\\Autori

Portāls nra.lv

11:25
Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija aicina nekavēties un strauja patēriņa cenu kāpuma apstākļos pensijas indeksēt 1.augustā.
 
11:16
Lielai daļai Ukrainas bēgļu no šodienas tiek pārtraukta ēdināšana, teikts Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA) paziņojumā.
 
11:08
Pirmdien Latvijā veikti 3663 Covid-19 izmeklējumi. Reģistrēti 236 koronavīrusa gadījumi, ziņo Slimības un profilakses un kontroles centrs.
 
9:54
Dailē pirmizrādi šodien, 24. maijā piedzīvos koncertizrāde “Keruaka ceļš”, atsākot arī īpašus noskaņu vakarus Dailes dārzā. Koncertizrādes pamatā ir bītu jeb bītiņiku, šīs pagājušā gadsimta 50. gadu jauniešu kontrkultūras, Bībele – Džeka Keruaka romāns “Ceļā”.
 
0:10
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Krievijas Ukrainas karā 24. maijā. Ukraina jau trīs mēnešus varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
 
Vakar, 23:05
Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā (RAKUS) patlaban ārstējas 71 pacients ar apstiprinātu kovida infekciju. Taču lielākā daļa no viņiem ievesti ar pilnīgu citu saslimšanu un kovids atklāts nejauši – testējot.
 
Vakar, 22:59
Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis uzsvēra, ka Ukraina ir parlamentāra-prezidentāla republika un Ukrainas varas iestādes ir paredzējušas vairākas iespējas, kā rīkoties, ja gadījumā tiek nogalināts kāds no valsts vadītājiem, vēsta "Ukrainskaja Pravda".
 
Vakar, 21:58
Kolkasrags ir viena no erozijas skartākajām vietām Latvijā, taču atšķirībā no pārējās piekrastes Kolkā erozija ir viļņveidīga – jūra mēdz krastu atdot arī atpakaļ. Pēc gandrīz 15 gadu pārtraukuma Kolkasraga apsaimniekotājs nolēma teritoriju izmērīt. Secināts, ka visvairāk zemes zaudēts Mazjūras jeb Rīgas jūras līča pusē, ziņo portāls "ReTV".
 
Vakar, 20:43
Polija pārtraukusi 30 gadus seno vienošanos ar Krieviju par gāzes piegādēm pa Jamalas cauruļvadu, raksta portāls "Pravda".
 
Vakar, 20:16
Par degvielas zādzībām no AS "Liepājas autobusu parks" (LAP) aizturēti vairāki autobusu vadītāji, informēja Valsts policija.
 
Vakar, 17:52
Jau šonedēļ Saeimā pirmajā lasījumā plānots izskatīt likumprojektu, kas atvieglotu Uzvaras parkā Rīgā esošā pieminekļa demontāžu, kā arī noteiktu izpildes termiņu – līdz šī gada 18. novembrim, TV24 raidījumā “Ziņu TOP” paziņoja 13. Saeimas deputāts, frakcijas “Jaunā Vienotība” priekšsēdētājs Ainars Latkovskis.
 
Vakar, 17:40
Augsta ranga Krievijas diplomāts ir atkāpies no amata saistībā ar "asiņaino, bezjēdzīgo un absolūti nevajadzīgo" karu Ukrainā, kritizējot Kremļa personas, kuras vēlas "palikt pie varas mūžīgi", raksta portāls "The Times".
 
Vakar, 16:45
Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam sacīja, ka ir "nobažījies par NATO un Polijas plāniem ieņemt Rietumukrainu", vēsta "Ukrainskaja Pravda", atsaucoties uz Baltkrievijas valsts mediju BELTA.
 
Vakar, 16:00
Valsts autoceļu tīklā turpina pieaugt būvdarbu apjoms, un šonedēļ remontdarbi notiek 77 posmos, turklāt lielākais būvdarbu posmu skaits ir uz reģionālajiem autoceļiem, informē VSIA "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).
 
Vakar, 15:00
Austrijas bijusī ārlietu ministre Kārina Kneisla, kas savās kāzās dejoja ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, atstājusi Krievijas naftas nozares lieluzņēmuma "Rosņeftj" direktoru padomes locekles amatu, pirmdien paziņoja kompānija.
 
Vakar, 15:00
Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV) aicina Turciju gaidāmajā NATO samitā Madridē atbalstīt pastāvīgas aizsardzības klātbūtnes izveidi Latvijā, informē Ārlietu ministrija (ĀM).
 
Vakar, 14:19
Tiem iedzīvotājiem, kam gada ienākumu deklarācija par 2021.gadu ir jāiesniedz obligāti, tas ir jāizdara līdz 2022.gada 1.jūnijam vai 1.jūlijam - atkarībā no kopējiem ienākumiem pagājušajā gadā. Obligātā gada ienākumu deklarācija ir jāiesniedz elektroniski, Elektroniskās deklarēšanas sistēmā (EDS).
 
Vakar, 14:15
Pērtiķu bakas izraisošais vīruss izplatās arī gaisa pilienu veidā. Taču atšķirībā no Covid-19, lai inficētos, ir nepieciešams salīdzinoši tuvs kontakts, skaidroja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.
 
Vakar, 14:08
Video tiešraidē redzamais balto stārķu pāris, kas ligzdo uz viena no AS "Sadales tīkls" elektroapgādes balstiem, sagaidījis pirmos mazuļus. Pirmā ola šķīlusies svētdien, 22. maija, rīta pusē, bet tās pašas dienas vakarā gaismu ieraudzījis arī otrs stārķēns. Kopumā ligzdā perētas piecas olas, un sagaidāms, ka turpmākajās dienās izšķilsies arī atlikušās trīs.
 
Vakar, 13:50
Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas darbinieki apturējuši noziedzīga grupējuma darbību, kurš nodarbojās ar pievienotās vērtības nodokļa (PVN) izkrāpšanu un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju lielā apmērā, informē VID pārstāvji.
 
Vakar, 12:55
Piektdien, 27. maijā,  plkst. 13:00 Valmierā jaunā un plašā tirdzniecības laukumā tiks atklāts PATA specializētais kokmateriālu veikals. Turpmāk Valmieras veikals atradīsies Patversmes ielā 9, Valmierā. Jaunajā atrašanās vietā veikalam būs gan ērta klientu apkalpošanas vieta, gan arī plaša teritorija materiāliem un noliktava.
 
Vakar, 12:48
Par Putina kūmu dēvētais Viktors Medvedčuks, kurš tiek turēts aizdomās par valsts nodevību un palīdzēšanu terorismam, sācis liecināt, vēsta Ukrainas drošības dienests.
 

Komentētākie