\\Autori

IKIngars Kļaviņš

7.jan 2011
Bez skandāla neiztika arī TV3 šovs «Dejo nost!», kas noslēdzās decembra vidū: skatītāji bija (un ir) pārliecināti, ka uzvarētāji tika noteikti negodīgā cīņā, bet iemesls tam – televīzijas vēlme ietaupīt. Dīvainā kārtā skatītāju negācijas nāca nevis pār televīzijas, bet pār šova uzvarētājas Sarmītes Prules galvu.
 
22.dec 2010
Vecrīgas atpūtas vietā «B-Bārs» notikušajā apģērbu un veļas modes skatē, kuru piedāvāja veikali «Mandolini» un «Tre Letti», piedalījās arī dziedošās dvīnes Ana un Katrīne Drozdovičas, kuras dziedāja, kā arī apmeklētājiem gatavoja «Campari» kokteiļus.
 
14.dec 2010
Ik pa brīdim gan drukātajos medijos, gan interneta vietnēs parādās kāds pētījums, kurā mēģināts noskaidrot, cik par uzstāšanos prasa pašmāju mākslinieki.
 
15.nov 2010
Nu jau par tradīciju kļuvusi aktrises Rēzijas Kalniņas ierašanās pirmizrāžu svinīgajos pasākumos, turot pie rokas, kā minimums, vienu no saviem radagabaliem palienētu bērnu.
 
2.nov 2010
Lai gan vēl pirms kāda laika jaunais dziedātājs Miks Dukurs »VZ« klāstīja, ka būtībā ir no attiecībām brīvs puisis un ar jauno pavadoni viņu saista tikai draudzīgas attiecības, pēdējā laikā novērotais liecina par pretējo.
 
8.okt 2010
Neskatoties uz roka leģendas Aivara Brīzes atveseļošanos, nav skaidrs, vai viņš turpinās dalību šovā «Dziedi ar zvaigzni. Milžu cīņas». Nav pat skaidrs, kuram vajadzētu izdarīt izvēli starp Brīzi un viņa skatuves partnerei Andrai Strauss uz laiku piespēlēto aizvietotāju Ingu Ulmani – it kā pašai uzņēmējai, taču, pēc »VZ« rīcībā esošās informācijas, patiesībā šādos gadījumos to dara šova veidotāji.
 
5.okt 2010
Tautā iemīļotais aktieris Mārtiņš Vilsons atveido vienu no galvenajām lomām episkā Krievijas daudzmiljonu budžeta vēsturiskā drāmā. Neticami, bet lielā mašinērija tika apturēta filmas uzņemšanas vidū uz gandrīz gadu tikai tāpēc, ka Vilsons uzstāja – esmu šobrīd aizņemts Latvijā, tāpēc vai nu atsakieties no manis, vai pārceliet filmēšanu!
 
23.jūl 2010
Bijušā premjera Viļa Krištopana vecākā dēla Kaspara (30) un TV3 laika ziņu moderatores Maijas Rozītes (26) mīlas stāsts, kas aizsākās pērn rudenī, jau šodien, 23. jūlijā, vainagosies ar greznām kāzām Torņakalna baznīcā.
 
21.jūl 2010
Jautāts par savu sievietes ideālu, aktieris un režisors Regnārs Vaivars (36) reiz atjokoja, ka ideālas sievietes viņam nepatīkot.
 
12.jūl 2010
Dziedātājs Markus Riva, kurš vairāk pazīstams nevis ar saviem darbiem uz skatuves, bet nemitīgu «zīmēšanos» dažādos baļļukos, spēris pēdējo soli – pozējis kails.
 
2.jūl 2010
Ja notiktu konkurss par pašu dīvaināko bērna gaidīšanas un sagaidīšanas pasākumu, tad, šķiet, dziedātājai Lienei Šomasei tajā nebūtu konkurentu – savu knapi tikko dzimušo meitiņu viņa jau paguvusi izmantot reklāmai.
 
