Trešdiena, 21.februāris

redeem Ariadne, Eleonora

arrow_downwardDina Gipsle / Autori

Mūzikas izdevuma «Billboard» veidotajā vislabāk apmaksāto mūziķu saraksta galvgalī atrodas kantrimūzikas zvaigzne Teilore Elisone Svifta, kura apsteigusi tādas zvaigznes kā Keniju Česniju, Džastinu Timberleiku, «Bon Jovi», «The Rolling Stones» un pat Beijonsu.
23.mar 2014 Dina Gipsle
Kino pasaule ir «Oskara» balvas pasniegšanas ceremonijas gaidās, bet kādas ir Džūlijas Robertsas cerības saņemt prestižo godalgu? Zvaigžņu stāvoklis viņai šobrīd nav labvēlīgs. Pusmāsas Nensijas Motsas pašnāvība un vēsts par mātes ļaundabīgo slimību Džūlijai Robertsai ir smags trieciens.
28.feb 2014 Dina Gipsle
Pamela Andersone (46) ceturto reizi iestūrējusi laulības ostā. Par viņas ceturto vīru kļuvis... viņas bijušais trešais vīrs Riks Salomons. Pamelas laulību statistika ir trīs vīri un četras laulības. Skan traki, bet perfekti iederas Andersones mīlas kosmosā.
6.feb 2014 Dina Gipsle
Kalnu slēpošana ir viens no iecienītākajiem ziemas hobijiem arī slavenību vidū. Vairākums no viņiem ir tiešām labi un pieredzējuši slēpotāji, turklāt viņi ir arī nodrošināti ar lielisku slēpošanas ekipējumu.
14.jan 2014 Dina Gipsle
Pēdējā laikā debesīs virs Peru ir novērotas mistiskas parādības, un šajā saistībā Peru bruņotie spēki atjaunojuši NLO biroju. Kaimiņu valstīs tādi jau pastāv, arī ASV. Pirms kāda laika ASV slependienests CIA oficiāli atzina militāras bāzes «Area 51» eksistenci.
30.dec 2013 Dina Gipsle
Vai beidzot tiks atklāts Dzintara istabas noslēpums? Mākslas priekšmetu tirgotājs Hildebrands Gurlits pirms nāves to atklājis savam dēlam.
28.nov 2013 Dina Gipsle
Vai tiešām tas ir viņš, kas redzams kādā interneta vidē nonākušā fotoattēlā? Banksijs ir mūsdienu lielākais fantoms: viņš pārdevis savus darbus par miljoniem dolāru pasaules superbagātajiem, tostarp baņķieriem un pat Holivudas pārim Bredam Pitam un Andželīnai Džolijai, spējot joprojām noslēpt savu patieso identitāti.
31.okt 2013 Dina Gipsle
Gada sensācija nr.1 Krievijā– Krievijas estrādes primadonna Alla Pugačova un parodiju meistars Maksims Galkins kļuvuši par dvīnīšu vecākiem. Harijs un Elizabete pasaulē nākuši 18.septembrī, bērni radīti mākslīgās apaugļošanas ceļā, un viņus iznēsājusi surogātmāte.
23.okt 2013 Dina Gipsle
Vācija ir šokā – tenisa leģenda Boriss Bekers rekordlielā ātrumā sagrauj pats savu reputāciju. Savā otrajā autobiogrāfijā «Dzīve nav spēle» viņš nerunā par profesionālajiem sasniegumiem, bet gan par savām sievām, sievietēm un mīlas dzīvi.
18.okt 2013 Dina Gipsle
Drāma brīnišķīgās balss īpašnieces Adeles ģimenē. Britu dziedātājas tēvs Mārks Evanss gadiem ilgi nebija licies zinis par savu meitu, bet tagad viņš ir neārstējami slims un vēlas salīgt mieru ar meitu un tikties ar savu nepilnu gadu veco mazdēlu. Adele pagaidām nevēlas saklausīt tēva žēlabaino lūgšanu.
5.okt 2013 Dina Gipsle
