Otrdiena, 21.maijs

redeem Akvelīna, Ernestīne, Ingmārs

arrow_downwardTrakas lietas

Jau otrais zoodarzs Dānijā plāno atbrīvoties no pilnīgi veselas žirafes, kura vārds, tāpat kā publiski nogalinātajam vārdabrālim, arī ir Mariuss.
14.feb 2014 Portāls nra.lv
Frena Atkinsone pēdējos trīs gadus ir pavadījusi simtiem stundu tetovēšanas salonā, lai pārklātu savu ķermeni ar tetovējumiem, ko nekad neieraudzīs.
5.feb 2014 Portāls nra.lv
Japānas veļas ražotājs "Ravijour" ir izgudrojis vēl neredzētu krūšturi, kas izstrādāts, ņemot talkā augstās tehnoloģijas. "True Love Tester" krūšturis ir izstrādāts tā, lai to varētu attaisīt tikai īsta mīlestība.
3.feb 2014 Portāls nra.lv, Elza Jēkabsone
Pēdējā laikā pasaulē ir kļuvusi populāra fotogrāfiju uzņamšana ar saviem murrājošajiem mājas mīluļiem, kas iemūžināti šķaudiena vidū.
29.jan 2014 Portāls nra.lv, Elza Jēkabsone
Zinātnieki Baltijas jūrā pie Zviedrijas krastiem ir atklājuši iespējams vienu no senākajām apmetnēm, kādas jebkad ir atrastas Skandināvijā. Mediji šo sensāciju jau ir paspējuši nodēvēt par zviedru "Atlantīdu".
29.jan 2014 Portāls nra.lv, Elza Jēkabsone
Raidorganizācijas "BBC" korespondenta Stīva Rozenberga sociālajā portālā "Twitter.com" ievietotā fotogrāfija ar divvietīgu vīriešu tualeti Soču olimpiskajā biatlona centrā neilgā laika periodā ir kļuvusi par sensāciju, piesaistot visas pasaules uzmanību, vēsta bbc.co.uk.
29.jan 2014 Portāls nra.lv, Elza Jēkabsone
Kāds vīrietis Ķīnā atklājis veidu kā teju visu gadu ieturēt bezmaksas maltītes lidostas VIP zonā, kas paredzēta pirmās klases lidojuma biļešu īpašniekiem, vēsta portāls news.com.au.
29.jan 2014 Portāls nra.lv, Elza Jēkabsone
Dagdas novada Ezerniekos atklājusies viena no pēdējo gadu baisākajām slepkavībām, kas šokējusi vietējos un likusi šausmās nodrebināties pat pieredzējušiem izmeklētājiem. Varmāka, kas Latgalē ieradies no Jelgavas, slēpjot nozieguma pēdas, nogalinātās sievietes līķi sadalījis gabalos un daļēji sadedzinājis.
13.jun 2013 Sandra Strazdiņa
Tikai 37 dienas vecā Rolandiņa nāve satriekusi un šokējusi Ķeipenes iedzīvotājus. Viņi zīdaiņa nāvē vaino zēna mammu, kas kārtējo reizi aizrāvusies ar alkohola lietošanu un nav bērnu pieskatījusi. Savukārt bērna tēvs uzskata, ka dzīvesbiedre tiek apmelota.
7.jan 2013 Sandra Strazdiņa
Baltkrievijā plānots aizliegt stiprināto augļu vīnu pārdošanu, šis fakts rosinājis baltkrievu portālu Onliner.by veikt vīnu degustāciju pieaicinot profesionālus itāļu someljē.
18.dec 2012 Portāls nra.lv
37 gadus vecai Zviedrijas pilsētas Gēteborgas iedzīvotājai policija cēlusi apsūdzību "mirušo piemiņas traucēšanā", raksta BBC, atsaucoties uz Göteborgs-Posten.
21.nov 2012 Portāls nra.lv
