Zeltiņa, Silova, Pļavniece un citas – skaistas, iekārojamas un brīvas

 
©f64

Viņas ir simpātiskas, atraktīvas un katra savā jomā kaut ko sasniegusi. Neviena no viņām nav «pelēka pele», un nevienai no viņām nav jāsūdzas par vīriešu uzmanības trūkumu, taču vismaz pašlaik viņas nav precējušās, tāpat nekas nav dzirdēts par viņu iespējamām otrajām pusītēm. Sievietes, kuras varētu nosaukt par sapņu līgavām.

Ir daudzas Latvijas sabiedrībā pazīstamas sievietes, kuras atbilst skaisto un iekārojamo statusam un par kurām cilvēki bieži vien neizpratnē jautā – kāpēc viņas joprojām ir brīvas un neprecētas?! Katrai no viņām tam ir savi iemesli. »VZ« apkopoja šā brīža latvju brīvo sieviešu «Top 10», tiesa, pēc saviem, subjektīviem, kritērijiem.

KURŠ KĻŪS PAR ĪSTO?

Aktrisei Agnesei Zeltiņai ir pilngadīga meita Marija Romija. 2001. gadā Zeltiņa apprecējās ar tagadējo Maskavas radiostacijas «Sudraba lietus» dīdžeju Aleksu Dubasu, kurš tolaik strādāja «Radio SWH+». Abu laulībā dzima dēls Robijs, taču pēc pieciem gadiem ģimene izjuka. 2007. gada pavasarī aktrisei izveidojās attiecības ar režisoru Miku Ozoliņu, bet pēc pāris gadiem tās pajuka. Kā atklājusi pati Zeltiņa, tas noticis deviņus mēnešus pēc abu saderināšanās, jo viņa vēlas būt blakus nobriedušākai personībai visās tās izpausmēs. Pēdējos gados aktrise bieži sabiedrībā izgājusi kāda vīrieša kompānijā, taču viņi visi vienmēr pieteikti tikai kā «labi draugi»: dīdžejs Mareks Lācis, baltkrievu mākslinieks Jevgēņijs Šaraburko, uzņēmējs Valts Dambiņš, pēdējā laikā arī Ivo Bankavs. Laiks rādīs, kurš kļūs par Zeltiņas mīļoto vīrieti.

PAŠPĀRLIECINĀTA ARĪ BEZ VĪRIEŠA PIE SĀNIEM

Aktrise Ieva Pļavniece nav biežākais viesis glancēto žurnālu lappusēs, bet no dzeltenās preses slejām viņa vairās kā no uguns. Ne informācijā par savu applūdušo dzīvokli vai traumētu kāju, ne cita veida atklāsmēs, tostarp arī par attiecībām ar pretējā dzimuma pārstāvjiem, viņa nav gatava dalīties. Tas, protams, rada dažādas nelāgas baumas, arī par iespējamu netradicionālo seksuālo orientāciju, taču Pļavniece, būdama patstāvīga un pašpārliecināta sieviete, šķiet, par tenkām daudz nebēdā un izmisuma pilnām acīm nemēģina pie horizonta ieraudzīt tuvojošos princi baltā zirgā.

PAR VĪRIEŠIEM IZVĒLAS PAKLUSĒT

Modes eksperte Maija Silova sarunās ar presi parasti ir atsaucīga un pretimnākoša, taču par savām attiecībām ar vīriešiem izvēlas paklusēt. Iespējams, tieši tāpēc ik pa laikam parādās kāda ziņa ar minējumiem, vai šis būs Silovas izredzētais. Tā, piemēram, 2007. gadā ballītē par godu Rīgas modes nedēļai Silova tika piefiksēta kopā ar krievu miljonāru Aleksandru Osokinu, 2008. gada sākumā modes nedēļas laikā Silova ļāva sevi iemūžināt kopā ar uzņēmēju Aleksandru Parfjonovu, bet tā paša gada beigās un arī nākamajā «Riga Fashion Week» Silova bija kļuvusi par mūzu māksliniekam Andrejam Ameļkovičam. 2010. gada rudenī presē parādījās baumas par Silovas iespējamajām attiecībām ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktoru Andri Ozolu, taču nu viņš jau ir precējies ar Saeimas deputāti Danu Reiznieci. Tikmēr Silova oficiāli joprojām ir brīva sieviete, interesējas par modi, «Jauno vilni» un turpina brīnišķīgi izskatīties.

PIEŅĒMUSI, KA ĢIMENES NEBŪS

Dailes teātra aktrise Rēzija Kalniņa pirms daudziem gadiem bija precējusies ar aktieri un režisoru Valdi Liepiņu, vēlāk kopīgs darbs uz skatuves aktrisi arī privātajā dzīvē saveda kopā ar kolēģi Artūru Skrastiņu. Ik pa laikam tiek mēļots par Kalniņas attiecībām ar to vai citu vīrieti, taču... Piemēram, pērn pavasarī par attiecībām ar kardiologu Kārli Trušinski aktrise izteicās: «Mēs viens otru ļoti mīlam, bet jūtamies vēl pārāk jauni, lai veidotu ģimeni.» Pagājušā gada sākumā Kalniņa intervijā žurnālam «Una» atzinās, ka «cilvēkam, kuram es vēlētos veltīt savu dzīvi un laiku, būtu jābūt... ģēnijam. Gara milzim. Man vairs nav laika sevi veltīt ikdienišķumam... Esmu pieņēmusi, ka man ģimenes nebūs, bērnu nebūs, ka Dievs man to nav devis».

