\\Autori

Portāls nra.lv

16:00
Valdība šodien atbalstīja pulkveža Oskara Kalpaka profesionālās vidusskolas dibināšanu ar 1.jūliju.
 
14:02
Iekšējās drošības birojs (IDB) rosinājis prokuratūrai sākt kriminālvajāšanu pret Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes amatpersonu, kura, maldinot transportlīdzekļa vadītāju par alkohola koncentrācijas līmeni, pieprasīja kukuli.
 
13:54
Tirdzniecības centros varēs darboties veikali ar atsevišķu ārēju ieeju, paredz otrdien valdībā atbalstītie Ekonomikas ministrijas (EM) piedāvātie grozījumi noteikumos "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai".
 
13:49
Vairāk nekā desmit dažādu onkoloģijas ārstu un pacientu organizāciju nosūtījušas kopīgu vēstuli augstākajām valsts amatpersonām ar aicinājumu aicina kārtējo reizi neatlikt finansējumu onkoloģijai un iesaistīties lemšanā par nepieciešamā finansējuma nodrošināšanu onkoloģijas pacientu diagnostikai un ārstēšanai, informēja organizācijās.
 
13:15
Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde pieņēmusi lēmumu par administratīvā pārkāpuma procesa uzsākšanu saistībā ar, iespējams, Ogres novada domes priekšsēdētāja Egila Helmaņa organizēto publisko pasākumu, jaunā gājēju tilta pār Ogres upi, atklāšanas ceremoniju. Būvniecības informācijas sistēmas dati liecina, ka tilts vēl nav nodots ekspluatācijā.
 
13:02
Labklājības ministrija (LM) piekrīt rosina veikt grozījumus Covid-19 infekcijas izplatības seku pārvarēšanas likumā, paredzot vienreizējo 200 eiro pabalstu izmaksāt arī tiem izdienas pensiju saņēmējiem, kuriem ir noteikta invaliditāte.
 
13:00
Nelietojot mutes un deguna aizsegus un neievērojot distancēšanās prasības, darba vietā vai vienā telpā varēs tikties ne vairāk kā 20 cilvēki, kuri ir vakcinēti vai ir pārslimojuši Covid-19, paredz Veselības ministrijas noteikumu grozījumi.
 
12:21
VSIA Latvijas Valsts ceļi (LVC) speciālisti ir izvērtējuši un noteikuši prioritāros posmus valsts autoceļu tīklā, kuros tiks ierīkota vidējās ātruma kontroles sistēma.
 
12:02
Pirmdien Latvijā veikti 18 493 Covid-19 izmeklējumi. Reģistrēti 563 jauni inficēšanās gadījumi ar koronavīrusu, informē Slimību profilakses un kontroles centrs.
 
11:44
Visaptveroša un regulāra sociālās aprūpes centru (SAC) klientu un darbinieku testēšana tika uzsākta tikai aizvadītā gada decembrī, lai gan laika posmā no novembra līdz decembrim saslimšana ar Covid-19 SAC pieauga turpat četrkārtīgi - no 826 līdz pat 3184, revīzijā secinājusi Valsts kontrole.
 
10:51
No Covid-19 līdzekļiem finansētā valsts pētījumu programma kavējas, turklāt nav skaidrības par rezultātu izmantojumu dzīvē, revīzijā secinājusi Valsts kontrole.
 
10:40
Valsts ir pārmaksājusi par Covid-19 testēšanas pakalpojumiem krīzes sākumposmā, revīzijā secinājusi Valsts kontrole.
 
9:00
Šodien Valsts kontrole (VK) publiskoja revīzijas par 2020.gada pārskatiem ministrijās un centrālajās iestādēs. Valsts kontrolieris Rolands Irklis LTV raidījumā "Rīta panorāma" atzina, ka kopumā līdzekļi, kuri tika piešķirti Covid-19 krīzes atbalsta pasākumiem, ir izlietots atbilstoši.
 
0:05
Valsts policija lūgusi prokuratūru apsūdzēt kādu vīrieti par cita vīrieša nogalināšanu, aplejot viņu ar spirtu un aizdedzinot.
 
Vakar, 20:10
Jau trīs gadus notiek cīņa par kontroli farmācijas milzī "Olainfarm". Kāds Čehijas uzņēmums apgalvo, ka kļuvis par lielāko kompānijas akcionāru. Policija gan izmeklē aizdomas, ka darījums patiesībā ir krāpšana, un lietā aizturējusi vismaz trīs personas. TV3 raidījuma "Nekā personīga" rīcībā esoši dokumenti liecina, ka kopā ar šo čehu firmu pie akcijām plānoja tikt arī "Olainfarm" padomes locekļi Haralds Velmers un Kārlis Krastiņš.
 
Vakar, 19:00
Salīdzinot saslimšanu ar Covid-19 pagājušajā nedēļā (19.nedēļa) pret iepriekšējo nedēļu (18.nedēļa) ir vērojams neliels jaunatklāto saslimšanas gadījumu skaita samazinājums par 6,2%. Pagājušajā nedēļā no jauna atklāti vidēji 574 inficētie dienā. Pagājušajā nedēļā par 1,9% samazinājies veikto testu skaits, vidēji dienā veicot 12 864 testus.
 
Vakar, 18:14
Portāls ZiniCenu.lv apkopojis elektroenerģijas izmaksas atbilstoši biržas cenām 18. maijā. Šī informācija noderīga tām mājsaimniecībām, kuras izvēlējušās par elektroenerģiju maksāt pēc biržas cenas nevis fiksētā tarifa. Noskaidro, kurā diennakts stundā ir visizdevīgāk lietot elektroenerģiju!
 
Vakar, 17:44
Daudzās ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijās darbinieki un klienti ir bijuši atsaucīgi un jau ir vakcinējušies. Tāpēc Labklājības ministrija sadarbībā ar Veselības ministriju ir pārskatījusi ieteikumus šīm institūcijām ierobežojošo pasākumu piemērošanai, kas paredz izņēmumus epidemioloģiskās drošības nosacījumu ievērošanā vakcinētajiem klientiem.
 
Vakar, 17:01
Jūrmalā šovasar būs par vienu oficiālu peldvietu vairāk, liecina informācija pašvaldības mājaslapā.
 
Vakar, 16:46
Vakcinācijas pakalpojumu sniedzēji aicina iedzīvotājus savlaicīgi rēķināties ar 2. vakcīnas saņemšanas vietu un laiku un nepārcelt 2. vakcīnas saņemšanas laiku.
 
Vakar, 14:13
Nekustamā īpašuma attīstītāju alianse Latvijas lielāko tirdzniecības centru vārdā šodien nosūtījusi vēstuli Veselības ministram Danielam Pavļutam, aicinot ļaut darboties visiem veikaliem, kas spēj nodrošināt epidemioloģisko drošību tirdzniecības telpās ar mehāniskās ventilācijas palīdzību.
 
Vakar, 13:50
Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) brīdina, ka pēcpusdienā vietām Latvijā gaidāmas stipras lietusgāzes.