\\Autori

Portāls nra.lv

12:00
Šo piektdien, 27.novembrī pulksten 11.30, notiks skaistumkopšanas pakalpojumu nozares pārstāvju tikšanās ar veselības ministri Ilzi Viņķeli. Tikšanās notiks tiešsaistē un tajā nozari pārstāvēs - Latvijas Skaistumkopšanas speciālistu asociācijas (LSSA), Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu asociācijas (LKKA) un Nozaru ekspertu padomes (NEP) pārstāvji.
 
9:00
Saeima šodien no plkst. 9.00 turpina darbu pie pēdējiem nākamā gada valsts budžetu pavadošajiem likumprojektiem.
 
Vakar, 19:32
Pirmajā Adventē, 29.novembrī, pilsētā iemirdzēsies Ziemassvētku egles, kultūras centros un dievnamos skanēs koncerti, informēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta komunikācijas un sabiedrisko attiecību vadītāja Indra Vilde.
 
Vakar, 16:54
Pašvaldībās, kur kumulatīvās saslimstības rādītājs par 50% pārsniegs valsts vidējo rādītāju, ir noteikti papildu drošības pasākumi, tai skaitā arī pilsētas sabiedriskajā transportā. Pilsētas sabiedriskajā transportā pasažieru skaits nedrīkstēs pārsniegt 50% no tā ietilpības.
 
Vakar, 16:29
Konditorejas uzņēmums "Adugs Production", kura pārstāvjus policija tur aizdomas par cilvēku tirdzniecību, turpina ražošanas darbību un noraida izvirzītās apsūdzības,  norādīja uzņēmuma attīstības vadītāja Anna Lencberga.
 
Vakar, 15:54
Sākot ar šī gada novembri līdz 2021. gada beigām Rail Baltica dzelzceļa posmā no Latvijas/Igaunijas robežas līdz Vangažiem noritēs ģeotehniskās izpētes darbi. Minētais dzelzceļa posms skar Salacgrīvas, Limbažu, Sējas, Inčukalna un Vangažu pašvaldības. 
 
Vakar, 15:00
Šobrīd aktivizējušies krāpnieki, kuri pie potenciālajiem upuriem vēršas ar e-pastu starpniecību. Proti, noziedznieki nosūta interneta lietotājiem e-pasta vēstules, kurās informē par lielu mantojumu. Tā saņemšanai adresātiem tiek prasīts veikt dažādas procedūras, piemēram, aizpildīt anketas, nosūtīt pases datus, bankas konta datus u.tml., kā arī segt dažādas it kā ar mantojuma saņemšanu saistītas izmaksas. Valsts policija aicina iedzīvotājus nebūt pārlieku uzticīgiem komunicējot ar nepazīstamiem cilvēkiem, nevērt vaļā aizdomīgu e-pasta vēstuļu pielikumus, un ievērot citus drošības pasākumus!
 
Vakar, 14:24
Polijā, Volštinas apriņķī, kas atrodas valsts rietumu daļā, konstatēts šoruden pirmais augsti patogēnās putnu gripas uzliesmojums lielā dējējvistu fermā ar vairāk nekā 920 tūkstošiem mājputnu.
 
Vakar, 14:10
Uz nākamā gada 8.oktobri pārcelts grupas "Hurts" koncerts Arēnā Rīga, kurš sākotnēji bija plānots 25.martā. Covid-19 pandēmijas neprognozējamās attīstības un ierobežojumu dēļ ir bažas par tāda mēroga koncerta īstenošanu jau pavasarī, tāpēc visu vērienīgo turneju grupa nolēmusi pārcet uz nākamā gada rudeni.
 
Vakar, 13:30
Izglītības ministres Ilga Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid -19 ārkārtas situācijas apstākļos, degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā. Tādēļ Latvijas Zaļā partija (LZP) atbalsta Latvijas izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) plānoto ministres demisijas pieprasījumu. Tas būtu panākams, izmantojot no Latvijas Republikas Satversmes 108.panta un Streiku likuma izrietošās tiesības streikot.
 
