\\Autori

Portāls nra.lv

2:02
Vairāk nekā puse Latvijas iedzīvotāju neprot peldēt – tātad lielākā daļa sabiedrības nespēs izkļūt no dzīvībai bīstamas situācijas ūdenī saviem spēkiem. Zināšanas, izpratne un spēja peldēt ļautu būtiski samazināt negatīvo noslīkušo statistiku. Par drošu atpūtu pie ūdens otrā sērija, kur skaidrots kas ir droša peldvieta un kā rīkoties situācijās, kad cilvēks nonācis nelaimē ūdenī.
 
Vakar, 23:54
No 27. maija līdz 7. jūnijam Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmija (NAA) organizē kadetu mācības - taktisko maršu ar ekipējumu un ieročiem, kuru laikā notiks kadetu pārvietošanās Rīgas pilsētas un blakus esošo novadu teritorijās.
 
Vakar, 17:13
"Latviešu supergrupa "Prāta vētra" un grupa "Instrumenti" viesojās Jāņa Skuteļa "Pusnakts šovā septiņos", kur klausītājus priecēja ar savu muzikālo veikumu. Kāda komentētāja "prātniekiem" veltījusi ārkārtīgi sirsnīgus vārdus.
 
Vakar, 16:40
Sestdien, 25.maijā, Latvijā notiek Eiropas Parlamenta vēlēšanas. Balsošanas iecirkņi visā Latvijā šodien atvērti no plkst.7.00 līdz 20.00.
 
Vakar, 16:02
Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valkas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļa meklē attēlā redzamo vīrieti, dzimis 1982.gadā, iespējams, pārvietojas ar automašīnu “VW Corrado” - ķīršu krāsā.
 
Vakar, 14:56
Jāņa Skuteļa "Pusnakts šovā septiņos" viesojies ministru prezidents Krišjānis Kariņš, kurš humorpilnā intervijā pastāstījis par savu darbu un ģimeni. Noskaties!
 
Vakar, 13:50
Pēc vairākām pamatīgi karstajām šīs nedēļas dienām, atsevišķos valsts reģionos nedēļas izskaņā sagaidīts arī pērkona negaiss. Tiesa, piemēram, iedzīvotāji Daugavpils pusē bijuši pārsteigti par tā laikā novērotajiem brangajiem krusas graudiem.
 
Vakar, 13:17
Lai gan šonedēļ varējām izbaudīt īsti vasarīgus laikapstākļus, prognozes liecina, ka šī mēneša karstākā diena jau ir aiz muguras. Tiesa, laika zīmju vērotājs V.Bukšs mierina un izsaka prognozes par to, kādus laikapstākļus sagaidīsim vasarā, kā arī Līgo un Jāņu dienā.
 
Vakar, 12:21
Fotogrāfs Agris Semēvics sociālajā tīklā facebook publicējis kadrus, kuros redzams, kā ziedputekšņu dēļ izskatās ūdens jūrā pie Bernātiem.
 
Vakar, 12:12
No 24. līdz 26.maijam, kas sakrīt ar Rally Liepāja norises datumiem, FIA rīko un Latvijas Automobiļu federācija aicina visus motoru sportā iesaistītos cilvēkus novērtēt un atzīmēt visu brīvprātīgo darbu. Rally Liepāja atklāšanā tika godināti brīvprātīgie, kas ar savu nesavtīgo darbu palīdz sacensību norisē.
 
Vakar, 12:00
Kādā skolā Indijā izcēlies ugunsgrēks, kurā dzīvību zaudējuši vismaz 19 studenti, vēsta oficiālo amatpersonu paziņojums.
 
Vakar, 9:05
Turpinās asfalta virskārtas ieklāšana uz autoceļa Jelgava–Iecava (P93) posmā no Jelgavas līdz Salgales pagasta robežai Ozolnieku novadā, un remontposma (3,27.-8,94. km) izbraukšanai var būt nepieciešama aptuveni pusstunda. Asfaltēšanas darbu laikā ir mainīta satiksmes organizācija Jelgavas apvedceļa (A8) krustojumā ar autoceļu Jelgava–Iecava (P93).
 
