\\Autori

Portāls nra.lv

Vakar, 23:04
Francijas nacionālā veselības aģentūra "Anses" paziņojusi, ka bērnu autiņbiksīšu sastāvā atrastas bīstamas ķīmiskās vielas.
 
Vakar, 21:45
Korkas pilsētā aizturēti trīs vīrieši, kuri, iespējams, saistīti ar pagājušā gada vasarā pastrādātu noziegumu. Aizturēto vidū ir arī Latvijas pilsonis, vēsta portāls "Baltic-Ireland".
 
Vakar, 20:30
Gripas vīruss, šķiet, ir viens no nopietnākajiem veselības pārbaudījumiem, ar kuru ik ziemu Latvijā saskaras liels skaits dažāda vecuma cilvēku. Kā sevi maksimāli pasargāt no šī vīrusa, kādi simptomi liecina par to, ka jāmeklē ārsta palīdzība, un kā ārstēties gripas gadījumā, padomus sniedz farmaceits Konstantīns Čerjomuhins.
 
Vakar, 19:51
Šī nedēļa sākusies ar aukstu laiku. Sinoptiķu prognozes liecina, ka nedēļas nogalē gaidāms nedaudz siltāks laiks.
 
Vakar, 13:12
Ar šo lūdzam novērtēt patiesi kritisko situāciju demogrāfijas jomā un noteikt atbalstu ģimenēm ar bērniem kā vienu no nākamās valdības prioritātēm. Tā tas ir jebkurā atbildīgā ES valstī – demogrāfija līdzās aizsardzībai ir valstu augstākās stratēģiskās prioritātes.
 
Vakar, 12:32
Pērn būtiski audzis iedzīvotāju īpatsvars, kuriem palielinājušies ienākumi, liecina jaunākā “Maxima mazumtirdzniecības kompass” aptaujas dati. Personīgie ienākumi 2018. gadā auguši 46% Latvijas iedzīvotāju, kas ir par 12,1% nekā 2017. gadā. Visvairāk ienākumu pieaugumu jutuši tieši gados jaunākie iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 24 gadiem (53,9%) un vecumā no 24 līdz 34 gadiem (52,4%).
 
Vakar, 12:11
Kamēr Latvijas iedzīvotāji pirmdienas agrā rītā satraukti un ieinteresēti vērās debesīs, lai novērotu kā mēness pilna aptumsuma gaitā pielīst sarkans un paliek tumšs, tikmēr arī Rīgas Zoodārza roņu aplokā valdīja neparasta kņada. Un tad vienā brīdī sarkanajā mēness bumbā ar lielām un melnām ačelēm raudzījās apaļš un balts pusmēnestiņš. Bija piedzimis mazais ronēns.
 
Vakar, 6:45
23. janvāra Neatkarīgajā Rīta Avīzē lasiet:
 
22.jan
Piedzīvojusi piecus zaudējumus pēc kārtas, Rīgas "Dinamo" šovakar savā laukumā ar 3:2 pārspēja līgas vājāko komandu Bratislavas "Slovan" un turpina cīņu par "play off".
 
22.jan
Pagājušā gadā Latvijas Jūras administrācijas Kuģošanas drošības inspekcijas inspektori ārvalstu kuģiem ostas valsts kontroles inspekcijas veikuši 301 reizi. Gada laikā ir aizturēti trīs ārvalstu kuģi. Savukārt Latvijas kuģi ārvalstu ostās pārbaudīti 30 reižu, neviens Latvijas kuģis nav aizturēts, informēja Latvijas Jūras administrācijas pārstāve Sarma Kočāne.
 
22.jan
Viens no populārākajiem kontu zagšanas paņēmieniem, it īpaši attiecībā uz ietekmētājiem, ir viltus verifikācija, ko nesen arī piedzīvoja populārs mākslinieks Intars Busulis. "Kaspersky Lab" eksperte Tatjana Ščerbakova sniedz ieteikumus, kā efektīvāk izvairīties no kibernoziedznieku lamatām sociālajos tīklos.
 
