Sākums

28.mar
Pirms ceļojumiem uz tālām vietām pasaulē, kā arī uz tuvākiem galamērķiem Eiropā, neizbēgama lieta ir čemodāna krāmēšana. Ko likt čemodānā, dodoties ceļojumā, bet ko labāk atstāt mājās iesaka  “INTERLUX Travel”.
27.mar
Tīrīšanas eksperts dalījās ar padomu, lai novērstu vannas istabas spoguļa aizsvīšanu, kopā ar “express.co.uk”.
27.mar
Pavasaris ir lielisks brīdis, lai atsvaidzinātu savu skaistumkopšanas rutīnu un iekļautu savā ikdienā jaunus rituālus. Šis ir īstais laiks nomainīt barojošos ziemas krēmus pret vieglām, mitrinošām formulām, pievērst uzmanību ādas un matu mirdzumam un pārskatīt savu skaistumkopšanas plauktiņu. Jana Duļevska kopā ar "Maxima" sagatavojusi vērtīgus ieteikumus, kā atsvaidzināt savu skaistumu pavasarī.
26.mar
Emma Bārdvela, kas piedalās “Active Iron” kampaņā, lai mudinātu sievietes runāt par menstruālo nogurumu, saka, ka tas, ko tu ēd cikla laikā, ir ļoti svarīgi, raksta “Express.co.uk”.
26.mar
Mūsdienās arvien vairāk cilvēku pievērš uzmanību tam, cik daudz cukura viņi lieto. Pārmērīgs tā patēriņš var veicināt liekā svara attīstību, zobu emaljas bojājumus un citas veselības problēmas. Tāpēc pēdējos gados aizvien populārāki kļūst cukura aizvietotāji. Bet vai tie ir droši bērniem? Kādu saldvielu labāk izmantot? Ieteikumos ar dalās sertificēta uztura speciāliste Olga Ļubina.
25.mar
Šī "tradīcija" pastāv jau labu laiku, un šefpavārs skaidro, vai ir jēga to darīt, raksta “EatingWell”.
25.mar
Skūpstīšanās ar kādu, kuru mīlat, ne tikai liek jums un jūsu partnerim justies labi un stiprina jūsu savienību, bet izrādās, ka var veicināt labu veselību. Piemēram, jums var nebūt noskaņojuma skūpstīt savu mīļoto brīžos, kad jums sāp galva, taču tieši tas var palīdzēt jums no sāpem atbrīvoties! Kādus veselības ieguvumus vēl sniedz skūpstīšanās?
24.mar
Ārsts-gastroenterologs Vils Bulsevičs pastāstīja, kas jāpievieno kafijai, lai uzlabotu ne tikai tās labvēlīgās īpašības, bet arī garšu, raksta “eatwell.com”.
24.mar
Lai gan dienas pamazām kļūst arvien garākas un gaišākas, pavasaris ir laiks, kad daudzi piedzīvo izteiktu enerģijas trūkumu un nogurumu. Arī imunitāte pēc garās ziemas šķiet novājināta, un saslimšanas – gan lielākas, gan mazākas – nereti seko cita citai. Kā pavasarī atjaunot organisma spēkus un stiprināt imunitāti, skaidro farmaceite Alīna Fleišmane.
23.mar
Ja no ledusskapja nāk nevēlama smaka, ir nepieciešama tikai bļoda ar vienu dabīgu sastāvdaļu, kas, visticamāk, jau ir mājās, raksta “express.co.uk”.
23.mar
Ikvienai sievietei, kura ir saskārusies ar pirms menstruāciju sejas ādas problēmām, ir labi zināms, ka hormonu izmaiņas var tiešā veidā iespaidot sejas ādu. Taču hormonālā ietekme uz ādas veselību ir ilgstoša un mainās visā dzīves laikā. Hormonālās svārstības var izraisīt dažādas ādas pārmaiņas gan menstruālā cikla laikā, gan grūtniecības periodā, gan arī menopauzē. Savlaicīgi uzzinot, ar kādām izmaiņām āda var saskarties, tām būs vieglāk sagatavoties un nepieciešamības gadījumā arī ārstēt – to uzsver farmaceite Zane Melberga un “MDF” ginekoloģe, USG speciāliste Dr. Irina Storožakova.
22.mar
Sīpolus izmantojam daudzu ēdienu pagatavošanai - tie ir virtuves pamatelements, tomēr lielākajai daļai cilvēku tos ir ļoti nepatīkami griezt, jo tiek liek acīm asarot un uz rokām un griešanas dēlīša ilgstoši saglabājas noturīgā sīpolu smarža. Kā sasmalcināt sīpolus bez diskomforta acīs vai spēcīgas smakas raksta “Parade”.
22.mar
Kā pareizi lietot dažādus sīrupus, suspensijas gan saaukstēšanās simptomu, gan gripas un klepus ārstēšanai, kā arī imunitātei, skaidro farmaceite Gunita Petrovica.
21.mar
Skropstu tušas, lūpu krāsas vai tonālā krēma pēdas var būt sarežģīti izņemt no apģērba vai gultas veļas, taču ir kāds lielisks līdzeklis, kas palīdzēs tikt ar to galā itin vienkārši - un tas noteikti jau ir jums mājās, raksta “Express.co.uk”.
21.mar
Ja jūs tiecaties atmest smēķēšanu vai nesen to esat izdarījis, uzziniet, kas notiek ar jūsu organismu, kad šis kaitīgais ieradums ir atmests!
20.mar
Dentofobija vai stomatofobija - tās ir nepārvaramas bailes no visa, kas saistīts ar zobārstniecību. Kā ar to tikt galā, skaidro psihoterapeite no Igaunijas Svetlana Volodina kopā ar “limon.postimees.ee”.
20.mar
Zāles pret galvassāpēm aptiekas apmeklētāji farmaceitiem lūdz visai bieži. Taču būtu vērtīgi bez steigas konsultēties ar farmaceitu par svarīgāko, kas saistīts ar bezrecepšu pretsāpju zāļu lietošanu. Turklāt iespējams, ka pretsāpju zāļu uzņemšanu var un vajag samazināt vai pat izvairīties no to lietošanas, veicot izmaiņas savā ikdienas rutīnā.
19.mar
Zobārste Anna Ivanova savā “Instagram” lapā paskaidroja, kāpēc zobi jātīra pirms ēšanas no rīta, nevis pēc, raksta izdevums “Gordon”.
19.mar
Kas aktuāls ādas kopšanā pavasarī - kam pievērst uzmanību un ko varētu pamainīt savā ikdienas ādas kopšanas rutīnā, stāsta dermatoloģe Elīza Sālījuma un farmaceite Ilze Priedniece.
18.mar
Šķiet, ka tas nevarētu būt nekas sarežģīts - uzvārīt griķus. Diemžēl ne katrs māk pagatavot patiešām gardus, irdenus griķus. Kādas ir biežāk pieļautās kļūdas un kā pareizi pagatavot griķus - kādām jābūt graudaugu un ūdens proporcijām - raksta “postimees.ee”.
18.mar
Sporta zāle un citas aktīvā dzīvesveida vietas ir lieliskas veselības stiprināšanai, taču, neievērojot higiēnu, šeit viegli iespējams radīt labvēlīgus apstākļus infekciju izplatībai.
17.mar
Lielākā daļa cilvēku uzskata, ka jo karstāks ir ūdens, jo tīrākas ir drēbes - taču tā nebūt nav! Veļas kopšanas eksperti skaidro, kā saprast, kāda ūdens temperatūra ir vislabākā, raksta “Real Simple”.