Ja domājat, ka neesat gatavs globālām pārmaiņām un nevarat izveidot pareizo naudas pelnīšanas plānu, izmantojiet slavenā Pētera Klemensa, bloga Life Change autora, padomu, kas var mainīt jūsu dzīvi uz labo pusi.
Ja runājam par efektīvu un gudru mājas uzkopšanu, tad pirmais, kas nāk prātā, ir slavenā “pavasara tīrīšana”, taču ne tikai pavasaris ir īstais laiks, lai ieviestu kārtību mājās. Reizēm to ir vieglāk izdarāt tieši vasarā, lai arī kādam šķiet pretēji.
Samierināties ar lielām problēmām, piemēram, klimata pārmaiņām vai koronavīrusa pandēmiju, kara draudiem un nestabilitāti var būt grūti un nepārvarami. Pārmaiņu ietekme ir biedējoša un tikai pasliktināsies, ja nekavējoties nerīkosimies, raksta climatecouncil.org.au.
Atceries, ka zāļu vircu tagad pēc Jāņiem vairs nevar izmantot daudzgadīgie augiem, jo zāļu virca ir spēcīgs slāpekļa avots, bet šajā laikā ir jābeidz piebarot ar slāpekli, jo citādi ziemā augi var izsalt.
Vasaras laikapstākļi var ietekmēt mūsu matu izskatu – karstums un jūras ūdens padara matus sausus, trauslus un nespodrus, ietekmējot spīdumu un vitalitāti. Kā pareizi kopt matus vasarā un pasargāt tos no vides negatīvās ietekmes?
Daudzi pieredzējuši autobraucēji domā par to, kā izvairīties no aizmigšanas braukšanas laikā, īpaši liela noguruma brīžos, garos braucienos vai nakts ceļojumos. Tengri Auto piedāvā vairākus noderīgus padomus, kā izvairīties no aizmigšanas braukšanas laikā.
Kas vēl, izņemot ūdeni, var remdēt slāpes karstajā sezonā? Alkohols, enerģijas dzērieni un saldās limonādes noteikti neietilpst šajā sarakstā, norāda DoctorPiter.
Ilgi gaidītā vasara var pārsteigt ar lietavām, tāpēc šie būs lieliski praktiski padomi, ko izmatot, svinot Līgo vakaru un Jāņus. Tā lietus nevarēs mūs pārsteigt nesagatavotus.
Jāņu svinības ir īpašs laiks – ar tradīcijām, maģiskiem nostāstiem un visdažādākajām aktivitātēm, tai skaitā svētku galda gatavošanu un Jāņu zāļu vākšanu. Kā baudīt svētkus pēc iespējas veselīgāk un izvairīties no tā, ka slikta pašsajūta izjauc svētku prieku?
Pēc Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta datiem, ik gadu vairāki simti cilvēku aizrijas, radot sev ne tikai veselības, bet pat dzīvības apdraudējumu. Bieži aizrīšanās ir tik nopietna, ka cilvēku nepieciešams atdzīvināt, jo svešķermenis ir iekļuvis dziļi elpceļos un cilvēks sāk smakt.
Vai cepamā soda augiem ir laba ideja? Kā dārznieki mēs bieži meklējam netoksiskus, ķīmiju nesaturošus veidus, kā parūpēties par saviem augiem. Cepamā soda, izplatīta viela, ir sodas bikarbonāts, savienojums, kas ir bāzisks skalā pH. Cepamā soda paaugstina pH, kas palielina sārmu saturu. Šīs īpašības dēļ cepamo sodu augiem parasti izmanto kā fungicīdu.
Veļas mazgāšanas automātam var būt viens mīnuss — dīvaina smaka, kas nāk no veļas mašīnas un tikko izmazgātām drēbēm. Tas var būt no pārāk daudz izmantota mazgāšanas līdzekļa un veļas mīkstinātāja. Veļas mazgāšanas līdzekļu pārpalikums aiztur netīrumus, kas pielīp durvju stikla iekšpusē un aiz gumijas durvju blīvēm, veicinot pelējuma augšanu. Atbrīvojieties no smakas un pelējuma, izmantojot priekšmetus, kas, iespējams, jau ir pa rokai mājās.
Pieejamam kļūstot valsts atbalstam azbesta šīfera nodošanā, mājsaimniecībām aktuālāks kļūs jautājums par azbesta šīfera utilizēšanu. Kas jāņem vērā pirms uzsākt šī bīstamā materiāla demontāžu?
Īss padomu saraksts ar dažiem trikiem, kas šķiet visnoderīgākie virtuvē un dažādās dzīves situācijās. Tikai nesakiet, ka ik pa laikam nezinām, kā ar kādu situāciju tikt galā.
Kā atdalīt zaļumu cietos kātus, kā no sacietējuša brūnā cukura atkal iegūt beramu cukuru, kā glītos gabaliņos sagriezt cepumus? Lasiet padomus, lai darbi virtuvē būtu vienkārši un ātri.