Vīrietis lidostā gandrīz gadu ēd bez maksas

© Nora Krevneva

Kāds vīrietis Ķīnā atklājis veidu kā teju visu gadu ieturēt bezmaksas maltītes lidostas VIP zonā, kas paredzēta pirmās klases lidojuma biļešu īpašniekiem, vēsta portāls news.com.au.

Vīrietis kādā "China Eastern Airlines" lidostā, nopērkot pirmās klases lidojuma biļeti, pērn atklāja lielisku veidu kā ieturēties pa velti. Tā kā pirmās klases biļešu īpašniekiem VIP zonā ir paredzētas bezmaksas maltītes un dzērieni, šis vīrietis gada laikā tiešsaistes sistēmā pārcēla savu lidojumu vairāk kā 300 reižu, izmantojot paredzētās bezmaksas iespējas vairākkārt.

Savukārt, kad biļetes termiņš bija gandrīz iztecējis, apķērīgais vīrietis to atgrieza, saņemot atpakaļ samaksāto summu. Kad lidosabiedrības pārstāvji atklāja viņa aktivitātes, viņi nāca klajā ar paziņojumu - vīrieša rīcību nekādi nav bijis iespējams konstatēt un apturēt.

Pasaulē

Saskaņā ar pagājušās nedēļas izskaņā publicētajiem testu rezultātiem, ūdenī Sēnas upē ir nedroši paaugstināts baktēriju E. coli līmenis mazāk nekā divus mēnešus pirms tajā paredzētajām peldēšanas sacensībām Parīzes olimpiskajās spēlēs.

Svarīgākais