\\Autori

Portāls nra.lv

11:20
Gaidot tradicionālo ziemas gripas sezonu, ārsti infektologi iesaka vakcinēšanos pret šo infekcijas slimību neatlikt uz vēlāku laiku, bet veikt to jau tuvākajā laikā oktobrī.
 
11:10
Satiksmes drošības eksperti Latvijā un citviet pasaulē uzsver, ka ar mobilā telefona lietošanu pie stūres ir saistīti līdz pat 30% no visiem ceļu satiksmes negadījumiem. Savukārt to novēršanā var iesaistīties gan autovadītāji, gan līdzbraucēji. Tomēr, kā liecina mobilo sakaru operatora BITE un pētījumu aģentūras “Norstat” veiktās aptaujas dati, teju katrs trešais blakussēdētājs nepievērš uzmanību tam, ja šoferis auto vadīšanas laikā izmanto mobilo telefonu.
 
10:44
Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics ir uzdevis pašvaldības Sociālajam dienestam izvērtēt iespēju sniegt materiālu atbalstu tiem saslimušajiem, kuri ir stacionēti un kuriem ir diagnosticēta saslimšana ar šiga toksīnu veidojošās Escherichia coli (zarnu nūjiņas) izraisīto infekciju.
 
10:38
Vadošais mobilo sakaru operators "Tele2" uzskata, ka valsts iestādes neefektīvi tērē budžeta līdzekļus, jo, izmantojot novecojušus un konkurenci kropļojošus iepirkumu noteikumus, pārmaksā par mobilo sakaru pakalpojumiem.
 
5:00
19. septembra Neatkarīgajā Rīta Avīzē lasiet:
 
0:22
Vai fakts, ka vairums darba ņēmēju ir kopumā apmierināti ar savu darbu (72%), liecina, ka organizācijās nav aktuālu  jautājumu, problēmu vai izaicinājumu? Pētījumu un konsultāciju kompānija Kantar sadarbībā ar Latvijas Organizāciju psihologu biedrību darba ņēmējiem Latvijā lūdza norādīt, vai un kādas viņu pašreizējā darba vietā ir tēmas, par kurām varētu teikt: “zina, redz visi, bet par tām skaļi nerunā”?
 
Vakar, 19:42
Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvalde 2019.gada septembrī uzsākusi kriminālprocesu par vairāk nekā trīs tonnu narkotisko vai psihotropo vielu izgatavošanai paredzēto izejmateriālu (prekursoru) kontrabandu, informēja VID.
 
Vakar, 19:00
Kās sociālā tīkla instagram lietotājs otrdien, 17.septembrī, publicējis video, kurā redzams, ka Maskavas pievārtē jau snidzis sniegs.
 
Vakar, 18:51
Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome AS "PNB banka" darbībā konstatējusi starptautisko un Latvijas nacionālo sankciju likuma un FKTK normatīvo noteikumu prasību pārkāpumus, informēja FKTK.
 
Vakar, 16:06
2019.gada septembra vidū Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa, piedaloties Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona prokuratūras prokuroram, vīrietim piesprieda reālu brīvības atņemšanas sodu uz deviņiem gadiem par savas paziņas slepkavību, nositot viņu ar metāla stieni.
 
Vakar, 15:52
Risku apdrošināšanas kompānija "Balta", kas ietilpst "PZU grupā, apdrošināšanas atlīdzībā informāciju tehnoloģiju (IT) uzņēmumam SIA "Mikrotīkls" izmaksājusi 36,9 miljonus eiro,  pavēstīja apdrošināšanas kompānijā.
 
Vakar, 15:16
Šā gada augustā Valsts policijā saņemta informācija par to, ka kāds vīrietis Ventspilī, dodoties pie bijušās dzīvesbiedres ar nazi rokās, draudēja viņu nogalināt. Vīrietis notikuma vietā tika aizturēts un Valsts policijā par notikušo tika uzsākts kriminālprocess, kura izmeklēšana jau ir pabeigta un tas nodots prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.
 
Vakar, 15:00
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki sadarbībā ar Jēkabpils iecirkņa darbiniekiem, veicot pirmstiesas izmeklēšanu kriminālprocesā, kurš tika uzsākts Jēkabpils iecirknī, pēc Jēkabpils rajona tiesas zemes grāmatas nodaļas (šobrīd Zemgales rajona tiesas) iesnieguma, nostiprināja pierādījumus un atzina par aizdomās turamām trīs personas, kuras 2015.gadā, no 16.februāra līdz 24.aprīlim, izkrāpa 11 nekustamos īpašumus – lauksaimniecības zemi un mežu, kuru kopējā platība ir 268 hektāri. Kriminālprocess nodots Jēkabpils rajona prokuratūrai, kriminālvajāšanas uzsākšanai.
 
Vakar, 14:00
Teju 2000 Ikšķiles novada iedzīvotāju ir parakstījuši Valsts prezidentam Egilam Levitam adresētu vēstuli, kurā lūdz viņu nepieļaut Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotās administratīvi teritoriālās reformas sasteigtu īstenošanu, informēja novada pārstāve Laura Dūša.
 
Vakar, 13:43
Valsts prezidents Egils Levits šodien izskatījis 18 notiesāto personu apžēlošanas lūgumus, pavēstījas Valsts prezidenta kancelejā.
 
Vakar, 12:14
Teju puse (46 %) Latvijas ģimeņu ievēro kopā sanākšanas tradīcijas, tiekoties pie svētku galda gan dzimšanas dienās, gan ikgadējos svētkos – Ziemassvētkos, Lieldienās, Valsts svētkos utt., liecina “Latvijas Maiznieks” aptauja, kas organizēta sadarbībā ar pētījumu centru “Norstat”. Savukārt katra trešā ģimene (36 %) kopīgi satiekas vairākas reizes gadā, bet 8 % ģimeņu – vismaz reizi gadā.
 
Vakar, 11:10
Valsts policija ir aizturējusi četru personu grupu, kas tiek turēta aizdomās par pēdējo mēnešu laikā izdarītām zādzībām no privātmājām daudzos Latvijas reģionos –Zemgalē, Pierīgā un citviet.
 
Vakar, 10:38
Kā informē Bērnu klīniskās universitātes slimnīca (BKUS), līdz šim sešiem no Siguldas puses slimnīcā nonākušajiem bērniem apstiprināta mikroorganisma E. coli jeb zarnu nūjiņu izraisīta infekcija. Kopumā līdz šim šajā slimnīcā ar aizdomām par šo infekciju nonākuši 15 bērni no Siguldas puses.
 
Vakar, 10:04
Valsts policija (VP) jau otrdien, 17.septembrī, sākusi kriminālprocesu par bērnu saslimšanas gadījumiem Siguldas bērnudārzos, noskaidrots VP. 
 
Vakar, 9:11
Šonakt ugunsgrēkā dzīvojamā mājā Rīgā gājuši bojā divi cilvēki, tostarp arī bērns, bet vēl seši cilvēki ugunsnelaimē cietuši, tai skaitā arī divi ugunsdzēsēji,  informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).
 
Vakar, 5:00
18. septembra Neatkarīgajā Rīta Avīzē lasiet:
 
17.sep
Siguldas novada pašvaldība ir saņēmusi Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) informāciju par atkārtotajām pārbaudēm Siguldas novada izglītības iestādēs, un ir sazinājusies ar PVD ģenerāldirektoru Māri Balodi par publiski pausto informāciju.