Vakar, 13:22
Pēdējās diennakts laikā veikti 8627 Covid-19 izmeklējumi. Reģistrēti 580 jauni inficēšanās gadījumi ar Covid-19, liecina Slimību profilakses un kontroles centra sniegtā informācija.
 
Vakar, 12:45
Vides pārraudzības valsts birojs akceptējis reģionālā autoceļa Rīga-Ērgļi Lielo Kangaru posma asfaltēšanas ieceri, taču būvdarbu sākšanas termiņi vēl nav zināmi,  informēja VAS "Latvijas valsts ceļi" (LVC). 
 
Vakar, 11:45
24.novembrī Valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) rektoru Prof. Dr. habil. med. Aigaru Pētersonu un RSU Administrācijas un attīstības prorektoru Tomu Baumani, lai pārrunātu nozares aktualitātes un augstākās izglītības reformas gaitu, ziņo Valsts prezidenta kanceleja.
 
Vakar, 11:12
Par Latvijas vērtīgāko uzņēmumu 13.reizi pēc kārtas atzīta energokompānija "Latvenergo", trešdien preses konferencē sacīja "Latvijas vērtīgāko uzņēmumu Top101" veidotāji.
 
Vakar, 11:04
Aizvadītās nedēļas nogalē Kurzemē dzēruši vīrieši nozaguši taksometru, bet Valsts policijā (VP) par notikušo sākts kriminālprocess,  informēja VP Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.
 
Vakar, 8:40
Šorīt intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta Panorāma" Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) plašāk skaidro vakardienas valdības sēdē pieņemtos ierobežojumus.
 
24.nov
Vairāku mēnešu ilgušajā Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) Zinātniskā institūta vadītajā projektā top jauns ātrās reaģēšanas Covid-19 siekalu tests, telpu epidemioloģiskās drošības sensors "Viedā telpa" un īpaša elpināšanas palīgaparāta modifikācija, informēja slimnīcas pārstāve Janita Veinberga.
 
24.nov
Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) sākusi vairākas administratīvās lietvedības par iespējamu vardarbību Rīgas 36. pirmsskolas izglītības iestādē. Iesniegumu iesnieguši Latvijas Televīzijas (LTV) raidījuma "Aizliegtais paņēmiens" žurnālisti, inspekcijā vērsušies arī vairāku bērnu vecāki. Aizvadīto trīs gadu laikā inspekcija saņēmusi aptuveni 100 līdzīga rakstura iesniegumu, vēsta LTV "Panorāma".
 
24.nov
Pasta uzņēmumi no vairākiem desmitiem valstu Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) sistēmā publiskojuši datumus, līdz kuriem tiem konkrētajās valstīs jābūt saņēmušiem pasta sūtījumus, lai tos gala adresātiem varētu piegādāt līdz Ziemassvētkiem. Minētais nosacījums attiecas uz sūtījumu saņemšanu pasta uzņēmumā, nevis robežas šķērsošanu un sūtījuma fiksēšanu attiecīgajā lidostā – jārēķinās, ka no brīža, kad sūtījums pieņemts lidostā, līdz laikam, kad to saņem pasta uzņēmums, var paiet pat vairākas dienas, ziņo "Latvijas Pasts".
 
24.nov
Katram otrajam jaunatklātajam Covid-19 gadījumam nav iespējams noteikt inficēšanās avotu, tādēļ īpaša piesardzība jāievēro visās sabiedriskajās vietās: 2 metru savstarpējā distance, sejas masku lietošana un roku higiēna, atgādina Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC).
 
24.nov
Latvijā, tāpat kā daudzviet citur, Covid-19 ierobežojumu dēļ nevarēs notikt publiski pasākumi, lai pievērstu uzmanību problēmai, kas visā pasaulē ir samilzusi pandēmijas laikā.
 
24.nov
Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa kādai sievietei par braukšanu dzērumā un gājēja nonāvēšanu piespriedusi brīvības atņemšanu uz četriem gadiem, informēja Prokuratūras sabiedrisko attiecību speciāliste Una Rēķe.