampūnu no trīs sastāvdaļām.
8.jun
Ja arī jums mājās nav īsti kur likt mitro lietussargu, izmēģiniet šo vienkaršo triku. Lietussarga žāvētājs - puķu laistītājs!
31.mai
Kāpēc izmantot mājās gatavotus skaistumkopšanas produktus? Tāpēc, ka tos ir viegli pagatavot, tie būs ekonomiski izdevīgāki, kā arī tie būs labāki jūsu ādai, jo nesaturēs ķīmiskas sastāvdaļas. Šoreiz iesakām pagatavot skūšanās krēmu!
26.mai
Nav nekāds pārsteigums, ja vasaras laikā, atrodoties svaigā gaisā, mums uzbrūk knišļi. Lai arī tas nav pārsteigums, taču jebkurā gadījumā tas ir nepatīkami, tāpēc ir nepieciešams rīkoties. Pagatavojiet pats savu knišļu atbaidīšanas līdzekli. To uzpūšot uz ādas, iespējams, sevi pasargāsiet no sāpīgajiem kodumiem!
23.mai
Veselīgs smaids ir viena no skaistākajām rotām, kas ir mums līdzās ik dienas. Tomēr, neievērojot pareizu mutes kopšanas rutīnu un sekojot mītiem, varam pakļaut sevi nopientām veselības problēmām. Kādi ikdienas ieradumi kaitē zobu izskatam un veselīgumam, kādi ir izplatītākie mīti un kā palīdzēt zobus uzturēt veselīgus un baltus, skaidro zobārste Darja Ķīse un farmaceits Konstantīns Čerjomuhins.
20.mai
Katram var gadīties, rakstot kaut ko vai lasot, apliet grāmatu, kladi ar ūdeni vai citiem šķidrumiem. Šādās situācijās mēs ātri cenšamies grābt dvieļus, lupatiņas, lai saglābtu papīra lapas. Izrādās, ka ir pavisam cita metode, kā to izdarīt, vienlacīgi nesabojājot papīru.
19.mai
Ja arī jums darbā gadās saspringtas dienas, kad liekas, ka stress ņems virsroku un nepieciešams uz brīdi atvilkt elpu, jums var noderēt šis triks, ko iesākt pusdienu pārtraukumā!
18.mai
Mēbeles uz ritentiņiem var atvieglot ikdienu. Piemēra, ja jums ir galds uz ritentiņiem, jūs pavisam viegli varat mainīt tā atrašanas vietu. Tāpat arī, piemēram, kumode uz ritentiņiem būs visai praktiska, jo varēsiet vieglāk izmazgāt grīdu. Izrādas, ka nav nepieciešams speciāli iegādāties šādas mēbeles, bet varat jau esošās pavisam viegli pielāgot.
15.mai
Pavisam vienkāršs triks, kas lieti var noderēt, ja vēlaties pie sienas pakarināt dekoratīvos šķīvjus!
11.mai
Atjautīga ideja, kā no citu acīm paslēpt lietas, kas atrodas jūsu plauktos, kuras nevēlaties, lai tiktu pamanītas, piemēram, jūsu bāru!
8.mai
Klāt pavasaris, kas nozīmē to, ka klāt ir arī dārza darbi. Pētījumos pierādīts, ka strādāšana dārzā var uzlabot fizisko un mentālo veselību, tāpēc ir pat ieteicams sasmērēt rokas un darboties dārzā.
3.mai
Pagatavo savai ģimenei šajos svētkos gardas brokastis - mini pankūku kūciņu valsts karoga krāsās!
1.mai
Straujiem soļiem tuvojas Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena jeb kā tautā mēdz saukt „Baltā galdauta svētki”. Lai svētkus padarītu īpašus, izveido skaistus galda vai sienas dekorus, tematiskos baltos un karmīnsarkanos toņos. Tas būs pavisam vienkārši un ātri!
28.apr
Vai tava roku āda kļuvusi raupja, sausa? Tad nepieciešams par to parūpēties! Šoreiz iesakām, pirms situāciju censties glābt ar barojošu roku krēmu, izmēģināt roku masku!
27.apr
Reizēm ir grūti atrast prasībām atbilstošos, ideālos lūpu produktus. Ja jums nav izdevies atrast perfekto lūpu spīdumu, varat to izveidot pati. Atliks vien izvēlēties kāda toņa lūpu spīdumu vēlaties un viss pārējais process būs ļoti vienkāršs.
23.apr
Ja vēlaties dzīvot dabai draudzīgāk un parūpēties arī par savu roku ādu, tad, iespējams, jums nepieciešams apdomāt, vai ir prātīgi iegādāties veikalos piedāvātos trauku mazgājamos līdzekļus, jo nezināt, kas tur ir iekšā. Izrādas, ka pavisam ātri un vien no divām sastāvdaļām varat mājās pati gatavot dabīgu trauku mazgāšanas līdzekli!
20.apr
Krāsu pulveriem var rast daudzus un dažādus izmantojumus. Piemēram, ar tiem var iepriecināt bērnu ballītes viesus, radīt dažādas krāsainas un košas fotogrāfijas, kā arī mākslas darbus un vienkārši priecāties! Šādus krāsu pulverus, izrādās, var pavisam viegli un lēti pagatavot mājās.
19.apr
Vai zinājāt, ka populārās Skittles konfektes ir ne tikai gards našķis, bet var kalpot arī kā ūdenskrāsas? Izrādās, ka tās apvienojumā ar ūdeni var pārvērsties par krāsām!