\\Autori

Portāls nra.lv

0:10
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Krievijas Ukrainas karā 26. septembrī. Ukraina jau septiņus mēnešus varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
 
Vakar, 22:55
Valsts policijas izmeklēšanas laikā Latvijā atklāts vērienīgs “naudas mūļu” tīkls, kurā, iesaistot vairāk nekā 90 cilvēkus, galvenokārt jauniešus vecumā no 16 līdz 20 gadiem no Latvijas un Vācijas, izkrāpts vairāk nekā pusmiljons eiro. Lai pasargātu sevi no iekļūšanas noziedzīgā rūpalā, par to pat nezinot, banka Citadele apkopojusi biežākās vervēšanas metodes.
 
Vakar, 22:30
Dažādu faktoru ietekmē piedzīvojam izteiktu energoresursu cenu pieaugumu, kas atsaucas uz mājsaimniecību finanšu spēju tik ar to galā. Rekordaugstas cenas novērojam ne vien elektrībai un gāzei, bet arī degvielai. To, šķiet, ir pamanījis katrs auto īpašnieks, kaut vai vienreiz uzpildot sava auto degvielas tvertni.
 
Vakar, 21:49
Valsts ieņēmumu dienestā (VID) gandrīz divus mēnešus nepamanīja, ka nodokļu un muitas policijas lietvedībā atrodas krimināllieta, kas ierosināta, pārkāpjot noteiktās procedūras, šovakar vēsta LTV raidījums “de facto”. Pastāv aizdomas, ka šo krimināllietu esošie un bijušie VID darbinieki izmantoja, lai izspiestu kukuli no kokrūpnieka Andra Ramoliņa.
 
Vakar, 21:30
Valsts kontrole pēdējos 12 gados vairākkārt Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem un aizsardzības ministrijai pārmetusi slikti plānotos iepirkumus un naudas tērēšanu, kas notikusi bez stratēģiska redzējuma. Pēc kritiskām iebildēm Aizsardzības ministrija apgalvo, ka tagad šī joma esot uzlabota. 
 
Vakar, 21:00
Aizejošajai Saeimai ir bijis jātiek galā ar vairākām krīzēm vienlaikus. Taču tas nav bijis pietiekams pamats, lai nepildītu vairākus Satversmes tiesas spriedumus un pat starptautiskajiem partneriem dotos solījumus - uzskata Tiesībsarga birojā. 
 
Vakar, 20:50
Jau aprīlī tika pieņemti grozījumi Pilsonības likumā, kas ļauj atņemt Latvijas pilsonību personām, kuras ir sniegušas dažāda veida atbalstu agresorvalstīm. Lai gan grozījumi nepārprotami tapa ar domu par Krievijas miljardieri Pjotru Avenu, kurš kopš februāra ir iekļauts Eiropas Savienības sankciju sarakstos saistībā ar Krievijas iebrukumu Ukrainā, viņš joprojām ir Latvijas pilsonis. Valsts drošības iestādes, kuru sniegtā informācija varētu būt pamats pilsonību atņemt, neatklāj, vai ir sākušas kādu pārbaudi. Pēc to ieteikuma melnajā sarakstā gan iekļautas divas ar Avenu saistītas personas, vēsta Latvijas Televīzijas raidījums “de facto”. Tikmēr pats Avens cīnās ar Eiropas Savienību par sankciju atcelšanu un savu pilsonību nekomentē.
 
Vakar, 20:30
No naudas, ko kara bēgļu uzņemšanai rezervēja pavasarī, līdz šim izmantota mazāk nekā puse. Tomēr ukraiņiem pieejamā palīdzība sarukusi - valsts vairs neapmaksā uzturēšanos hosteļos, pat ne tiem, kas nevar strādāt. Savukārt vienoto bēgļu apkalpošanas centru Rīgā, VARAM ministrija kavējas apmaksāt.
 
Vakar, 16:30
Saules paneļi strauji iegūst popularitāti, turklāt arvien biežāk tie tiek uzstādīti amatieriski, ir pat nelikumīgi, vēsta "TV3 Ziņas".
 