1.jūl 2010
Rīgā, Bruņinieku ielā 33, atvērts jauns restorāns «Uzbekistāna», kurā paviesoties būs vērts ne tikai interesanto uzbeku ēdienu, bet arī šefpavāra meistarības novērtēšanas dēļ.
 
15.jun 2010
Viens no pazīstamākajiem latvju deju klubu hitu «Riga Nights» autoriem dīdžejs [Ex] da Bass nopietni aizrautīgi sācis nodarboties ar folkreisu. Neskatoties uz to, ka pirms dažiem mēnešiem viņš pamatīgi sadauzīja savu auto, [Ex] da Bass atkal ir uz strīpas.
 
11.jun 2010
Nesen, »VZ« veicot aptauju starp homoseksuāli orientētiem (vai vismaz tendētiem) cilvēkiem, noskaidrojās, ka viens no iekārojamākajiem citādi domājošo vīriešu dzimtes pārstāvjiem ir grupas «Gain Fast» vokālists Kaspars Zlidnis.
 
4.jun 2010
Plānots, ka jau šodien apmeklētājiem būs pieejams jaunais Brīvdabas atpūtas parks «Egle» jeb vasaras kafejnīca Kaļķu un Tirgoņu ielas stūrī, pie paša rātsnama. Bijušajā slidotavā vasarā varēs meklēt egli – lai cik tas absurdi neizklausītos, tā ir patiesība.
 
28.mai 2010
Šonedēļ jaunais dziedātājs Miks Dukurs kāpa uz Doma laukumā esošās kafejnīcas «Nekādu problēmu» skatuves, lai nofilmētu klipu savai dziesmai «Hēlija balons».
 
7.mai 2010
Markus Riva ir tik salds, ka Latvijā likvidēja visas cukurfabrikas. Markus Riva nevalkā apspīlētus T kreklus, apspīlēti T krekli paši apņem Marku Rivu – tie ir tikai daži no jokiem, kuru lavīnu aizsācis kādas reklāmas aģentūras tekstu redaktors Edijs Majors.
 
23.apr 2010
Ar Ievas Kerēvicas muzikālo priekšnesumu pagājušajā ceturtdienā tika atklāta Doma laukumā bāzētās vasaras kafejnīcas «Nekādu problēmu» jaunā sezona.
 
21.apr 2010
Aizvadītajā nedēļā notika ikgadējais skaistumkonkurss, kurā par «Mis Latviju» kronēja Ludmilu Voroncovu (19), bet par «Misteru Latvija» – bijušo «princeses» Diānas Kubasovas draugu Jāni Verneru (21).
 
16.apr 2010
Pēc šova «Dejo ar zvaigzni 3» uzvarētāju paziņošanas tā dalībniekiem sākās īstā ballēšanās – noslēguma bankets risinājās viesnīcā «Baltvilla», kur dejojošās zvaigznes līdz pat septiņiem rītā dalījās savos šova priekos un bēdās. Šoreiz – bez dejošanas!
 
9.apr 2010
Ar lakonisku paziņojumu: «Esmu gejs!» daudzu aizdomas beidzot publiski apstiprinājis slavenais popdziedātājs Rikijs Mārtins (38), pat nenojaušot, kādā kaunā un negodā nu iegrūdis salacgrīvieti Inesi Misāni (45), kas savu popularitāti iemantojusi, apjūsmojot šā vīrieša virtuozitāti gultā...
 
1.apr 2010
Lai arī līdz «Dejo ar zvaigzni 3» finālam atlikusi gandrīz nedēļa, šova aizkulisēs uzvarētāja vārds jau ir izskanējis – aiz stilistes Danas Dombrovskas un viņas deju partnera Aleksandra Aļošina muguras stāv tieši tik daudz cilvēku, lai veiksme šoreiz uzsmaidītu tieši viņiem.