Aktieris Grāvelis atgriezies pie sava dēla mātes

 
©F64 Photo Agency

Šīs vasaras sākumā Dailes teātra aktieris Gints Grāvelis (31) pašķīrās no dziedātājas Rudītes Būmanes (28) – abi pārtrauca kopdzīvi. Nu aktieris esot atgriezies ģimenē, un abi kopīgi turpina audzināt savu divus gadus veco dēlu Krišu.

Aktieris Gints Grāvelis kopā ar sava dēliņa māti Rudīti Būmani bija ieradušies uzņēmējas Binnijas Ārbergas skaistumkopšanas salona piecu gadu jubilejā. Par savu attiecību peripetijām ne viens, ne otrs nerunā. «Ja gribat, rakstiet baumas. Es neko nekomentēšu!» jau vasaras sākumā, lūgta apstiprināt vai noliegt runas par attiecību iziršanu, »VZ« pauda Būmane. Līdzīgi rīkojās arī Grāvelis. »VZ« informācijas avoti pauda, ka pašķiršanās notikusi ap šā gada sākumu, bet par iemesliem nekas nebija zināms.

Populārais aktieris un tolaik mazpazīstamā dziedātāja satikās 2007. gadā kopīgos mēģinājumos, gatavojoties rokoperai «Izredzētie». Grāvelis tajā spēlēja Jāzepu, bet Būmanei režisors Valdis Liepiņš bija uzticējis atbildīgo Marijas lomu. Vēlāk intervijās dziedātāja atklāja, ka tieši teātrī uzplaukusi abu mīlestība un tieši teātrī Grāvelis savu izredzēto esot arī bildinājis. Apprecējis viņš sava dēla māti joprojām gan nav.