\\Autori

Portāls nra.lv

12:56
Ugunsgrēks, telpu applūšana, datoru zādzība un arī zibens spēriens ir galvenie draudi uzņēmumu datorsistēmām, un to dēļ bieži vien iet bojā biznesam svarīgi dati. Negadījumu vēsture apgāž mītu, ka dati uzņēmuma telpās ir drošībā, tādēļ ieteicams vismaz vienu rezerves kopiju glabāt citā drošā vietā, piemēram, mākoņkrātuvē.
 
12:46
Rīt, 26. martā, līdz ar jubilejas sezonas Rīgas modes nedēļas atklāšanu jaunajā "Centrālais Gastro Tirgus", Rīgas Centrāltirgus gastronomijas paviljonā, Rīgā jau trīsdesmito reizi sāksies starptautiskie modes svētki, kas virmos galvaspilsētā līdz 30. martam.
 
11:20
T.s. Lemberga prāvā piecu dienu garo debašu runu noslēdza krimināllietā aizskartās mantas īpašnieces Līgas Lembergas advokāts Māris Grudulis. Kolīdz aizstāvis mantas jautājumā pievērsās Šveices likumdošanai, prokurors Juris Juriss lēca kājās, prasot tiesai, lai advokātam liegtu turpināt debašu runu.
 
9:30
Aizvadītajās brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 247 izsaukumus, no kuriem 186 bija uz ugunsgrēku dzēšanu, tostarp 143 uz kūlas ugunsgrēkiem, 28 uz glābšanas darbiem, bet 33 izsaukumi bija maldinoši, informēja VUGD.
 
5:40
25.03 Neatkarīgajā lasiet:
 
Vakar, 21:55
Pretvēža medikamenta "Rigvir" neatkarīgā pārbaudē secināts, ka vīruss, kam būtu jācīnās ar vēža šūnām, šķidrumā ir daudz mazākā apjomā nekā apsolījis ražotājs, vēsta LTV raidījums "de facto".
 
Vakar, 21:48
Latvijā 35% aptaujāto iedzīvotāju zobus tīra reizi dienā, liecina "Royal Philips" aptauja par Baltijas iedzīvotāju mutes veselības kopšanas tendencēm.
 
Vakar, 20:15
Vēl viena aromātiskā svece, pārāk lielas čības, nekur neliekama dekoratīvā figūriņa vai kārtējā krūzīte ar muļķīgu uzrakstu - kuram gan kādreiz nav nācies saņemt dāvanu, kas labākajā gadījumā neiepriecina! Toties, ja dāvinātājs tomēr pasniedzis patiesi “nejēdzīgu” dāvanu, 39% it nemaz nemulst un atdāvina to kādam citam, liecina apdrošināšanas sabiedrības BALTA (PZU grupa) veiktā aptauja. Laba un jēgpilna Latvijas iedzīvotāju skatījumā ir tāda dāvana, kas ir pārdomāta un praktiski pielietojama. Vairāk nekā puse (54%) Latvijas iedzīvotāju svētkos labprāt saņemtu dāvanu karti.
 
Vakar, 19:33
Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju apsaimniekotājā, pašvaldības uzņēmumā "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) lielākā daļa vidējā līmeņa vadītāju ir partijas "Saskaņa" biedri, un šajā uzņēmumā karjeru sākuši un aizvien turpina arī Rīgas mēra Nila Ušakova (S) bijušā padomnieka Ērika Teilāna radinieki, vēsta TV3 raidījums "Nekā personīga".
 
Vakar, 18:16
Talsu novadā piektdien noslepkavoti divi sirmgalvji, un aizdomās par šo dubultslepkavību policija jau naktī aizturējusi divus vīriešus, informēja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja vietniece Ilze Jurēvica.
 
Vakar, 12:33
Mēģinot nodzēst ugunsgrēku paša spēkiem, sestdien Jelgavas novadā cietis kāds cilvēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).
 
Vakar, 11:47
olicija uz Latvijas ceļiem sestdien pieķērusi 27 autovadītājus, kas pie stūres bija sēdušies alkohola reibumā, un trīs šoferus, kas bija narkotisko vielu iespaidā, informēja Valsts policijā.
 
Vakar, 9:33
Rīgā, Pārdaugavā, šodien mācību laikā uz ielām būs redzami zemessargi pilnā kaujas ekipējumā ar ieročiem.
 
Vakar, 8:30
Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs ielūdz uz pavasarīgu Lielās dienas sagaidīšanu svētdien, 24. martā no 12.00 līdz 16.00. Lielā dienā jeb pavasara saulgrieži ir laiks, kad daba un cilvēki svin gaismas uzvaru pār tumsu un diena kļūst garāka jeb lielāka par nakti. Brīvdabas muzejs arī šajos gadskārtu svētkos aicina atgriezties pie visu iemīļotajām tradīcijām – šūpoļu kāršanas un šūpošanās, olu krāsošanas un ripināšanas, kā arī spēlēm, rotaļām un dziesmām – kopā ar folkloras kopu "Skandinieki".
 
23.mar
Šodien, 23.martā, ap pulksten 15.30 bez dzīvības pazīmēm atrasts iepriekš bezvēsts prombūtnē izsludinātais Dāvis Pērkons, vēsta Valsts policija.
 
23.mar
Pārdomāts un regulārs treniņu režīms ir nepieciešams, lai gūtu panākumus izvēlētajā sporta veidā. Taču ne mazāk svarīgs ir ikdienas ritmam un treniņu režīmam atbilstošs uztura plāns. Cik cilvēku, tik viedokļu, tāpēc nav brīnums, ka daudzi iekrīt plaši izplatītu mītu lamatās par to, kā jāēd treniņu starplaikos. Lai viestu skaidrību un kliedētu vismaz dažas aplamības, palīgā nāk fitnesa treneris un Rimi Labākai dzīvei eksperts Kārlis Birmanis.
 
23.mar
Latvijas pilsonim Īrijā piespriests mūža ieslodzījums par poļu tautības vīrieša noduršanu pirms diviem gadiem pie tirdzniecības centra Longfordā, informē portāls "Baltic- Ireland."
 
23.mar
Aizvadītajā diennaktī likumsargi Latvijā aizturējuši vairāk nekā 200 ātrumpārkāpējus, liecina Valsts policijas sniegtā informācija.
 
23.mar
Kā liecina informācija mikroblogošanas vietnē twitter, tad šonedēļ Latvijā manīti jau pirmie stārķi.
 
23.mar
Sestdien, 23. martā no plkst. 11.00 līdz 13.00 Kultūras un tautas mākslas centra “Ritums" filiāles pagalmā Ieriķu ielā 43A notiks pasākums “Aizsniegt sauli šūpolēs", kurā būs iespēja atgriezties pie senajām latviešu tradīcijām un svinēt pavasara atnākšanu. Ieeja pasākumā bez maksas.
 
23.mar
Jau šajās brīvdienās, 23. un 24. martā, Ķīpsalā notiks pavasara lielākā dzīvnieku izstāde “PetExpo 2019”. Ko tur darīt un apskatīt? Piedāvājam “PetExpo 2019” aktivitāšu TOP 7!
 
23.mar
Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) sinoptiķi prognozē, ka brīvdienās gaidāms pārsvarā saulains laiks.