«Nevainojami seksīga» – tā sociālā tīmekļa vietnes «Facebook» lietotāji raksturo dziedātāju Šēru, kura pavedinoši lūkojas no sava jaunā studiju albuma vāciņa. Popmūzikas oma Šēra ar saviem 67 gadiem atstāj savus muzikālos mazbērnus ēnā.
29.sep 2013 Dina Gipsle
No vectētiņa viņa mantojusi varas apziņu, bet no vecmāmiņas izsmalcinātu gaumi– Ksenija ir Mihaila un Raisas Gorbačovu mazmeita, viņa dzīvo Berlīnē, bet strādā Maskavā, kur brīvajos brīžos apmeklē arī savu vectētiņu Mihailu Gorbačovu.
11.sep 2013 Dina Gipsle
Kaķis uz ilustrētā modes žurnāla vāka? Neiespējami? Nebūt ne, ja runa ir par kādu īpašu četrkājaino radījumu, kuras vārds ir Šupete (Choupette) un kurai portālā «Twitter» ir jau 29000 sekotāju.
11.jūl 2013 Dina Gipsle
Kā dzīvo un jūtas aizsaulē aizgājušās popzvaigznes Maikla Džeksona bērni? Vai ķildas un nesaskaņas starp viņa ģimenes locekļiem pierimušas? Nekā tamlīdzīga!
4.jūl 2013 Dina Gipsle
Atrast papardes ziedu un spēt to saglabāt – tas nav viegli, bet ir tā vērts. Mīlestība ir jākopj un jāsaudzē kā skaists zieds, un tikai tad attiecības būs ilgstošas. Galvenais priekšnoteikums – neieslīgt rutīnā.
26.jun 2013 Dina Gipsle
Aizvien populārākas kļūst tā sauktās «Patchwork» ģimenes. Līdzīga situācija veidojas arī pirms trim gadiem seksa skandāla epicentrā nonākušā golfera Taigera Vudsa, viņa jaunās draudzenes amerikāņu slēpotājas Lindsijas Vonas, kā arī Vudsa un modeles Elīnas Nordegrenas bērnu savstarpējās attiecībās.
18.jun 2013 Dina Gipsle
2. jūnijs – Brazīlijas lielākā futbola stadiona «Estádio do Maracanã» atklāšanas diena, pārbaudes spēle futbolā starp Brazīlijas un Anglijas izlasēm un starptautiskā prostitūtu diena. Kas kopīgs visiem šiem notikumiem? Tā ir mīlestība uz futbolu un sievietēm!
11.jun 2013 Dina Gipsle
Slavenības, darbs, pienākumi, bērni. To visu nav viegli apvienot, tomēr jaunākā tendence apliecina, ka aizvien vairāk prominentu personību paralēli darbam un sabiedriskajiem pienākumiem atrod laiku bērnu audzināšanai.
1.jun 2013 Dina Gipsle
Kādas attiecības ir Monako firstienei Šarlēnei ar Francijas regbija kluba spēlētāju Baironu Kelleheru? Monako kņazistē mutuļo baumu katls, un mazās pundurvalstiņas iedzīvotāji norūpējušies seko katram Šarlēnes solim.
29.mai 2013 Dina Gipsle
Andželīna Džolija – trakulīgajos jaunības gados nevaldāma un neiegrožojama dzīves baudītāja, vēlāk – iejūtīga un sirsnīga «māte Terēze», mīļa un gādīga sešu bērnu māmiņa, jutekliskuma un seksa simbols.
25.mai 2013 Dina Gipsle
Amerikāņu izdevums «People» par skaistāko sievieti šogad nosaucis amerikāņu kinozvaigzni Gvinetu Paltrovu, kura no šī saraksta galvgaļa izkonkurējusi pērnā gada līderi amerikāņu dziedātāju Beijonsu Noulzu.
8.mai 2013 Dina Gipsle
Slavenību bērni kļūst pieauguši un piedzīvo savu pirmo mīlestību: Madonnas meita Lurdesa Marija Čikone Leona, Maikla Džeksona meita Perisa, Deivida Bekhema 12 gadus vecais tīnis Bruklins un pat Toma Krūza un Keitijas Holmsas sešgadīgā atvasīte Suri, kas ieskatījusies kādā tikpat jaunā rotaļu biedrā.
6.mai 2013 Dina Gipsle