\\Autori

IKIngars Kļaviņš

15.jan 2016
No augsta ranga ierēdnes līdz pašai apspriestākajai personai gandrīz visā Baltijas reģionā – šāds relatīvi īsā laika posmā bijis par Igaunijas pirmo lēdiju kļuvušās Ievas Kupces, tagad jau Ilvesas, ceļš.
 
14.sep 2015
Sadarbojoties ar latviešu un spāņu producentiem, Latvijā tapis pavisam jauns un vēl pasaulē nebijis šovs Paķer līdzbraucējus, kurā šoferīši pieņem izaicinājumu doties ceļā kopā ar pavisam nepazīstamiem cilvēkiem.
 
13.aug 2014
Kādreizējam jauno laiku solītājam Einaram Repšem pēdējos mēnešos pagalam neveicas – no viņa aizgājis ilggadējais sponsors baņķieris Valērijs Belokoņs, Eiroparlamenta vēlēšanās iztērēta milzīga nauda, bet rezultāts – tuvu nullei, no partijas novērsies gan Sandis Ozoliņš, gan pat Andrejs Žagars. Taču ar to ķibeles varētu arī nebūt galā – šķiet, ka vienu no pēdējām naglām politiķa zārkā varētu iesist kāda drīzumā gaidāma grāmata.
 
3.mai 2014
«Hanibals ir absolūts priekšnieks un noteicējs šajā mājā. Tas nekas, ka viņš ir pats mazākais,» par mazo toiterjera sugas puiku Hanibalu noteic pazīstamā aktrise Velta Skurstene, kuras mājās ir arī otrs suns.
 
21.apr 2014
Ar izstādi «Sieviete. Krūtis. Veselība.» atklāta 2014. gada informatīvā kampaņa «Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu!». 18 mākslas darbu ir 12 Latvijas mākslinieku veltījums sievietes skaistumam, spēkam un drosmei.
 
20.sep 2013
Kādreiz populārās rokgrupas «Rebel» solistei Lolai joprojām tīk erotiskās fotosesijas – arī amatieriskā līmenī. Šogad tapusi jau otrā.
 
11.jun 2013
Nākamnedēļ Francijā sāksies Eiropas čempionāts basketbolā sievietēm, kurā startēs arī Latvijas izlase. Par vienu no mūsējo līderēm ir kļuvusi Aija Brumermane (26), kura īsi pirms izbraukšanas sadarbībā ar žurnālu «Māja» tikusi pie jauna vizuālā tēla.
 
13.jun 2012
Pateicoties televīzijas šovam «OKartes skatuve», slavas saulītē nonākusi vidusskolniece Kristīne Šomase – jaunākā no māsām.
 
9.jun 2012
Meitene no Latvijas Agnese Stankusa ir laimējusi iespēju pasniegt balvu Eiropas futbola čempionāta spēles starp Krieviju un Grieķiju labākajam spēlētājam.
 
7.jan 2012
Rīgas apgabaltiesa pirmdien, 9. janvārī, kārtējo reizi skatīs prasību pret eksbaņķiera Valērija Kargina bijušo sievu Tatjanu Karginu. Gadījumā, ja tiesa apmierinās prokurora prasību, Karginai piecus gadus nāksies pavadīt Iļģuciema sieviešu cietumā.
 
14.nov 2011
Šīs vasaras sākumā Dailes teātra aktieris Gints Grāvelis (31) pašķīrās no dziedātājas Rudītes Būmanes (28) – abi pārtrauca kopdzīvi. Nu aktieris esot atgriezies ģimenē, un abi kopīgi turpina audzināt savu divus gadus veco dēlu Krišu.
 
4.okt 2011
«Teātra observatorijas» pagājušajā piektdienā rīkotā preses konference izcēlās ne tikai ar kārtējām režisores Gaļinas Poļiščukas vaimanām un «krokodila asarām» par ļaunajiem visapkārt, kuri grib nobeigt teātri, bet arī visai šokējošu notikumu – aktrise Karīna Tatarinova tika aizvesta uz slimnīcu.
 
21.sep 2011
Pat slavenām modelēm peļņas nolūkos dažkārt nākas piedalīties reklāmās, kuras, iespējams, viņu peļņas statusam nemaz neatbilst.
 
7.sep 2011
Lai gan jau labu laiku zināms, ka atraktīvā dziedātāja Anna Dribas, šova «O!Kartes akadēmija» dalībniece, dzīvo kopā ar Riču ģimenes zināmāko pārstāvi Rinaldo (Ritvars Sunīts), plašākai sabiedrībai šis pāris tā īsti nebija atrādījies.
 
18.aug 2011
Pirmo reizi festivālu "LabaDaba" apmeklēja TV auditorijas iecienītā raidījuma «De facto» žurnāliste Ilze Nagla. Novitāte viņai bija arī piedalīšanās visai ekstrēmās izklaidēs.
 
18.aug 2011
Kolorītais Amerikas (tagad – Latvijas) latvietis, kādreizējās grupas «Mācītājs On Acid» dalībnieks, bet tagad alternatīvo mūziķu un mākslinieku iecienītā kroga «Aptieka» īpašnieks Kristaps Krēsliņš festivālā «LabaDaba» gluži nejauši tika iecelts aukles godā.
 
17.aug 2011
Nedēļas nogalē jau otro reizi Latvijas Universitātes atpūtas bāzē «Ratniekos» netālu no Līgatnes norisinājās festivāls «LabaDaba».
 
17.aug 2011
Viņas ir simpātiskas, atraktīvas un katra savā jomā kaut ko sasniegusi. Neviena no viņām nav «pelēka pele», un nevienai no viņām nav jāsūdzas par vīriešu uzmanības trūkumu, taču vismaz pašlaik viņas nav precējušās, tāpat nekas nav dzirdēts par viņu iespējamām otrajām pusītēm. Sievietes, kuras varētu nosaukt par sapņu līgavām.
 
1.aug 2011
Ik gadu neskaitāmas izklaides vietas Rīgā un Jūrmalā gluži vai sacenšas par to, kurai «Jaunā viļņa» laikā izdosies sarīkot «biezāko» ballīti.
 
8.jun 2011
Šonedēļ iekšlietu ministre Linda Mūrniece būs brīva no amata un politikas, bet jau krietni iepriekš tikusi pie brīvas sievietes statusa. Iespējams, jaunie apstākļi atraktīvajai ministrei ļauj justies uzvedībā krietni atraisītākai.
 
15.apr 2011
«Ir pazudis aktieris. Pa dienu mēģinājumā bija, bet nu vairs nekur nav atrodams, uz telefona zvaniem neatbild. Mēs patiešām nesaprotam, kas ir noticis...» Ar šādu satraukuma pilnu paziņojumu aizvadītajā ceturtdienā uz kinoteātra «Rīga» lielās skatuves kāpa izrāžu apvienības «Panna» jaunās «stand-up» komēdijas «Divi tūkstoši divpadsmitais» režisors Juris Rijnieks (53).
 
14.feb 2011
Pirms pāris nedēļām atklātībā nāca informācija, ka dziedātāja Agnese Barone pārcēlusies uz dzīvi Amerikā. Izrādās, ka viņu ar Latviju vairs nesaista nekādas oficiālas saites – ar vīru, pazīstamo mūzikas producentu un ģitāristu Andri Baronu viņa ir šķīrusies.