\\Autori

Portāls nra.lv

16:00
Pēdējā laikā krasi pieaugusi migrantu plūsma no Irākas un citām valstīm pāri Lietuvas un Baltkrievijas robežai. Lietuvas amatpersonas uzskata, ka Baltkrievijas režīms apzināti veicina migrantu plūsmu un izskan bažas, ka līdzīgs scenārijs varētu atkārtoties arī Latvijā. Kāds ir sabiedrības viedoklis šajā jautājumā, atklāj "Kantar" aptaujas dati, ar kuriem iepazīstināja ziņu raidījums "900 sekundes".
 
14:00
Ik gadu jūlija nogalē tiek atzīmēta Pasaules Hepatīta diena, lai informētu un izglītotu sabiedrību par hepatīta riskiem, izplatību un profilakses pasākumiem. Neskatoties uz to, sabiedrībā joprojām pastāv daudz mītu un maldīgu priekštatu par vīrusa hepatītiem un to izplatību.
 
12:33
Sestdien no ūdenstilpēm Latvijā izcelti divi noslīkuši cilvēki, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).
 
11:32
Sestdien Latvijā veikti 8329 Covid-19 izmeklējumi. Reģistrēti 36 jauni inficēšanās gadījumi ar koronavīrusu, informē Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC).
 
10:45
“Rīgas satiksme” informē, ka saskaņā ar Rīgas domes izpilddirektora rīkojumu no 1. augusta tiks veiktas izmaiņas atsevišķu autobusa, trolejbusa maršrutu brīvdienu un no 2. augusta atsevišķu autobusa, tramvaja, trolejbusa maršrutu darba dienu kustības sarakstos, savstarpēji koordinējot transporta līdzekļu atiešanas laikus.
 
10:02
No šodienas, 1. augusta, gaidāmas būtiskas izmaiņas vairākos reģionālo autobusu maršrutu sarakstos.
 
8:15
Saeima tuvākajā laikā lems par prasību obligāti vakcinēties atsevišķās nozarēs strādājošajiem un darba devēju tiesībām atlaist darbiniekus, kas nebūs potējušies. Kā šādu ieceri vērtē sabiedrība, ar "Kantar" aptaujas datiem dalās ziņu raidījums "900 sekundes".
 
8:00
Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) prognozē, ka šodien, 1. augustā, saule vietām mīsies ar mākoņiem, kas vietām atnesīs īslaicīgu lietu.
 
Vakar, 22:41
Pēdējā gada laikā ceturtā daļa Latvijas iedzīvotāju izjutuši nepieciešamību apmeklēt psihoterapeitu vai kādu citu psihoemocionālās veselības speciālistu, noskaidrots aptieku tīkla Apotheka un pētījumu uzņēmuma Norstat veiktajā aptaujā.
 
Vakar, 21:45
Vasara ir piemērotākais gadalaiks ķermeņa “uztankošanai” ar vitamīniem un minerālvielām. Vienlaikus tas ir atvaļinājumu un atpūtas laiks, kad regulāras maltītes ofisā vai mājās tiek izlaistas vai aizvietotas ar uzkodām. Lai izmantotu vasaras veltes pēc iespējas pilnvērtīgāk uzturzinātniece, fitnesa trenere Lailu Siliņu atgādina piecus vērtīgus veselīga uztura pamatprincipus.
 
Vakar, 20:31
Piektdien, 30.jūlijā, Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes amatpersonas aizturēja četras personas, kuras tiek turētas aizdomās par izspiešanu, dokumenta viltošanu un viltota dokumenta realizēšanu un izmantošanu, apzināti nepatiesas liecības sniegšanu un piespiešana dot nepatiesu liecību.
 
Vakar, 19:43
Medijs The Guardian publicējis video, kurā redzams, kā karstais laiks ietekmējis lašu populāciju Ziemēlamerikas Kolumbijas upē.
 
Vakar, 18:50
Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 30.jūlijā braucis ar autobusu Rīga - Jelgava.
 
Vakar, 18:44
BBC publicējis video no Ķīnas, kurā redzams, kā smilšu vētra aprij veselu pilsētu.
 
Vakar, 16:38
Daudzi Latvijas iedzīvotāji ir pārliecināti, ka, vasarā pavadot vairāk laika saulē, viņi piesātinās ar D vitamīnu, lai bez tā trūkuma nodzīvotu garo, pelēko ziemu.
 
Vakar, 13:21
Latvijā ar C hepatītu ir inficēti aptuveni 40 000 iedzīvotāju. Daudzi par to pat nenojauš, jo dzīvē ne reizi nav nodevuši analīzes, lai noteiktu šīs infekcijas klātbūtni organismā.
 
Vakar, 11:57
Piektdien Latvijā veikti 11 303 Covid-19 izmeklējumi. Reģistrēti 64 jauni inficēšanās gadījumi ar koronavīrusu, informē Slimību profilakses un kontroles centrs.
 
Vakar, 11:00
Pēdējā gada laikā ceturtā daļa Latvijas iedzīvotāju izjutuši nepieciešamību apmeklēt psihoterapeitu vai kādu citu psihoemocionālās veselības speciālistu, taču 77% aptaujāto ar šādu nepieciešamību tomēr nesaņēmās vai pārdomāja un nedevās vizītē speciālista, noskaidrots aptieku tīkla "Apotheka" un pētījumu uzņēmuma "Norstat" veiktajā aptaujā.
 
Vakar, 10:41
Pēdējā mēneša laikā būtiski pieaugusi krāpnieku aktivitāte – katru dienu SEB bankas Klientu centrs saņem vidēji 35 zvanus no klientiem, kuriem zvanījuši krāpnieki ar mērķi iegūt viņu datus.
 
Vakar, 8:30
Šajā nedēļas nogalē izbraukuma vakcinācija pret Covid-19 Rīgā notiks Mežaparkā un pie Vecāķu pludmales, informē Nacionālā veselības dienesta Vakcinācijas projekta nodaļa Inga Vasiļjeva.
 
30.jūl
Nākamnedēļ populārākie vārdi – Vladislavs un Mudīte, ziņo Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP).
 
30.jūl
Ekspertīzē par nepieskaitāmu atzīta sieviete, kura pagājušā gada nogalē Ventspils novadā iedzeršanas laikā nogalināja sirmgalvi, informēja Valsts policija.