Otrdiena, 23.aprīlis

redeem Georgs, Jurģis, Juris

arrow_downwardPortāls nra.lv / Autori

Facebook grupā "Dabas retumu krātuve" publicēts sēru sludinājums.
19:48 Portāls nra.lv
19. gadsimtā staigāšana “atpakaļgaitā” bija tikai ekscentrisks hobijs, taču šodienas pētījumi atklāj, ka tā var dot reālu labumu cilvēka veselībai un smadzenēm, raksta "bbc.com".
18:30 Portāls nra.lv
Iespējams, ka reizi no reizes kāds piedzīvojis situāciju, kad, aizbraucot uz kapiem, gribas apraudzīt kāda attālāka radinieka atdusas vietu, bet ir pagājuši vairāki gadi, atmiņa pieviļ, nākas maldīties pa ejām un beigās tā arī neizdodas atrast. Lai šādi brīži nebūtu jāpiedzīvo, un ikviens varētu atrast radu un paziņu kapa vietas, internetā pirms desmit gadiem izveidota kapsētu digitalizācijas sistēma. Kas tas īsti ir, kā darbojas un vai kādam tiešām arī noder, stāsta “360TV ZIŅneši”.
18:00 Portāls nra.lv
Kas ir lielākais noslēpums, ko princis Viljams glabājis no Keitas Midltones? Ar stāstu dalās "mirror.co.uk".
17:30 Portāls nra.lv
Taģiska avārija notikusi Malaizijā, kur armijas parādes laikā gaisā sadūrušies divi jūras spēku helokopteri.
16:48 Portāls nra.lv
Jau šajā nedēļas nogalē, 27.–28. aprīlī, Izstāžu centrā Ķīpsalā notiks ikgadējā starptautiskā dārzkopības izstāde “Dārzs un dzīvesstils 2024”. Visu nepieciešamo darbam un atpūtai dārzā Ķīpsalā divu dienu garumā prezentēs teju 100 uzņēmumu.
16:00 Portāls nra.lv
Šobrīd braucot uz Lietuvu ar vieglo automašīnu par ceļiem nav jāmaksā, bet tas var mainīties un par atsevišķu ceļu izmantošanu varētu tikt noteikta samaksa, vēsta lrytas.lt.
15:11 Portāls nra.lv
UNISEND - jauns dalībnieks Latvijas paku piegādes tirgū, ir uzsācis savu darbību Latvijā, piedāvājot tīklu ar 152 pakomātiem. Klienti var nosūtīt un saņemt pakas gan Latvijā, gan visās trīs Baltijas valstīs, nodrošinot ērtu piegādes iespēju klienta atrašanās vietā.
14:23 Portāls nra.lv
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par vidēja smaguma miesas bojājumu tīšu nodarīšanu, par svešas mantas tīšu bojāšanu un par laupīšanas mēģinājumu Liepājā un nodevušas krimināllietas materiālus prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.
13:30 Portāls nra.lv
Vai esat pietiekami drosmīgs, lai izmēģinātu 79 gadus veco zupu? Japānā kādā restorānā piedāvā nobaudīt zupu, kurā, iespējams, ir 79 gadus vecas sastāvdaļas. Ar stāstu dalās "IFL Science".
13:15 Portāls nra.lv
Lielās talkas laikā, 27. aprīlī, sakopjot un pielāgojot civilās aizsardzības prasībām vairāku pašvaldību ēku pagrabus, Rīgas dome aicina iedzīvotājus sakārtot arī savu ēku pagrabus droša patvēruma veidošanai.
12:51 Ziņu aģentūra LETA, Portāls nra.lv
Krievijas tiesa gatvojas izraidīt no valsts Latvijas valstspiederīgo, reperi Robertu Plaudi, kurš uzstājas ar skatuves vārdu "Platina", ziņo raidsabiedrība "Radio Brīvā Eiropa/Radio Brīvība" (RFE/RL), atsaucoties uz "Telegram" kanālu "Milij Tomsk".
12:18 Portāls nra.lv
Sestdienas rītā Indonēzijā kāda tūriste no Ķīnas iekrita Ijenas krāterī, pozējot fotogrāfijām pie aktīva vulkāna malas, raksta "Daily Mail".
11:44 Portāls nra.lv
Nedēļas nogalē Jūrmalā motobrauciena laikā nokrita viens no motociklistiem, kā rezultātā avarēja vēl vairāki kolonnā braucoši motocikli.
11:20 Portāls nra.lv
Krievijas armija, kas uz laiku okupējusi Krimu, izmanto delfīnus militārām vajadzībām. Kā norāda Ukrainas flotes pārstāvis Dmitro Pletenčuks, to izmantošana ir ļoti dārga, un to var atļauties tikai ļoti neliela daļa valstu, ziņo izdevums Fokus.
11:11 Portāls nra.lv
Rādām, stāstām un komentējam aktuālākās ziņas. Tiešraide šodien pulksten 11.
10:58 Portāls nra.lv
Mūžībā devusies Vispārējo latviešu dziesmu un deju svētku Goda virsvadītāja, horeogrāfe, latviešu folkloras zinātāja, Kanberas tautas deju kopas “Sprigulītis” dibinātāja un ilggadēja vadītāja, Austrālijas latviešu sabiedriskā, kultūras darbiniece Skaidrīte Darius, vēsta Nacionālais kultūras centrs.
10:22 Portāls nra.lv
Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Ziemeļu pārvalde meklē video redzamo vīrieti aizdomās par 2023. gada 3. novembrī Rīgā, Bērzaunes ielā, izdarītu noziedzīgu nodarījumu.
9:59 Portāls nra.lv
Krievija sniegusi komentāru par Polijas prezidenta Andžeja Dudas nosacīto "jā" ASV kodolieroču izvietošanai Polijas teritorijā, ziņo "unian.net".
9:07 Portāls nra.lv
Ukraina ir spējīga pretoties Krievijas militārajai agresijai 2-3-5 gadus, ja valsts pāriet uz totālu aizsardzību. Tajā pašā laikā jautājums par militāro operāciju ilgumu ir cieši saistīts ar Rietumu partneru atbalsta līmeni un valsts iekšējiem resursiem. Par to intervijā izdevumam Ukrajinska Pravda sacija ATO veterāns un labdarības fonda "Повернись живим" pārstāvis Tarass Čmuts.
8:20 Portāls nra.lv
Sniega un apledojuma dēļ šorīt lielākajā daļā Latvijas ir apgrūtināti braukšanas apstākļi pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, informē VSIA "Latvijas valsts ceļi".
7:11 Portāls nra.lv
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 2024. gada 23. aprīlī. Ukraina jau trešo gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
0:10 Ziņu aģentūra LETA, Portāls nra.lv