Trešdiena, 1.februāris

redeem Brigita, Indars, Indra, Indris

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardPortāls nra.lv / Autori

Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 1.februārī. Ukraina jau 11 mēnešus varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
0:10 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) šodien nosūtījusi vēstuli Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam (JV), aicinot sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes (NTSP) sēdi 6.februārī, lai apspriestu arodbiedrību priekšlikumus šī gada budžeta projektam, informēja LBAS sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Birkenfelde.
Vakar, 22:25 Portāls nra.lv
Ikviens cilvēks, par kura ienākumiem tiek maksāts iedzīvotāju ienākuma nodoklis, var brīvprātīgi iesniegt gada ienākumu deklarāciju, lai atgūtu no valsts pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli par saviem un savu ģimenes locekļu attaisnotajiem izdevumiem (20% no šo izdevumu kopsummas).
Vakar, 21:09 Portāls nra.lv
"Nebūt godīgi sacīt, ka iespēja, ka Krievija izmanto atomieročus, ir pilnīgi izslēgta," intervijā LTV žurnālistei Inai Strazdiņai sacīja Polijas ārlietu ministrs Zbigņevs Rau.
Vakar, 20:40 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Prokuratūra ir nodevusi Zemgales rajona tiesai Jelgavā krimināllietu pret diviem agrāk sodītiem vīriešiem par traktortehnikas vadības ierīču zādzībām.
Vakar, 20:17 Portāls nra.lv
Rīgā aizvadītā gada laikā pieaudzis šķiroto atkritumu īpatsvars, kas ne vien palīdz aizsargāt vidi, bet arī ļauj ievērojami ietaupīt iedzīvotāju līdzekļus. Pateicoties atkritumu šķirošanai, pērn iedzīvotājiem atkritumu izvešanas izdevumi samazinājušies aptuveni par 14 miljoniem eiro.
Vakar, 17:16 Portāls nra.lv
Ministru kabineta (MK) sēdē apstiprināja grozījumus Ceļu satiksmes likumā, kas skars lietotu auto pircējus.
Vakar, 16:00 Portāls nra.lv
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes amatpersonas vakar steigušies palīdzēt kādai bezvēsts prombūtnē esošai sievietei, kura pēc Lietuvas policijas informācijas, maldoties mežā, iespējams nonākusi Latvijas Republikas teritorijā. Likumsargi atrada sievieti un nogādāja viņu kaimiņvalstu operatīvo dienestu gādībā.
Vakar, 15:28 Portāls nra.lv
Par izglītības un zinātnes ministres Andas Čakšas ārštata padomnieku politikas plānošanā kopš janvāra vidus strādā bijušais "Latvijas ceļa" vadītājs un Saeimas deputāts Andrejs Panteļējevs.
Vakar, 15:00 Portāls nra.lv
No 1. februāra 19 sabiedriskā transporta maršrutos - 13., 20. un 34. trolejbusa maršrutā, kā arī 10., 12., 18., 20., 28., 29., 33., 34., 38., 39., 43., 47., 54., 57., 60. un 63. autobusa maršrutā tiek atjaunota kārtība, kura paredz, ka pasažieru iekāpšana sabiedriskā transporta līdzeklī notiek tikai pa priekšējām durvīm, bet izkāpšana pa vidējām un aizmugures durvīm.
Vakar, 14:55 Portāls nra.lv
31. janvārī Ministru kabinets atbalstīja ārkārtējās situācijas pagarināšanu līdz 2023. gada 10. maijam uz Latvijas–Baltkrievijas robežas Ludzas, Krāslavas, Augšdaugavas novadā un Daugavpils valstspilsētā, ņemot vērā joprojām pastāvošos riskus saistībā ar nelegālo migrāciju un Baltkrievijas varas režīma īstenotajiem hibrīduzbrukumiem uz Latvijas–Baltkrievijas robežas.
Vakar, 13:43 Portāls nra.lv
Kedaiņos (Lietuvā) sabrukušais tilts bija viens no galvenajiem Kedaiņu tiltiem pāri Nevēžas upei, jo ​​otrs tilts ir slēgts un tiek remontēts, vēsta Lietuvas TV3.
Vakar, 13:15 Portāls nra.lv
SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) padome 30.janvārī pieņēma lēmumu par Ronalda Neimaņa atsaukšanu no valdes priekšsēdētāja amata.
Vakar, 12:47 Portāls nra.lv
Likumprojekts par valsts aizsardzības dienesta (VAD) ieviešanu jāpieņem bez kavēšanās, tiekoties ar ar aizsardzības ministri Ināru Mūrnieci (NA), norādījis Valsts prezidents Egils Levits.
Vakar, 12:27 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Satiksmes ministrs Jānis Vitenbergs (NA) devis rīkojumu Satiksmes ministrijas (SM) padotības iestādēm un kapitālsabiedrībām, kas darbojas tikai Latvijas iekšējā tirgū, līdz 7.februārim pārskatīt savas mājaslapas un izņemt no tām saturu krievu valodā, informē ministra padomniece komunikācijas jautājumos Aļona Zandere.
Vakar, 11:16 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Valsts drošības dienests (VDD) ir noslēdzis pārbaudi saistībā ar Latvijas Republikas Saeimas deputātes Glorijas Grevcovas ("Stabilitātei") publiskajiem izteikumiem Latvijas Okupācijas muzeja apmeklējuma laikā, pieņemot lēmumu uzsākt kriminālprocesu par PSRS un nacistiskās Vācijas īstenotās Latvijas okupācijas iespējamu rupju noniecināšanu.
Vakar, 11:09 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Korupcija un varas izmantošana savtīgiem mērķiem ir jāuzlūko kā tiešs drauds nacionālajai drošībai, pārliecināts Iekšējās drošības biroja (IDB) priekšnieks Valters Mūrnieks.
Vakar, 9:53 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Pagājušā gada nogalē Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes amatpersonas pabeidza izmeklēšanu kriminālprocesā par krāpšanu lielā apmērā, kas tika īstenota, izmantojot viltus dokumentus, kā rezultātā tika iegūtas valdījuma tiesības uz vairākus miljonus vērto nekustamo īpašumu, proti, viesnīcu Vecrīgā un tiesības uz finanšu līdzekļiem.
Vakar, 4:30 Portāls nra.lv
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 31.janvārī. Ukraina jau 11 mēnešus varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
Vakar, 0:10 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Katru gadu Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā februāris tiek pavadīts tropiskā gaisotnē. Šogad “Tropu mežs tavā virtuvē” aicinās apmeklētājus izzināt, kā mūsu izvēles ietekmē visus tropu mežos mītošos un kā tropos notiekošais ietekmē mūs – gan augus, gan arī dzīvniekus, tostarp arī Tropu mājā aplūkojamos.
30.jan Portāls nra.lv
No 2023. gada 30. janvāra valsts pārvaldes pakalpojumu portāls Latvija.lv tika pārcelts uz jaunu domēna adresi – latvija.gov.lv. Darbosies arī saite Latvija.lv, nodrošinot lietotāja automātisku pāradresāciju.
30.jan Portāls nra.lv
Arvien biežāk izskan lietotāju rūgtā pieredze, ka tieši "Facebook" soctīklā tiekot cenzēti un bloķēti tādi lietotāji, kuri atbalsta Ukrainu un iestājas pret Kremļa agresiju. Kādus secinājumus varam izdarīt līdz šim brīdim?
30.jan Portāls nra.lv