AIZŅEMTA. AR SEVIS IZZINĀŠANU

Aktrise, dziedātāja un televīzijas raidījumu vadītāja Vita Baļčunaite ir sieviete, kura apzinās savu vērtību un nemitīgi tiecas apgūt kaut ko jaunu. To gan nevarētu attiecināt uz vīriešiem viņas dzīvē – vismaz publiskajā telpā ziņas par tādu esamību neizskan. Informāciju par savu privāto dzīvi Baļčunaite prātīgi patur pie sevis, un aktrises sirds, neraugoties uz daudzajiem uzmanības apliecinājumiem, ir brīva. Savu pašreizējo statusu viņa presē jau komentējusi īsi un asprātīgi: «Esmu aizņemta. Ar daudziem darbiņiem. Rosos, iepazīstu pasauli un izzinu sevi.»

KURŠ IEKAROS DZINTARA SIRDI?

Jāvārdu altāra priekšā pagaidām nav teikusi dziedātāja Aija Vītoliņa jeb Amber. Pagājušā gada sākumā presē plaši tika apspriesta ziņa par to, vai Amber nav izjaukusi aktieru Sandras un Kaspara Zvīguļu ģimeni. Un, ja arī līdz tam dziedātāja neafišēja savas attiecības, tad saprotams, ka nu viņa kļuvusi vēl uzmanīgāka. Laiks rādīs, kuram izdosies iekarot Amber simpātijas nopietni un pavisam, taču vismaz pagaidām viņa pozicionējas kā brīva sieviete.

BEIDZOT OFICIĀLI BRĪVA

Dziedātāja LieneCandy jūnijā pēc divus gadus ilguša šķiršanās tiesas procesa oficiāli šķīrusi laulību ar dēla tēvu Arti Bronušu. Tagad viņas uzvārds ir Greifāne. LienesCandy un Arta Bronuša laulība ilga četrus gadus, abiem ir kopīgs dēls Sebastians. Pēc kopdzīves pārtraukšanas ar vīru dziedātājai bijušas vairākas romantiskas attiecības: attiecības ar volejbolistu Jāni Pēdu sākās 2009. gada vasarā un ilga gandrīz gadu, bet ar modeli Kārli Venckoviču – mazliet ilgāk par pusgadu. Patlaban nav dzirdēts, ka Lienei būtu kādas attiecības, un, ja vien viņas sirdi kāds nav paguvis nolaupīt «Jaunā viļņa» laikā, tad arī viņa ir brīva sieviete.

PRASMĪGI SLĒPJ PRIVĀTO DZĪVI

Aktrises un dziedātājas Zanes Dombrovskas fotogrāfijas reti redzamas presē, jo viņa maksimāli cenšas izvairīties no tā dēvēto smalko aprindu vakarēšanām. Arī savu privāto dzīvi viņa sargā īpaši rūpīgi. Viena no retajām reizēm, kad uzvirmoja baumas par Dombrovskas attiecībām, bija tad, kad presē parādījās fotogrāfija, kurā dziedātāja bija redzama kaislīgi skūpstāmies ar bijušo «dzeguzēnu» Gunāru Kalniņu. Tolaik tika mēļots pat par iespējamām kāzām. Vēlāk dziedātājai mēģināja piedēvēt romantiskas attiecības ar kādu no brāļiem Petrauskiem, ko viņa pilnībā noliedza. Informācijas par to, ka Dombrovskai šobrīd būtu dzīvesbiedrs, nav.

JOPROJĀM BRĪVA

Uzņēmēja Elita Drāke pirms vairāk nekā trīspadsmit gadiem šķīrusies no sava bērna tēva [Drākei ir 16 gadu vecs dēls Guntis Bruno]. Salīdzinoši nesen viņa kādā intervijā atzinusies, ka dzīve ir piepildīta, bet ar to, ka ceļas un guļas viena, viņa esot samierinājusies. Tas gan nenozīmējot, ka Drāke grib būt viena arī turpmāk, vienkārši savu īsto, lielisko vīrieti viņa vēl neesot sagaidījusi. Šovasar presē izskanēja baumas, ka uzņēmēja Elita Drāke iemīlējusies un ar savu jauno izredzēto atpūtusies privātās pludmales atklāšanas ballītē Jūrmalā. Pati Drāke gan smejoties noliedza, ka viņu un Artūru vienojot kaut kas vairāk par draudzību – viņas sirds joprojām esot brīva.

LATVIJAS BRITNIJA

Kad pērn jaunā un simpātiskā Evija Sloka pieteicās šovam «O!Kartes akadēmija», par viņu bija zināms vien tas, ka meitene kopā ar tēvu Māri Sloku ar labiem panākumiem dzied ansamblī «Klaidonis». Taču ar vienu savu paziņojumu Evija latvju zemē zināmā mērā tika gluži vai Britnijas Spīrsas statusā, proti, izteicās, ka 21 gada vecumā joprojām ir nevainīga. Cik nu tas bija joks, cik patiesība, un kā ar to nevainību īsti ir, zina tikai viņa pati (un varbūt vēl kāds), bet kopš tiem laikiem Evijai teju ikreiz nākas mēģināt izdomāt kādu labu atbildi uz šāda veida jautājumiem. Kas attiecas uz puišiem, šova laikā viņa aizdomīgi labi sapratās ar «dziedošo policistu» Nikolaju Puzikovu, pēc tam bija manāma kopā ar vēl kādu no «akadēmijas», bet skaidrojums par attiecībām parasti bija standartveida – «mēs esam tikai labi draugi». Drīz vien Evija brauks uz Lielbritāniju, kur divus gadus skolosies muzikālās mākslās. Jādomā, ka tur pie viņas kājām metīsies ne viens vien «izbadējies» britu pilsonis, tāpēc, latvju puiši, jums vairs nav daudz laika!