Savāds misēklis gadījies Zviedrijas Upsalas lēnes municipalitātes izglītības centram, kura darbinieki izsūtījuši paziņojumus par uzņemšanu sākumskolas sagatavošanas klasē 60 bērniem, tai skaitā arī 105 gadus vecajai Annei Eriksonei, vēsta izdevums The Local.
19.nov 2012 Portāls nra.lv
Piekauts kurlmēms vīrietis noasiņojis līdz nāvei, nakti pavadot uz grīdas asiņu peļķē. Tikmēr sitējs kopā ar savu draudzeni mierīgi gulējis gultā, bet dzīvokļa saimnieks atpūtās virtuvē.
28.aug 2012 Sandra Strazdiņa
Visai savdabīgais Krievijas dziedātājs Filips Kirkorovs gatavojas piedalīties muzikālajā festivālā "Crimea Music Fest",kuru Ukrainas kūrortā Jaltā organizē slavenā krievu popdīva Alla Pugačeva, vēsta portāls Plitkar.
27.aug 2012 Portāls nra.lv
Sprāgstot gāzes balonam un aizdegoties dārza mājai Rīgā, bojā gājis vīrietis. Nelaime notikusi laikā, kamēr vīrieša dzīvesbiedre viesojusies slimnīcā pie meitas.
21.aug 2012 Sandra Strazdiņa
15 latu un divi kilogrami cukura – tāda bijusi kāda sirmgalvja dzīvības cena. Vīrieti līdz nāvei piekāvis kāds agresīvs un iepriekš tiesāts varmāka, kas savā apkaimē pazīstams kā alkohola mīļotājs un kašķīgs cilvēks.
14.aug 2012 Sandra Strazdiņa
Madlienas centrā kravas automašīna nāvējoši traumējusi jaunu vīrieti. Aculiecinieki stāsta, ka iereibušais gājējs ilgāku laiku staigājis gar krustojumu, bet tad pēkšņi meties zem tuvumā esošā auto.
9.aug 2012 Sandra Strazdiņa
Darvinas pilsētas slimnīcā nokļuvis kāds austrālietis, kuram konstatēti pamatīgi apdegumi uz pēcpuses un ciskām.
6.aug 2012 Māris Krūmiņš
Arī šogad festivālu «Jaunais vilnis» apmeklēja jau ierastais pāris, par miljonāriem dēvētie Oskars Barševskis un Irēna Pulkinena. Taču šoreiz abi koncertu vēroja nevis VIP zonā, bet skatītāju zālē. Pulkinena pabija arī festivāla noslēguma ballītē, taču šeit smalko dāmu apsargi aizraidīja no VIP ieejas.
6.aug 2012 Jānis Ogle
Kāds pārgalvīgs autobraucējs, notriecis jaunu sievieti, kas pa ceļa malu braukusi ar velosipēdu, no notikuma vietas aizbraucis, ļaujot sievietei noasiņot līdz nāvei. Bez mammas palikusi desmit gadu veca meitene, bet sievietes vīram nu vienam jārūpējas par meitu un saimniecību.
1.aug 2012 Sandra Strazdiņa
Kārtējā kopīgā iedzeršana beigusies letāli kādam sirmgalvim un viņa kopējam: vecais vīrs nežēlīgi nositis savu palīgu, bet pēc tam pats nošāvies. Līdz tam abi satikuši labi.
25.jūl 2012 Sandra Strazdiņa
Baņķiera Valērija Kargina šķirtā sieva Tatjana Kargina, kura pēdējos gados piedzīvojusi gan ilgstošas šķiršanās procesa prāvas, gan par mata tiesu izsprukusi no cietumsoda par krāpšanos, acīm redzami atplaukusi un iejutusies Latvijas tiesu atmosfērā tiktāl, ka radusi tajā savu biznesa nišu.
24.jūl 2012 Reinis Kļavis