Juliya Verbickaya / Autori

28.jūl 2023
Botas ir viens no daudzpusīgākajiem apavu modeļiem, kas pēdējos gados beidzot no sporta garderobes pārcēlies uz ikdienu un tur ieņēmis vadošās pozīcijas. Tagad botas var vilkt ar jebkuru tērpu, pat ar vakarkleitu.
26.jūl 2023
Lai izskatītos dārgi, apģērbam nav jāiztērē visa alga. Dārgas drēbes, kas iegādātas pie luksusa zīmoliem, ne vienmēr garantē izskatu par miljonu. Dārgu tēlu var viegli iegādāties masu patēriņa zīmolu veikalos, un tas nemaksā dārgi. Tāpēc tiksim skaidrībā.
21.jūl 2023
Kā izvēlēties pareizo somu? Jums vienkārši jāzina, kuru zīmolu somas tagad labāk nepirkt.
19.jūl 2023
Festivālu modes aizsākumi meklējami 70. gados - hipiju un seksuālās revolūcijas laikmetā. Pirmais un lielākais rokmūzikas festivāls Vudstokā pulcēja 500 000 cilvēku 6 hektāru platībā Ņujorkas štatā.
14.jūl 2023
Kāzu kleitas izvēle katrai līgavai ir diezgan sarežģīts process. Godīgi varu teikt, ka ļoti bieži redzu bezgaumīgi ģērbtas līgavas. Kaut kāda iemesla dēļ, daudzas sievietes ir iemācījušās labi ģērbties ikdienā, bet, kad jāizvēlas vakarkleita vai vēl sarežģītāk - kāzu kleita, sieviete apmaldās un izvēlas šausmīgi novecojušas kleitas, stilus un audumus. Ja tuvākajā laikā gatavojaties precēties, iesaku jums izlasīt šo rakstu.
12.jūl 2023
Politika bieži ir saistīta ar ko ļoti sarežģītu. Ar pieaugušiem vīriešiem, kuri risina nopietnas problēmas. Bet starp nopietnajiem varas pārstāvjiem ir ne tikai gudri, bet arī sasodīti izskatīgi vīrieši. Tieši viņiem - pievilcīgiem, seksīgiem un harizmātiskiem, ir veltīts mūsu šodienas materiāls.
6.jūl 2023
Kā jau mēs visi zinām, pēc pāris dienām notiks jaunā Valsts prezidenta Edgara Rinkēviča inaugurācija. Kamēr gaidām, kā šogad ģērbsies viesi, piedāvāju pārrunāt viesu tēlus no pēdējās, Egila Levita, inaugurācijas, kas notika 2019. gadā.
5.jūl 2023
Nākamā Valsts prezidenta Edgara Rinkēviča inaugurācija notiks 8. jūlijā (sestdien). Uz svētkiem, kas notiks Rīgas pilī, aicināti 1400 viesi. Ielūgumā norādītais apģērba kods ir smokings/garais vakartērps, kas patiesībā, vienkārši sakot, ir "black tie".
30.jun 2023
TikTok var droši saukt par pasauli, kur var atrast noderīgu informāciju, bet arī kaudzi pilnīgu muļķību un viltus ziņas. Pēdējā laikā arvien biežāk sāku ievērot TikTok video par skaistumkopšanu un receptēm ar vienkāršām sastāvdaļām. Piemēram, sejas maska, kas izgatavota no sodas vai mātes piena. Un es domāju, vai tas vispār ir droši, vai šāda "skaistuma recepte" nevar kaitēt ādai?
28.jun 2023
Tuvojoties Dziesmu un Deju svētkiem, esam sagatavojuši ieskatu tautas tērpu pasaulē. Saruna ar Ziedīti Muzi no Tautas tērpu centra “Senā klēts”.  Tā ir vieta, kur apkopots bagātais latviešu kultūrvēsturiskais mantojums. Vieta, kur var iegādāties tautas tērpu, kā arī citas tautiska stila lietas.
23.jun 2023
Drīzumā daudzos veikalos sāksies atlaides. Tas parasti notiek uzreiz pēc Līgo. Atlaides ir visbīstamākais laiks, kad daudzi cilvēki pērk lietas tikai tāpēc, ka tām ir atlaide, kas ir nepareizi. Lai izveidotu funkcionālu garderobi, kas jums lieliski piestāvēs, nemaz nav nepieciešams liels daudzums lietu. Kas tad ir vajadzīgs? Izdomāsim kopā!
21.jun 2023
Piedāvāju iepazīties ar Jāņu svinību vietām tuviem un tāliem līgotājiem visā Latvijā.
16.jun 2023
Par šīm sievietēm netika publicēti raksti Vogue vai Harper's Bazaar, viņām nesekoja paparaci, viņas tika attēlotas kriminālromānos un fotografētas tikai aresta vai nopratināšanas laikā.
14.jun 2023
Internetā klīst baumas, ka slavenības Kima Kardašjana un Īlons Masks zaudē svaru ar cukura diabēta zāļu injekciju palīdzību. Klīst runas, ka tas izraisījis šā zāļu pieprasījuma pieaugumu tirgū līdz pat globālam trūkumam.
9.jun 2023
Leģendārais seriāls par četru draudzeņu dzīvi Ņujorkā iznāca tieši pirms 25 gadiem. Šajā laikā "Sekss un lielpilsēta" viennozīmīgi ir kļuvis ne tikai par seriālu, jo tas ir daudzkārt kritizēts un izsmiets, taču viens paliek nemainīgs: seriāls joprojām ir mīlēts un iedvesmo līdz pat šai dienai.
7.jun 2023
Vai zinājāt, ka pašlaik visiem zināmie logotipi veidojušies vairāku gadu laikā un ne vienmēr pirmais variants ir bijis tas īstais. Šoreiz stāsti par slavenu zīmolu logotipiem.
2.jun 2023
Veikali ir pilni ar neaktuālām drēbēm. Un, protams, pērkot jaunas drēbes, daudzi nezina, kā no milzum daudzām lietām izvēlēties kaut ko modernu. Domāju, ka reti kurš vēlas izskatīties kā no 2012. gada. Tāpēc ierosinu parunāt par neaktuālām lietām un ar ko tās aizstāt.
31.mai 2023
Strādājot ar daudziem klientiem, bieži dzirdu: "Es nevaru valkāt svārkus, man nav skaistas kājas." Bet visbiežāk runa nav par kājām, bet gan par nepareizām lietām, kas padara kājas vizuāli garākas vai īsākas. Apspriedīsim, kas jādara, lai jūsu kājas izskatītos labi.
26.mai 2023
Kādēļ rodas šie dzeltenie traipi apģērba padusēs? Dzelteni traipi rodas dezodoranta vai antiperspiranta un sviedru ķīmiskās reakcijas dēļ.
24.mai 2023
2023. gada maijā uz ekrāniem parādījās jaunā sezona populārajam vēsturiskajam seriālam "Bridžertoni" ar nosaukumu "Karaliene Šarlote: Bridžertona stāsts".
19.mai 2023
Vēlos parunāt par manikīru. Tēma tiešām ir ļoti svarīga, jo bieži satieku sievietes ar nemodernu manikīru vai nagu dizainu.
17.mai 2023
Neticu ļaunām acīm, zīmēm un citiem mistiskiem stāstiem. Bet stāsts par slaveno Hope dimantu tiešām liek šaubīties par veselo saprātu. Viens no pašiem slavenākajiem dārgakmeņiem pasaulē ir Hopa dimants. Tas savam īpašniekam sola nelaimi un nāvi. Kas tas ir - nolādēts akmens vai vienkārši sagadīšanās virkne?