Sestdiena, 13.aprīlis

redeem Egils, Egīls, Nauris

arrow_downwardKristaps Kārkliņš / Autori

Atpūtas brauciens uz Spāniju, Portugāli, Grieķiju, Turciju vai pat Taizemi tagad kļuvis par ierastu galamērķi, atzīst Neatkarīgās aptaujātie tūrisma firmu pārstāvji. Šogad lielāku popularitāti iegūst tālāki ceļojumi, kur lidojums vien var aizņemt pusi dienas.
12.apr 2012 Kristaps Kārkliņš
Tie ir paspējuši nokaitināt ne vienu vien autovadītāju un arī līdzbraucēju, slēpdamies krūmos, aiz reklāmu stabiem vai mašīnu bagāžniekos. To ieviešanas procesu kritizē ne tikai šoferi, bet arī policija, atbildīgais ministrs un pat premjers.
30.mar 2012 Kristaps Kārkliņš
Divu valsts uzņēmumu vadības līmenī reģistrētas pārmaiņas, kuru rezultātā Rīgas lidostas un Latvijas pasta valdē iekļuvušas personas, ko var saistīt ar politisku ietekmi. Pārmaiņas veiktas jau pirms laika – 9. martā, un šonedēļ tās reģistrētas Uzņēmumu reģistrā.
29.mar 2012 Kristaps Kārkliņš
Vidzemes plānošanas reģiona (VPR) pašvaldību deputāti neslēpj – pēdējā gada laikā ceļu stāvoklis nav uzlabojies un palielinājies to ceļu skaits, kas atrodas avārijas stāvoklī un apdraud satiksmes drošību. Labāka situācija nav arī pārējā Latvijā.
28.mar 2012 Kristaps Kārkliņš
Tuvāko astoņu nedēļu laikā Rīgā un daudzviet Latvijā būs vērojami skriešanas treniņi. To var saistīt ar gatavošanos Rīgas maratonam, kas 20. maijā notiks jau 22. reizi. Dalībniekiem galvaspilsētā būs pieejamas jau ierastās četras distances – 42, 21, desmit un piecu kilometru garumā.
27.mar 2012 Kristaps Kārkliņš
«Lidkompānijas optimizē maršrutus un skatās, kur pasažieri lido vairāk vai mazāk. Labā ziņa ir, ka airBaltic atsāks lidot uz Dublinu un tagad tur varēs nokļūt ne tikai ar Ryanair,» par vasaras lidojumu plāniem Neatkarīgajai stāsta Rīgas lidostas valdes priekšsēdētājs Arnis Luhse.
23.mar 2012 Kristaps Kārkliņš
Mašīnu realizēšana pelēkajiem pārpircējiem ir galvenais iemesls, kāpēc no pirmdienas automašīnu tirgotājs SIA Auto Īle un Herbst (AĪH) vairs nevarēs pārdot Volkswagen (VW) vieglās automašīnas.
23.mar 2012 Kristaps Kārkliņš
Lai arī pagaidām nav zināms, vai un kādi pārkāpumi būs konstatēti saistībā ar pērn notikušajām 11. Saeimas vēlēšanām, vakar publiskoti 2010. gada partiju finanšu dati. Tie rāda, ka partijas ir saņēmušas vērienīgus ziedojumus – 3,68 miljonus latu, kas ir lielākais ziedojumu apmērs kopš 2002. gada.
23.mar 2012 Kristaps Kārkliņš
«Interese par jaunajām personas apliecībām iedzīvotājiem ir liela, un jau tagad daudzi apmeklētāji prasa, kad varēs iesniegt dokumentus jaunā dokumenta noformēšanai. Ir cilvēki, kas jau tagad ir pierakstījušies uz kartes noformēšanu 2. aprīlī, lai būtu droši, ka varēs tai pieteikties jau pirmajā dienā un nevajadzētu gaidīt rindās,» Neatkarīgajai stāsta Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Rīgas 1. nodaļas klientu apkalpošanas nodaļas speciālists Kristaps Loginovs.
22.mar 2012 Kristaps Kārkliņš
Kaimiņi nakts laikā skaļi uzvedas, uz ceļa notikusi avārija, kas netraucē citiem, – uz šādiem un līdzīgiem izsaukumiem policija turpmāk varēs ierasties divu stundu laikā lielpilsētās vai četru stundu laikā novados.
21.mar 2012 Kristaps Kārkliņš
Apmēram simts pelēko roņu mazuļi un pieaugušie roņi uz ledus gabaliem vai arī peldot jūrā pie Mangaļsalas mola – tāds bija aizvadītās nedēļas vērienīgākais notikums, kas piesaistīja daudzu interesentu uzmanību.