Vakar, 8:51
Sestdien, 25.maijā, saistībā ar Jūrmalas Kūrorta svētku norisi gaidāmi sastrēgumi pie iebraukšanas Jūrmalā un pilsētā. Autobraucējiem jārēķinās, ka automašīnu novietošana pilsētā būs apgrūtināta un veidosies sastrēgumi. Lai izvairītos no sastrēgumiem, Kūrorta svētku apmeklētāji aicināti izvēlēties citus transporta veidus nokļūšanai Jūrmalā – vilcienu, autobusus vai velosipēdus.
 
Vakar, 8:30
Eiropas parlamenta vēlēšanās no Latvijas tiks ievēlēti astoņi deputāti un saskaņā ar sporta totalizatora “11.lv” prognozēm nav šaubu par piecu partiju spēju pārvarēt 5% barjeru un iegūt vismaz vienu mandātu. Savukārt, cīņa par atlikušajiem trijiem mandātiem solās būt ļoti sīva un ar 64% varbūtību (likmes koeficients 1.45) tiek prognozēts, ka biļeti uz Briseli saņems septiņu partiju kandidāti, nodrošinot nepieredzēti kuplu Latvijas partiju pārstāvniecību.
 
Vakar, 7:01
Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes liecina, ka šajā nedēļas nogalē Latvijā gaidāms vēss un lietains laiks.
 
Vakar, 1:06
Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Iedzīvotāju reģistra statistikas dati liecina, ka no kalendārā iekļautajiem personvārdiem nākamnedēļ vispopulārākais vārds ir Maksims (7203), savukārt no sieviešu vārdiem – Biruta (4303).
 
24.mai
Joki sagatavoti no žurnāla "Vakara Ziņas".
 
24.mai
Šodien, 24. maijā grupa ”Laime Pilnīga” noslēdz vasarīgi karsto nedēļu ar jaunu dziesmu latviešu valodā ”Pacēlums” un izziņo rudenī gaidāmo, ceturto studijas ieraksta albumu.
 
24.mai
"2019. gada 25. maijā mums ir iespēja izvēlēties savus pārstāvjus Eiropas Parlamentā. Šis ir dinamisku pārmaiņu laikā. Tāpēc mums ir īpaši svarīgi ievēlēt labākos – tos, kas godam pārstāvēs Latviju stiprā un vienotā Eiropā," norāda Valsts prezidents Raimonds Vējonis.
 
24.mai
Pagājušā gada oktobrī Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Kuldīgā, kādā dzīvoklī ir atrasts vīrieša līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Sevišķi smagu un sērijveida noziegumu apkarošanas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par miesas bojājumu nodarīšanu, kā rezultātā ir iestājusies nāve.
 
24.mai
"Rīgas satiksme" informē, ka no sestdienas, 25. maija tiks atjaunota 11.tramvaja kustība maršrutā "Ausekļa iela – Mežaparks". Tāpat no sestdienas, 25.maija atsāks kursēt Retro tramvajs, kas pasažierus pārvadā brīvdienās un svētku dienās. Lai nodrošinātu sabiedriskā transporta kustību pa tramvaja sliedēm, tiks mainīta 9.autobusa maršruta kustība.
 
24.mai
Bieži vien cilvēki nemaz neievēro, ka piesūkusies ērce, un tikai pēc dažām dienām vai pat pēc mēneša kaut kur uz ādas pēkšņi parādās sarkans centa izmēra plankums, turklāt ar tendenci palielināties. Kā rīkoties, lai izvairītos, un ko darīt, ja ērce piesūkusies, konsultē eksperte, infektoloģe un hepatoloģe, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra Latvijas Infektoloģijas centrs virsārste Velga Ķūse un farmaceite Zanda Ozoliņa.