Arī jūs droši vien esat vairākkārt dzirdējuši viedokli, ka nevajadzētu dzert kafiju vai tēju lidmašīnā, jo stjuartes šo karsto dzērienu pagatavošanai izmantojot nekvalitatīvu ūdeni. Uz jautājumu atbildi meklē “MailOnline”.
Kādi tik triki un varoņdarbi sievietēm ir jāpiedzīvo, lai izskatītos jaunākas! Kurš gan vēlas novecot? Lielākā daļa pretnovecošanās procedūru, maigi izsakoties, ir dārgas. Taču ir arī demokrātiskāki varianti.
Kafija jau sen ir kļuvusi par neatņemamu biroja ikdienas sastāvdaļu. Tas nav tikai veids, kā baudīt garšīgu dzērienu, bet ir arī instruments, kas palīdz uzlabot darbinieku produktivitāti un kopējo atmosfēru darbavietā.
Daudzi cilvēki nespēj iedomāties sākt savu dienu bez karsti kūpošas kafijas. Bet vai ir kāds konkrēts laiks, kad dzert kafiju, lai gūtu vislielāko labumu un būtu enerģijas pilni?
Kafijas dzeršana var palīdzēt jums izvairīties no muskuļu masas zaudēšanas, kas notiek vecumā, liecina jauns pētījums, kas publicēts žurnālā “Frontiers in Nutrition”.
Palielinātas ražošanas izmaksas var izraisīt kafijas cenu inflāciju - kafijas cienītājiem nākotnē var nākties maksāt vairāk, jo cenas pieaugs. Kafijas grauzdētāji un kafijas eksperti arī norāda, ka cenas var saglabāties augstākas ilgāk, jo arī tādi faktori kā klimata pārmaiņas samazina kafijas piedāvājumu pasaulē, ziņo CNN.
Kafijas kapsulas mēdz būt dārgas. Ja vēlaties ieekonomēt, bet tajā pat laikā baudīt karsti kūpošu kafiju, kas gatavota kafija automātā, izmēģiniet šo triku!
Kafija ir daudzu cilvēku iemīļots dzēriens. Daudzi to bauda ik dienu, taču vien retais zina, ka kafiju, piemēram, atklāja kazas Etiopijā. Uzzini interesantus faktus par kafiju!
Tēja ir otrs populārākais dzēriens pasaulē pēc ūdens. Un kafija daudziem no mums ir labākais, kā vienkārši pamosties un pavadīt dienu. Bet, ja meklējat siltu (vai ledus aukstu) dzērienu, kas būtu labs un derētu arī veselībai, ko izvēlēties?
Pierastajam priekšstatam par kafiju kā uzmundrinošu un smadzenes stimulējošu dzērienu pēdējos gados ir pievienojusies vēl kāda īpašība: tā ierobežo liekā svara rašanos.
Viesojoties raidījumā "Pasaki to skaļi" , gastroenterologs Anatolijs Danilāns atbildēja uz Roberto Meloni jautājumiem par kafijas un citronūdens ietekmi uz mūsu veselību. Profesors atklāja, ja citronūdenim piedēvētā pozitīvā ietekme uz veselību īsti nav pierādīta, tad pretēji daudzu uzskatiem, esot pierādīta kafijas pozitīvā ietekme uz cilvēku veselību.
Šodien, 1.oktobrī, svinam Starptautisko kafijas dienu. Lai gan mums nav zināms kafijas atklājēja vārds, kuram varētu pateikties par šo brīnišķo ieguvumu, šobrīd tā ir kļuvusi par mūsu ikdienas neatņemamu sastāvdaļu.