''Akadēmiste'' Dribas beidzot iziet sabiedrībā ar Rinaldo

© F64

Lai gan jau labu laiku zināms, ka atraktīvā dziedātāja Anna Dribas, šova «O!Kartes akadēmija» dalībniece, dzīvo kopā ar Riču ģimenes zināmāko pārstāvi Rinaldo (Ritvars Sunīts), plašākai sabiedrībai šis pāris tā īsti nebija atrādījies.

Šovā «Dziedošās ģimenes» Anna Dribas un Rinaldo sēdēja līdzās, un nevienam neradās šaubas, ka abi varētu būt «tikai draugi». Abi ļoti vēlīgi smaidīja fotogrāfiem un neslēpa savas siltās jūtas vienam pret otru. Jāatgādina, ka šis ir viens no tiem veiksmes stāstiem, par kuriem varētu teikt – dzimis šovā. Dribas uz to gājusi diezgan mērķtiecīgi, deklarējot savas simpātijas Riču puišiem, līdz beidzot kāds tiešām «pieķēries». Ar to arī apsveicam: Rinaldo temperamentīgās meitenes dēļ (vai varbūt arī citu iemeslu vadīts) pat izšķīrās ar savu draudzeni Elīnu Giļu.

Vakara Ziņas

Noslēgusies otrā mūzikas instrumentu spēles meistarklašu nometne Rīgā ukraiņu bērniem no kara skartajām teritorijām. Tās laikā talantīgiem Ukrainas Čerņihivas apgabala mūzikas skolu audzēkņiem bija iespēja attīstīt instrumentu spēles prasmes izcilu latviešu mūzikas skolu pedagogu vadībā, kā arī piedzīvot bagātīgu ekskursiju un atpūtas programmu.