Svētdiena, 28.maijs

redeem Vilhelms, Vilis

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardSandris Vanzovičs / Autori

Pēc četru gadu pauzes amerikāņu popgrupa “Jonas Brothers” laidusi klajā savu pēc skaita sesto studijas albumu, kura nosaukuma izgudrošanā nav īpaši piepūlējusies – tas nosaukts vienkārši par “The Album”. Šis garadarbs tapis sadarbībā ar atzīto producentu Džonatanu Bellionu.
Vakar, 21:47 Sandris Vanzovičs
Uz Andrejsalas brīvdabas koncertestrādes “Wondersala” 10. jūnijā savu jaunāko programmu atrādīs visā pasaulē pazīstamā ukraiņu popzvaigzne Svetlana Loboda, kura šobrīd par savu mītnes vietu ir izvēlējusies Latviju. Šis koncerts izskanēs labdarības tūres ietvaros.
Vakar, 18:54 Sandris Vanzovičs
Gluži kā sarunājuši ar dažu dienu starpību savas novitātes klausītājiem liek galdā Edgars Šubrovskis ar grupu “Juuk” un Māris Šverns ar leģendāro komandu “Baložu pilni pagalmi”. Sajūtas kā atgriežoties 90. gados, kad “underground” pirmsākumi saistījās ar Alīses ielas ūdenstorni un “Tornis Records”, ko personificēja arī abi minētie vīri.
Vakar, 9:00 Sandris Vanzovičs
Latvijas Nacionālajā operā 16. augustā vērienīgu koncertšovu “Welcome to My World” piedāvās rokenrola meistars Ivars Pētersons, kurš atzīmēs 55 gadu jubileju. Koncertā tiks izpildītas gan oriģinālkompozīcijas, gan populāri 50. un 60. gadu hiti – no liriskām mīlas balādēm līdz pat rokenrola klasikai.
25.mai Sandris Vanzovičs
videocam
Īsā laika posmā pašmāju tehno mūzikas jaunā māksliniece Alisa Foksa (Alisa Fox) sagatavojusi vēl vienu singlu – viņas trešais elektrizētais tehno skaņdarbs “Middle Of The Night” atklāj muzikāli atšķirīgu un vokāli piesātinātu kompozīciju.
25.mai Sandris Vanzovičs
Mežaparka Lielās estrādes Kokaru zālē 27. oktobrī būs iespēja pieredzēt amerikāņu eksperimentālā roka grupu “Swans”, kurus turklāt iesildīs ilggadējais “Swans” ģitārists Normens Vestbergs. Biļetes jau pārdošanā.
25.mai Sandris Vanzovičs
Šo sestdien, 27. maijā, koncertzālē „Palladium” ar īpašu koncertu Rīgā atgriežas pie mums jau iemīlētais Ukrainas mūsdienu tautas mūzikas kvartets „Dakha Brakha”.
24.mai Sandris Vanzovičs
videocam
“Very Cool People” kopā ar dziedātāju Paulu Saiju laiduši klajā grupai līdz šim muzikālās stilistikas ziņas absolūti neraksturīgu singlu “Rikšiem”, kā arī tā videoklipu, kas gan ir grupai absolūti raksturīgs – tās ierasti humorīgajā manierē.
24.mai Sandris Vanzovičs
videocam
Pašmāju rokmūzikas trio “Indygo” pēc “neilgas radošās un pārdomu pilnās meditācijas” ir atgriezušies ar jaunu skaņdarbu “Vienkāršs cilvēks”.
24.mai Sandris Vanzovičs
Pēc rekordātrumā izpārdotā repera 50 Cent koncerta ir panākta vienošanās par papildkoncerta rīkošanu Rīgā - 10. oktobrī, “Arēnā Rīga”. Biļetes “Biļešu Serviss” tīklā būs pieejamas no 25. maija plkst. 10.
24.mai Sandris Vanzovičs
Šīs nedēļas nogalē, no 26. – 28. maijam, “Totaldobže” mākslas centrā Viskaļu ielā norisināsies 12. sezonas atklāšanas festivāls. Programmā ir akadēmiskās un elektroniskās mūzikas koncerti, laikmetīgās dejas izrāde, dzejas slams, izstāde, DJ seti, kakao ceremonijas un bungu nodarbības, kā arī aktivitātes bērniem.
23.mai Sandris Vanzovičs
