UgunsGrēka Zentiņa atkal riskē

 
©publicitātes

Sadarbojoties ar latviešu un spāņu producentiem, Latvijā tapis pavisam jauns un vēl pasaulē nebijis šovs Paķer līdzbraucējus, kurā šoferīši pieņem izaicinājumu doties ceļā kopā ar pavisam nepazīstamiem cilvēkiem.

Starp līdzbraucējiem būs gan populārā UgunsGrēka aktrise Regīna Devīte, gan skandalozais fotogrāfs Darens. Starp citu, filmēšanas laikā noticis arī kāds nelaimes gadījums, kā rezultātā viena no līdzbraucējām nokļuvusi slimnīcā. Kā pagāja ceļotāju braucieni – skatieties Paķer līdzbraucējus jau 18. septembrī pulksten 18 kanālā TV3.

TV3 gaidāmā projekta ideja radusies Spānijā, kur ļoti populāras kļuvušas mobilās aplikācijas, kas sniedz iespēju cilvēkiem atrast ceļabiedrus internetā. Respektīvi, šoferītis, kuram mašīnā ir brīvas vietas, ievieto internetā aicinājumu ar konkrētiem datumiem un maršrutu, kurā aicina pieteikties līdzbraucējus, kas ir gatavi iedot naudu degvielai. Spāņu producentiem radās ideja veidot šoferīšu video dienasgrāmatas, kur fiksēts mašīnā piedzīvotais. Idejas realizācija tika uzticēta latviešu producentiem, un rezultātā tapuši video stāsti par trīs šoferīšu un viņu līdzbraucēju piedzīvojumiem. Vienā no braucieniem maršrutā Rīga–Valmiera devusies arī populārā aktrise Regīna Devīte, kurai pārvietošanās starp Rīgu un Valmieru ir ikdiena. Taču šoferītis bija parūpējies, lai šis brauciens aktrisei vēl ilgi paliktu atmiņā...