\\Autori

Portāls nra.lv

23:09
Pirmajā mājsēdes naktī Rīgas ielas bija neierasti tukšas un klusas. Kārtību Rīgas ielas uzraudzīja Valsts policijas darbinieki.
 
22:35
Latvijas valsts interneta portāls "latvija.lv" sāka darboties 2006. gadā. Tā izveide izmaksāja vairāk nekā 100 000 eiro. Valsts tuvāko gadu laikā plāno portālu pilnībā pārveidot. Tas maksās aptuveni miljonu eiro.
 
18:05
Saziņas vietnē "WhatsApp" uzdarbojas krāpnieki, kuri cenšas pārņemt kontus, liecina informācijas tehnoloģiju (IT) drošības incidentu novēršanas institūcijas Latvijā "Cert.lv" paziņojums mikroblogošanas vietnē "Twitter".
 
18:00
Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) sagatavojis informāciju Covid-19 slimniekiem, ja ārsts nozīmējis ārstēšanos mājās.
 
17:18
Jau no šodienas dzīvojam „lokdaunā", kad daudz kas mums ir liegts – sēdēt kafejnīcās, apmeklēt frizieri un sporta klubu, muzejus. Un ne tikai. Iepriekšējā „lokdauna” laikā vismaz dabas takas bija apvērtas. Bet šoreiz daļa no tām arī slēgtas apmeklētājiem.
 
17:00
Robežsargi trešdien novērsuši 18 cilvēku mēģinājumu nelikumīgi šķērsot robežu ar Baltkrieviju, informē Valsts robežsardze.
 
16:41
Ņemot vērā valstī atkārtoti izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 pandēmijas dēļ un noteiktos stingros ierobežojumus no 21.oktobra līdz 15.novembrim, Valsts ieņēmumu dienests (VID) no ceturtdienas visā Latvijā pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē.
 
15:50
“Egils Levits manas cerības, ko es uz viņu liku, nav attaisnojis,” intervijā LTV raidījumā “1:1” teic kādreizējais premjers Valdis Birkavs. Egils Levits un Valdis Birkavs savulaik strādāja vienas valdības sastāvā – V. Birkavs bija Ministru prezidents, E. Levits – ministrs.
 
15:40
No šodienas pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" sabiedriskajā transportā iespējams norēķināties ar koda biļeti, kuras risinājuma un lietotnes izstrāde izmaksāja aptuveni 230 000 eiro, ceturtdien žurnālistiem atklāja "Rīgas satiksmes" valdes priekšsēdētāja Džineta Innusa.
 
15:00
Līdz 29. oktobrim reģionālo maršrutu autobusi kursēs saskaņā ar skolēnu brīvlaika grafiku, informē Autotransporta direkcija.
 
13:08
Trešdien Latvijā atklāti 24 642 Covid-19 izmeklējumi. Reģistrēti 2935 jauni koronavīrusa gadījumi, informē Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC).
 
11:19
Viens no izplatītākajiem iemesliem, kas mūsdienās būtiski ietekmē redzi un acu labsajūtu, ir modernā dzīvesveida ieradumi jeb plašā viedierīču un datoru lietošana.
 
10:00
Valsts kompensējamo zāļu sarakstu Latvijā gada laikā papildinājuši 13 jaunākās paaudzes medikamenti, to kopējam skaitam sasniedzot 80, liecina Starptautisko inovatīvo farmaceitisko firmu asociācijas (SIFFA) apkopotie dati par valsts apmaksāto ar patentu aizsargāto medikamentu skaitu Baltijas valstīs uz 2021.gada septembri.
 
9:02
Šodien, 21. oktobrī, e-Saeima platformā plkst. 9.00 sākas Saeimas ārkārtas sēde.
 
4:30
Šodien ir pirmā “lokdauna” diena Latvijā. Visi darbi ārpus mājas un iepirkumi jāpaspēj veikt līdz pulksten 20, kad sāksies komandantstunda. Pēc šī laika ārpus mājas drīkstēs atrasties tikai darba dēļ vai gadījumā, ja vajadzēs izvest pastaigā suni.
 
1:00
Pēc Krīzes vadības padomes sēdes pirmdien veselības ministrs Daniels Pavļuts paziņoja, ka privātā auto "lokdauna" laikā drīkstēs braukt tikai divi pieaugušie no vienas mājsaimniecības. Valdības gala lēmums ir nedaudz maigāks: ierobežojumi būs, bet ne tik stingri.
 
Vakar, 20:37
Covid-19 infekcijas straujas izplatības dēļ ieslodzījuma vietas ir būtiska riska zona, ņemot vērā ieslodzījuma vietu infrastruktūru un ieslodzījuma izpildes īpatnības.
 
Vakar, 17:43
No 21. oktobra līdz 15. novembrim Latvijā tiks īstenots smagais "lokdauns", liecina valdības sēdē pieņemtie grozījumi MK rīkojumā "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu".
 
Vakar, 17:40
Šopēcpusdien 59 gadu vecumā miris bijušais Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Arnis Cimdars.
 
Vakar, 16:35
Diskutējot par iespējamiem ierobežojumiem, kas stāsies spēkā "lokdaunā", valdība vienojās, ka autoservisiem būs atļauts strādāt un iedzīvotāji varēs saremontēt automašīnu vai nomainīt vasaras riepas pret ziemas riepām.
 
Vakar, 15:30
Robežsargi otrdien novērsuši 22 cilvēku mēģinājumu nelikumīgi šķērsot robežu ar Baltkrieviju, informē Valsts robežsardze.
 
Vakar, 15:00
Eiropas Parlamenta (EP) deputāti rezolūcijā aicina Eiropas Komisiju (EK) ieviest īpašu "Eiropas mākslinieka statusu", paredzot kopīgu satvaru darba nosacījumiem un visām ES valstīm kopīgus standartus, informē EP preses sekretārs Latvijā Jānis Krastiņš.