Eds Šīrans mūzikas izdevumus jau novedis izmisumā ar savu albumu normālā veidā neaprakstāmajiem nosaukumiem, tāpēc prieks dzirdēt, ka ”-” jeb ”Subtract” ir noslēdzošais šo matemātikas albumu sērijā. Nu jau otro nedēļu tas turas britu topa pirmajā pozīcijā, taču šis fakts nav pat īsti pieminēšanas vērts – būtu dīvaini, ja tā nebūtu! -, jo pilnīgi visi (!) Eda Šīrana studijas albumi bijuši Apvienotās Karalistes Nr.1, bet pēdējie pieci nav bijuši zemāk par otro vietu arī citos lielāko valstu topos.
23.mai Sandris Vanzovičs
Dzelzs jākaļ, kamēr tā karsta – acīmredzot tā nodomājuši arī koncertdzīves organizētāji Latvijā, uzaicinot pie mums uzstāties divkārtējo Eirovīzijas uzvarētāju, Zviedrijas pārstāvi Loreen.
23.mai Sandris Vanzovičs
Pie izklaides un futbola halles "Playoff Arena" festivāla “Summer Sound” organizatori šo sestdien, 27. maijā, aicina uz pirmo ieskaņas pasākumu, kur, vienlaikus ar mūziķu koncertiem, arēnas iekštelpās norisināsies Labdarības futbola zibens turnīrs.
23.mai Sandris Vanzovičs
Nedēļas nogalē Tallinas kvartāla “Tu jau zini kur” angārā ar nelielu pankroka mūzikas festivālu tika svētīta pašmāju “ska-punk” grupas “All Day Long” jaunā albuma klajā nākšana. Ņemot vērā to, ka paši gaviļnieki uzstājās pēc tādām jaudīgām apvienībām kā “ŠŅK”, “Calico”, “PND” un “Oranžās Brīvdienas”, un - kas nav mazsvarīgi! - pēc kaut kur netālu TV ekrānos vai mobilajos telefonos noskatītās Latvijas izlases uzvaras pār Kazahstānu hokejā, skaidrs, ka visiem sanākušajiem garastāvoklis bija varen labs un mūzikai atvērts.
22.mai Sandris Vanzovičs
videocam
Savulaik populārā latgaliešu grupa “Borowa Mc” klausītājus iepazīstinājusi ar jaunu dziesmu “Atmosfera” – kā paši to piesaka, “vēloties iedvesmot cilvēkus mīlēt un iemīlēties šajā vasarā”.
22.mai Sandris Vanzovičs
Pašlaik reps uz devītā viļņa ir nokļuvis arī Latvijā – amerikāņu zvaigznes 50 Cent koncerts “Arēnā Rīga” tika izpārdots jau pirmajā stundā, pašmāju straumēšanas servisu repkaraļi uzstājas pārpildītā koncertzālē “Palladium”, ik uz stūra parādās pa jaunai hiphopa zvaigznei utt., u.t.jpr. Šajā verbāli skarbajā žanrā ir arī meitenes – vismaz četras noteikti.
21.mai Sandris Vanzovičs
Šo sestdien, 20. maijā, uz naktskluba “Koya” skatuves uzstāsies populārais vācu dīdžejs Robag Wruhme.
19.mai Sandris Vanzovičs
Pirmo reizi “Positivus” festivālā līdzās mūzikai sadarbībā ar komiķu apvienību “Comedy Latvia” būs iespējams priecēt ausis arī komēdiju žanra piekritējiem - programma papildināta ar “stand-up” komēdiju, improvizācijas teātri un repa improvizāciju.
19.mai Sandris Vanzovičs
Pasaulē atzītais vokālais kvartets “Il Divo” atgriezīsies ar koncertu Latvijā šī gada rudenī - 24. oktobrī viņi uzstāsies “Arēnā Rīga”. Biļetes tirdzniecībā no 19. maija “Biļešu Serviss” tīklā.
19.mai Sandris Vanzovičs
Tallinas ielas kvartālā 10. jūnijā notiks jauns urbānais hiphopa festivāls “The Bronx”, kura ietvaros uz skatuves kāps virkne šī žanra pārstāvju.
18.mai Sandris Vanzovičs
Šo piektdien, 19. maijā, pirmo reizi Latvijā viesosies Grieķijas blekmetāla grupa “Lucifer’s Child” – tas notiks Vecrīgas klubā “Republika”, grieķu „The Fall Of The Rebel Angels” tūres ietvaros. Rīgā grupa ieradīsies kopā ar Brazīlijas nāves metāla leģendām “NervoChaos”.
18.mai Sandris Vanzovičs