20.mar 2012 Kristaps Kārkliņš
«Tā ir utopija domāt, ka visam pietiks līdzekļu, bet šis ir vienīgais veids, kā mēs varam piesaistīt sabiedrības uzmanību sliktajam ceļa stāvoklim, vācot parakstus,» Neatkarīgajai stāsta Rucavas novada tūrisma speciāliste Dace Mieme.
19.mar 2012 Kristaps Kārkliņš
Sasniedzot 48,4 miljonu latu atzīmi, Latvijas reklāmas tirgus pērn ir palielinājies par pieciem procentiem salīdzinājumā ar 2010. gadu. Latvijas Reklāmas asociācija (LRA) 50 miljonu latu robežu cer sasniegt divos gados.
15.mar 2012 Kristaps Kārkliņš
Iespējas lidot uz kādu no 85 galamērķiem, kā tas bija pagājušajā vasarā, šogad no Rīgas nebūs. Aviokompānijas klusām aizver nerentablos maršrutus, un, visticamāk, pasažieriem vasaras sezonā izvēle doties lidojumos būs par piektdaļu mazāka.
13.mar 2012 Kristaps Kārkliņš
«Referenduma oficiālie rosinātāji ir krievu ultranacionālisti, no kuriem viens bijis nacionālboļševiks, otrs – neonacistu grupējuma līderis. Neskatoties uz apšaubāmajiem iniciatoriem, krievu valodu kā otru valsts valodu Latvijā atbalstījuši arī vairāki Latvijas kreisie politiķi, arī ievērojams skaits Latvijas pilsoņu, arī eiroparlamentārieši,» trešdien Strasbūrā norādīja Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Inese Vaidere.
16.feb 2012 Kristaps Kārkliņš, speciāli Neatkarīgajai no Strasbūras
Aptuveni 300 dažādu nosaukumu preces vienuviet iespējams iegādāties Maskavas tirdzniecības centra Ščuka (Līdaka) lielveikalā Alije parusa (Sārtās buras). Šis ir pirmais vairāku Latvijas uzņēmēju kopīgas sadarbības paraugs un redzamais rezultāts pirms kāda laika Rīgas sāktai aktivitātei – ieviest vienotu tirdzniecības platformu.
6.dec 2011 Kristaps Kārkliņš
Mežaparkā 28. augustā notika lielākais sporta labdarības pasākums Nike Riga Run 2011, kurā piedalījās 3769 cilvēki. Dalībnieki startēja sacensībās četros sporta veidos septiņās disciplīnās. Visi finanšu līdzekļi, kas savākti no dalības maksām, pilnībā nonāks bērniem no ziedot.lv projekta Mazajām sirsniņām.
29.aug 2011 Kristaps Kārkliņš
Mežaparka Lielajā estrādē, kur sestdienas vakarā pilnu estrādi klausītāju pulcēja apmēram 8000 dziedātāju un komponistu, goda vieta šoreiz bija atvēlēta diriģentiem. Īpaši – latviešu kormūzikas leģendām dvīņu brāļiem Imantam un Gido Kokariem.
22.aug 2011 Kristaps Kārkliņš
Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (Vienotība) uzdevis satiksmes ministram Uldim Augulim (ZZS) veikt konfidenciālu darbu – izvērtēt nacionālās lidsabiedrības airBaltic vadītāja Bertolta Flika atbilstību amatam. Šādā veidā premjers kārtējo reizi kavējas ar nepopulārā jautājuma – par airBaltic pamatkapitāla palielināšanu – izskatīšanu.
19.aug 2011 Kristaps Kārkliņš
Centrālajā vēlēšanu komisijā (CVK) iesniegtie dati liecina, ka no Zatlera reformu partijas (ZRP) par premjera amata kandidātu izvirzītais Edmunds Sprūdžs ir ieguvis tikai vidējo izglītību.
19.aug 2011 Kristaps Kārkliņš
Tā vietā, lai valdības vadītājs Valdis Dombrovskis (Vienotība) ķertos pie nacionālās lidsabiedrības airBaltic finansiālo problēmu novēršanas, viņš raida pārmetumus satiksmes ministram Uldim Augulim (ZZS), apsverot iespēju izvērtēt ministra atbilstību amatam.
18.aug 2011 Kristaps Kārkliņš
Atbildot uz jautājumu, kultūras ministre Sarmīte Ēlerte ir devusi kultūrai, komponists Raimonds Pauls šodien intervijā "Neatkarīgajai" norāda, ka viņas devums ir nekāds.
18.aug 2011 Kristaps Kārkliņš