Vakar, 15:49
Diplomātiskā dienesta darbiniece Astra Kurme un divdesmit piecu viņas kolēģi nosūtījuši vēstuli Ārlietu ministrijas Ētikas padomei un ministram Edgaram Rinkēvičam par ĀM parlamentārās sekretāres Zandas Kalniņas-Lukaševicas uzvedību, vēsta puaro.lv. 
 
Vakar, 15:30
Latvijā katastrofāli trūkst skolotāju – pirms mācību gada bija vairāk nekā tūkstoš brivu vakanču, vēsta "ReTV".
 
Vakar, 13:28
61% autovadītāju atzīst, ka pēdējā gada laikā ir pārkāpuši ceļu satiksmes noteikumus. Biežāk ceļu satiksmes noteikumus ir pārkāpuši gados jauni autovadītāji, liecina SKDS veiktā aptauja par auto vadīšanas paradumiem, drošību un ceļu satiksmes noteikumu ievērošanu.
 
Vakar, 8:15
"Mums šobrīd ir neelastīga ministriju struktūra, kas balstās vēl pagājušā gadsimta domāšanā, ka ministrija ir ēka, tajā atrodas dažādi departamenti, nu un tā ir ministrija," intervijā aģentūrai LETA sacīja premjers Krišjānis Kariņš.
 
Vakar, 0:01
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Krievijas Ukrainas karā 25. septembrī. Ukraina jau septiņus mēnešus varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
 
24.sep
Vecākiem ir būtiska loma bērnu finanšu pratības veidošanā, tādēļ prasmi rīkoties ar naudu ieteicams attīstīt jau no bērnības. Kā pakāpeniski vairot bērna zināšanas par un ap naudas jautājumiem – skaidro Jekaterina Ziniča, Luminor biznesa attīstības vadītāja Baltijā.
 
24.sep
Ekshumētas 447 cilvēku mirstīgas atliekas, norādīja Harkivas apgabala prokuratūras vadītājs Oleksandrs Filčakovs. Starp mirušajiem ir pieci bērni un 22 Ukrainas bruņoto spēku karavīri, no Izjumas vēsta LTV.
 
24.sep
Garkalnē notikusi frontālā sadursme, cietušie nogādāti slimnīcā, sociālajā vietnē "Facebook" vēsta sadursme.lv.
 
24.sep
Arī Valsts ieņēmumu dienesta iepriekšējā mājvieta Vecrīgā tiks remontēta, lai to pielāgotu parlamentāriešu vajadzībām, vēsta LTV raidījums "Panorāma".
 
24.sep
Krievijas prezidenta publiskajā darbībā sācies pārtraukums, kas ilgs vismaz nedēļu, atsaucoties uz trim avotiem, sestdien ziņapmaiņas platformā "Telegram" vēsta žurnālistes Faridas Rustamovas kanāls "Faridaily".
 
24.sep
Arvien tuvāk arī apkures sezona un brīdis, kad daudziem komunālie maksājumi kļūs par vēl lielāku finansiālo izaicinājumu. Komunālo pakalpojumu jomas uzņēmumiem arī jāgatavojas tam, ka klientu maksātspēja saruks. Vairāki jau apņēmušies nepiemērot kavējuma procentus par kavētiem maksājumiem. “Latvenergo” un Latvijas gāzei” gan pagaidām tādu plānu nav, vēsta TV3.
 
24.sep
Krievijas prezidents Vladimirs Putins parakstījis izmaiņas likumā par militāro dienestu. Saskaņā ar likumu rezerves pilsoņi, kuri tagad ir iesaukti militārajās mācībās, bet kuri uz tām neieradīsies, bez atļaujas atstās dienesta vietas vai brīvprātīgi padosies tiks sodīti ar 10 gadiem cietumā.
 
24.sep
"Ar skumjām sirdī paziņojam,ka mūsu mīļā Aija, pēc cīņas ar smagu slimību ir aizgājusi Viņsaulē. Viņa bija ļoti svarīga ne tikai ģimenei,bet arī draugiem un darba biedriem, "vēsta ieraksts "Facebook".