Zvaigznes

6.mai 2014
Populārā TV šova „Top Gear” vadītājs Džeremijs Klārksons pēc laulībā pavadītiem 20 gadiem šķīries no savas sievas. Pāra attiecībās dažādas nesakaņas valdīja jau ilgāku laiku, bet pēdējos trīs gadus Frensisa un Džeremijs Klārksoni dzīvojuši atsevišķi.
 
28.apr 2014
Uzņēmēja Valda Kalnozola aizraušanās ar austrumu cīņām bija zināma jau iepriekš, taču nu viņš to pārvērtis par ģimenes nodarbi. Trīs reizes nedēļā kopā ar dēlu Oskaru Valdi miljonārs apmeklē teikvondo cīņas nodarbības, kas, pēc paša vārdiem, viņā rada papildu pašpārliecinātību un disciplinētību, kas dzīvē varētu noderēt arī dēlam.
 
27.apr 2014
Tiešā ceļā no skatuves Dailes teātra izrādē «Milēdija» uz Jūrmalā notiekošo kabarē programmas pirmizrādi ieradās aktrise Agnese Zeltiņa, lai atrādītu savu jaunāko veikumu rotu dizainā.
 
26.apr 2014
Dziedātāja Samanta Tīna šobrīd bauda neviltotu skatītāju mīlestību šovā «Izklausies redzēts», un daudzi ir pārliecināti, ka tieši viņai vajadzētu pārstāvēt Latviju «Jaunajā vilnī».
 
20.apr 2014
Kaut arī naktī pēc sava koncerta Lauris Reiniks ļāvās naktsdzīvei un ballītei pilnās burās, nākamās dienas rītā viņš bija gana možs, lai kopā ar savām fona dziedātājām dotos ekskursijā pa Stokholmu. Sākotnējā iecere par došanos uz jauno grupas «ABBA» muzeju tika atmesta, jau nokāpjot no kuģa, un, nonākot vēstures un kuģa muzeja «Vassa» foajē, arī doma par šīs vietas apmeklējumu tika mainīta.
 
18.apr 2014
Leģendārais britu mūziķis Eltons Džons paziņojis, ka drīzumā oficiāli salaulāsies ar savu seno partneri Deividu Fernišu.
 
15.apr 2014
Šķiet, ka «Riga Fashion Week» skates apmeklēja teju visas pašmāju sabiedrības dāmas. Uz modes zīmola «Nolo» skati ieradās arī aģentūras «Mis Latvija» direktore Inta Fogele.
 
14.apr 2014
Nedēļas nogalē Rīgā norisinājās pašmāju Eirovīzijas fanu kluba rīkotā ballīte, kurā savu daiļradi atrādīja arī konkursante no Austrijas Končita Vursta. Pēc uzstāšanās teju visi apmeklētāji steidzās nobildēties kopā ar bārdaino dāmu.
 
14.feb 2014
Pašmāju slavenībai un seriāla "Ugunsgrēks" zvaigznei Ģirtam Ķesterin šodien aprit 50 gadi.
 
3.feb 2014
Septiņus gadus pēc pēdējās grāmatas izdošanas par Hariju Poteru autore Dž. K. Roulinga ir atzinusi, ka vienai no galvenajiem grāmatas varoņiem - Hermionei Greindžerai - noslēgumā būtu vajadzējis apprecēties ar Hariju Poteru, nevis viņa labāko draugu Ronu Vīzliju, ziņo cnn.com.
 
3.feb 2014
Slavenā un ekscentriskā amerikāņu dziedātāja Lana del Reja ir pabeigusi darbu pie jaunā albuma un atklāj, ka tas būs daudz drūmāks un "tumšāks" par iepriekšējo.
 
3.feb 2014
Ar jaunu albumu šogad atgriežas kolumbiešu dziedātāja Šakira, kura pirmo albuma singlu ierakstījusi kopā ar slaveno barbadosiešu izcelsmes dziedātāju Riannu- dziesmas video abas dziedātājas redzamas seksīgos tērpos un kopīgās pikantās darbībās.
 
29.jan 2014
Slavenākā un lielākā skaistumkonkursu ziņu portāla un foruma Missology.com pārstāvji janvārī interneta balsojumā par fotogēniskāko sievieti pasaulē atzina latvieti Simonu Kubasovu.
 
22.jan 2014
Slavenais popmūziķis Džastins Bībers vienā vakarā kādā striptīzklubā Maiami, Floridas štatā, iztērējis mazu bagātību, lai redzētu kailas sievietes, kas uzstājas un dejo ap stieni, ziņo guardian.com.
 
22.jan 2014
Slavenais britu dziedātājs Džordž Maikls, kurš pērn paziņoja par aiziešanu no mūzikas, sola nākt klajā ar jaunu albumu, vēsta izklaides ziņu portāls WENN.
 
18.okt 2013
Kamēr pašmāju slavenākās grupas «Prāta vētra» bundzinieka Kaspara Rogas nepilnu gadu vecās meitiņas Leas mamma Evita Liepiņa ar atvasi nedēļas nogali pavadīja mājās, mūziķis kopā ar draugiem «tusējās» Tukumā un bija manāms pie vietējo klubu «Mojito» un «Baboon Bar» bāra letes.
 
14.jun 2013
Vasaras sezona dziedātājai Lienei Šomasei ritot teju kā vāverei ritenī – skrienot no viena pasākuma uz otru. «Protams, prieks, ka ir darbs. Taču, pietrūkst brīvā laika, ko pavadīt kopā ar meitiņu. Vasarā ceļojumu neplānoju, bet augustā gan ceru vismaz dažas nedēļas atpūsties kopā ar meitiņu laukos,» sarunā ar »VZ« atklāj Šomase.
 
5.jan 2013
Nosvinējis teju visus iespējamos gada nogales svētkus, šomēnes Amerikā atgriezīsies «BMX» braucējs Māris Štrombergs. Dzimtenē viņš sabija visai ilgi, turklāt šoreiz kopā ar savu draudzeni Natašu.
 
5.jan 2013
Dziedātāja Laima Vaikule gadu miju sagaidīja Maskavā ballītē kopā ar populāriem Krievzemes estrādes māksliniekiem, bet Ziemassvētkus gan nosvinēja tepat, izbaudot ziemas pastaigas ar saviem suņiem Buču un Lelli pa Jūrmalas kāpām.
 
4.jan 2013
Ar citiem Al Bano runā mīlestības balāžu valodā, taču pašam nācies piedzīvot dramatiskus pārbaudījumus: meitas mīklaino pazušanu, šķiršanos no Rominas Paueres, bet vēlāk no – Loredanas Lecisio, kā arī ļauno slimību – vēzi.
 
20.nov 2012
Iepriekšējās nedēļas nogalē aktīvākā nakts dzīve notika Liepājā, kur uzdzīvot ieradās vairākas pašmāju slavenības. Svinības sita augstu vilni, taču reti kurš būtu spējīgs iztēloties, kā Lauris Reiniks kopā ar savu svītu ap rīta pusi plosās pašmāju panku ciltstēva Dambja grupas «Inokentijs Mārpls» koncertā...
 
17.nov 2012
Pēc neoficiālas informācijas, pagājušajā nedēļā par tēvu kļuvis «Prāta vētras» bundzinieks Kaspars Roga, kurš līdz šim bija vienīgais no mūsu supergrupas bez atvasēm.