22.jan
Šī gada 8. janvārī sociālajā vietnē „Facebook” tika publicēts ieraksts, kurā teikts, ka Saldū ir piefiksēta kāda persona, kura iet iekšā neaizslēgtos dzīvokļos ar mērķi izdarīt zādzību. Kā ierakstā minēts, kad persona tiekot pieķerta, viņa aizbildinās ar to, ka ir īres dzīvokļa meklējumos. Ierakstā vairāki cilvēki komentāros apstiprināja to, ka šādas darbības ir notikušas arī viņu dzīvokļos. Neilgi pēc ieraksta publicēšanas cietusī persona arī vērsās policijā ar iesniegumu, ka no īpašuma ir nozagtas mantas, informēja Valsts policija (VP).
 
22.jan
Pagājušonedēļ Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes Balvu iecirkņa darbinieki apsekoja dažādas tirdzniecības vietas ar mērķi pārbaudīt, vai pārdevēji un veikalu vadītāji ievēro aizliegumu pārdot alkoholiskus dzērienus nepilngadīgajām personām. Vienā no tirdzniecības objektiem konstatēti vairāki pārkāpumi, informē VP.
 
22.jan
Ķermenis un veselība būs pateicīga par apņemšanos sportot, taču bieži apņēmība zūd jau pēc pāris nedēļām. Hokeja kluba “Kurbads” fizioterapeits Rolands Admidiņš uzskata, ka vēlme būt aktīvam un sportot beidzas, nepareizi izvēloties sportošanas biežumu un intensitāti.
 
22.jan
Valsts prezidents Raimonds Vējonis darbam Latvijā svinīgā ceremonijā Rīgas pilī akreditēja Čīles un Japānas ārkārtējos un pilnvarotos vēstniekus.
 
22.jan
Uzsākot kino vakaru ciklu "Desmit izcili ceļojumi", kinoteātris "Splendid Palace" 29. janvārī pulksten 19 aicina baudīt pirmo cikla seansu – 90. gadu road movie ikonu, režisora Deivida Linča filmu “Mežonīgie sirdī” (Wild at Heart). Cikla pirmā seansa apmeklētājiem pirms filmas būs iespēja dzirdēt kinokritiķes Dairas Āboliņas sarunu ar autobraucēju sirdī, aktieri Uldi Dumpi un uzdot arī savus jautājumus neformālā gaisotnē.
 
22.jan
Nespēks, nogurums, grūtības koncentrēties, kašķīgs garastāvoklis – viena negulēta nakts var sabojāt visu nākamo dienu. Ar miega traucējumiem sastopas daudzi, un visbiežāk izplatītā problēma ir krākšana, kas traucē gan paša krācēja, gan blakus gulētāja pilnvērtīgai atpūtai. Taču gana apgrūtinošs ir arī bezmiegs vai trausls un nemierīgs miegs ar trauksmainiem sapņiem. Kā sev palīdzēt un kad jāmeklē speciālistu palīdzība, stāsta miega eksperts, SIA "Miega slimību centrs" vadītājs Artis Svaža un "Euroaptieka" farmaceite Ieva Zvagule.
 
22.jan
Rīt, 23. janvārī, Jūrmalas Pilsētas Kauguru vidusskolas sporta kompleksā, leģendārais, bijušais Latvijas izlases basketbolists, Kaspars Kambala aizvadīs savu pēdējo basketbola spēli, atvadoties no savas krāsainās basketbolista karjeras.
 
22.jan
22. janvāra Neatkarīgajā Rīta Avīzē lasiet:
 
22.jan
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Saldus iecirknī uzsākts kriminālprocess par to, ka 2019.gada 2.janvārī plkst.20:23 Brocēnu novadā, Brocēnos, uz autoceļa Rīga-Liepāja, degvielas uzpildes stacijā "Brocēni", sarkanas krāsas automašīnā Ford Focus, kurai bija noņemtas valsts reģistrācijas numura zīmes, tika uzpildīta degviela un automašīnas vadītājs aizbrauca no degvielas uzpildes stacijas, nesamaksājot par veikto degvielas uzpildi.
 
21.jan
Ir grūti noticēt, ka jau ir pagājuši teju 20 gadi kopā ar internetu – tādu, kādu mēs to pazīstam šodien. Tomēr šķiet, ka tagadējās attīstītās lietojumprogrammas un servisi ir vairāku gaismas gadu attālumā no globālā tīmekļa satura pirmajiem neveiklajiem soļiem. Kurš vēl atceras, kā toreiz bija?
 
21.jan
Vairākus mēnešus pēc Turcijā notikušajām vēlēšanām, opozīcijas partijas nākušas klajā ar paziņojumu, cik dīvainas lietas par dažiem balsotājiem izdevies atklāt.