Mūrniece izbauda brīvību no politikas un vīra

 
©F64

Šonedēļ iekšlietu ministre Linda Mūrniece būs brīva no amata un politikas, bet jau krietni iepriekš tikusi pie brīvas sievietes statusa. Iespējams, jaunie apstākļi atraktīvajai ministrei ļauj justies uzvedībā krietni atraisītākai.

Lindas Mūrnieces (41) gaitas iekšlietu ministres amatā beidzas 6. jūnijā, turklāt šonedēļ viņa apstiprinājusi, ka negrasās atjaunot savu Saeimas deputātes mandātu – tā kā tautai referendumā ierosināts lemt par Saeimas atlaišanu, tas nebūtu korekti. Savukārt pavisam nesen būtībā apstiprinājās baumas, ka pajukusi Mūrnieces laulība – ar Drošības policijas darbinieku Raimondu Mūrnieku viņa bija laulībā kopš 1995. gada. Viņas lielākais atspaids šobrīd ir abi bērni – Haralds (10) un Helēna (12).

Taču pašreizējā situācija ministrei ļāvusi justies arī krietni atbrīvotākai. Piektdien, 27. maijā, »VZ« viņu manīja viesnīcā «Radisson Blue Hotel Latvija» notiekošajās svinībās, kas bija veltītas Azerbaidžānas valsts neatkarības 93. gadadienai. Koši sarkanā bikškostīmā tērpusies Mūrniece mundri čaloja ar sanākušajiem, teicami iejūtoties svinību gaisotnē. »VZ« informācijas avoti vēsta, ka promejot viņa visai jautrā noskaņojumā pat izmetusi azerbaidžāņiem veltītu frāzi, proti, «visa Rīga jūsējā, brauciet kā gribat», taču, iespējams, tas tikai nelabvēļu izdomājums...

Ar to Mūrnieces aktivitātes konkrētajā vakarā nebeidzās – ap pusnakti viņa, jau pārģērbusies un kopā ar pāris vīriešu kārtas pavadoņiem, tostarp restorānu ekspertu Jāni Jenzi, paviesojās Ellas ballītē klubā «Dstyle». Kā »VZ« vēstīja aculiecinieki, ja nebūtu ministres apsardzes, tad neviens pat neiedomātos, ka jautrā un dejojošā sieviete ieņem augstu posteni valdībā. Mūrniece gan klubā sabija tikai kādu stundu, taču gan jau paguva uzņemt kārtīgu enerģijas lādiņu, lai, darba nedēļai sākoties, varētu ziņot par savu nodomu nedoties sēdēt nama Jēkaba ielā siltajos krēslos.