Zvaigznes

15.mai 2017
Par Klinti dēvētais aktieris Dveins Džonsons (attēlā) apstiprinājis, ka 2020. gada vēlēšanās tiešām varētu kandidēt uz ASV prezidenta amatu.
 
15.mai 2017
Amerikāņu aktrise Keita Hadsone pirmo reizi ieradusies uz pasākumu kopā ar savu jauno draugu – mūziķi Deniju Fudzikavu.
 
8.mai 2017
Slavenais reperis Kanje Vests joprojām nav atguvies pēc pagājušogad pārdzīvotā nervu sabrukuma un cenšas maksimāli izvairīties no atrašanās sabiedrības uzmanības centrā.
 
13.apr 2017
Ārvalstu mediji ziņo, ka 57 gadu vecumā mūžībā devies amerikāņu komiķis Čarlijs Mērfijs, kurš bija slavenās aktiera Edija Mērfija vecākais brālis.
 
11.apr 2017
Izdevums "Kas Jauns" vēsta, ka latviešu dziedātājai Lienei Šomasei ir jauns draugs.
 
5.apr 2017
Dziedātājs un raidījumu vadītājs Roberto Meloni plāno atvērt pats savu frizētavu, ziņo žurnāls "Kas Jauns".
 
28.mar 2017
Kā iepriekš ziņots, izirušas aktrises un uzņēmējas Agneses Zeltiņas attiecības ar bijušo diplomātu un uzņēmēju Rūdolfu Brēmani. Žurnāls "Kas Jauns" atklāj, ka pāris jau no pērnā gada aprīļa bija saderinājies un plānoja kāzas.
 
7.mar 2017
Britu dziedātājs Džordžs Maikls, kurš Ziemassvētkos 53 gadu vecumā aizgāja mūžībā, miris dabīgā nāvē, otrdien paziņoja izmeklētāji.
 
2.mar 2017
Amerikāņu aktrise Halle Berija savā Instagram publicējusi video, kurā turpat pie baseina novelk savu "Versace" modes nama kleitu un kaila ielec ūdenī.
 
21.feb 2017
Kā iepriekš vēstīts latviešu aktieris Andris Bulis nožēlojis sānsoli, kura laikā pameta savu ģimeni. Aktieris laimīgi atgriezies pie sievas un bērniem un nožēlo izdarīto. Savukārt sabiedrības dāma Liene Skulme, ar kuru A. Bulim bija romantiskas attiecības, žurnālam "Kas Jauns" norādījusi, ka netic ka A. Bulis mainīs savu dzīvesveidu.
 
17.feb 2017
Lielu ažiotāžu izraisīja aktiera Andra Buļa "mīlas trijstūris", kurā bez sievas un bērnu mātes Ilzes Bules bija iesaistīta arī sabiedrības dāma Liene Skulme. Žurnālam "Ieva" aktieris atzīst kaunu, kādu izjūt pret savu ģimeni, ieraujot viņus šajā skandālā.
 
2.feb 2017
Pavisam atklātā un seksīgā latviešu apģērba zīmola "Amoralle" fotosesijā piedalījusies aktrise Ieva Florence un aktieris Andris Bulis.
 
2.feb 2017
Trešdienas ar priecīgu ziņu sociālajos tīklos dalījās amerikāņu dziedātāja Bejonsē. Māksliniece ar skaistu foto paziņoja, ka ir gaidībās.
 
1.feb 2017
Amerikāņu aktieris Džonijs Deps mēnesī tērē aptuveni divus miljonus dolāru, kas arī iedzinis aktieri lielos parādos, ziņo BBC.
 
27.mai 2014
Teju desmit gadus vecais Sibīrijas kaķim līdzīgais kaķubērns Bruno ir iemīļots komponista, mūziķa un lektora Aivara Hermaņa un viņa sievas Silvijas ģimenē. Hermanis stāsta, ka šajos gados ieguvis pieredzi – kaķi ir ļoti gudri dzīvnieki ar absolūti attīstītu intuīciju. Turklāt tie tiešām ir neatkarīgi, tāpēc jo cienījamāki, jo vienmēr paliek pie sava viedokļa.
 
26.mai 2014
«Tāda es esmu. 12.05.2014. Matu griezums un foto – Artis Bandonis,» – tik īsi un kodolīgi savus draugus sociālajā vietnē «facebook.com» pirmdien pārsteidza seriāla «UgunsGrēks» Helēnas lomas atveidotāja, aktrise un runas pedagoģe Zane Daudziņa.
 
23.mai 2014
Viena no pasaulē pieprasītākajām advokātēm tagad pilnīgi oficiāli ir Holivudas zvaigznes Džordža Klūnija līgava. Amala Alamudina, libāniešu izcelsmes juriste, ir absolvējusi Oksfordas universitāti, un viņas klientu vidū ir tādas skandalozas personības kā «Wikileaks» dibinātājs Džūljens Asanžs un bijusī Ukrainas ministru prezidente Jūlija Timošenko.
 
21.mai 2014
«Beidzot miljonārs!» ticis pie savas komandējuma naudas uz Baltkrieviju, teica mūziķis Normunds Jakušonoks. Lepni paņēmis rokās banknotes, kas liecināja par viņa miljonāra statusu, «Minskas Balto kreklu» dziesminieks pat nespēja iedomāties, ka šī nauda spēj izgaist ļoti lielā ātrumā.
 
21.mai 2014
Pasaulslavenie itāļu dizaineri Domeniko Dolče un Stefano Gabana atzīti par vainīgiem nodokļu nemaksāšanā, un viņiem piespriests pusotrs gads cietumā.
 
16.mai 2014
Pasaulslavenā amerikāņu kinoaktrise Džodija Fostere un viņas draudzene fotogrāfe Aleksandra Hedisona pēc vētrainās mīlas dēkas legalizējušas savas attiecības. Slēgtajā laulības ceremonijā piedalījās abu sieviešu tikai vistuvākie cilvēki.
 
16.mai 2014
53 gadu vecumā bijušais «Parex bankas» šefs Valērijs Kargins kļūs par vēl vienu atvasi bagātāks.
 
15.mai 2014
Krievijās populārais reperis Timatī sociālajos tīklos ir veltījis skarbus vārdus Eirovīzijas konkursam un tā uzvarētājai Končitai Vurstai.