\\Autori

Portāls nra.lv

17:14
“Katram daudzdzīvokļu dzīvokļa īpašniekam ir jārūpējas, lai kāpņutelpas būtu noslēgtas, logi salikti, aizvērti un bēniņu telpas būtu ciet. Un temperatūras režīmam jābūt noregulētam atbilstoši savām iespējām maksāt,” RīgaTV 24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” ieteikumus, kā taupīt siltumu un samazināt maksu par to, uzskaita AS "Rīgas siltums" valdes priekšsēdētājs Normunds Talcis.
 
16:39
Izmeklējot šā gada 2020. gada 20. septembrī notikušo zvērinātā advokāta Pāvela Rebenoka slepkavību, kas notika Garkalnes novadā, Langstiņos, Zariņu ielā, izmeklēšanas interesēs Valsts policija aicina atsaukties automašīnu vadītājus, kuru transportlīdzekļi ir aprīkoti ar videoreģistratoriem, un kuri 2020. gada 19. septembrī un 20. septembrī pārvietojās Langstiņu, Upesciema, Sunīšu, Amatnieku, Baltezerā un Līču apkārtnē, kā arī pārējā Garkalnes novada Langstiņu ciemata teritorijā. Tāpat Valsts policija aicina sabiedrību, īpaši minēto apdzīvoto vietu iedzīvotājus, sniegt jebkuru informāciju, kas var būt noderīga izmeklēšanai.
 
16:32
23. septembrī pulksten 09:32 Balvu novadā, Kubulu pagastā, uz auto ceļa Balvi – Gulbene, notika sadursme starp transportlīdzekli VW Golf un meža dzīvnieku - alni.
 
15:14
Aizvadītajā diennaktī Amatas novada Drabešu pagastā apzagts autovadītājs, un zādzība pastrādāta laikā, kamēr viņš mainīja savas automašīnas riepu, informēja Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes pārstāve Zane Vaskāne.
 
13:06
Bankā norādīja, ka pēdējo dienu laikā "Luminor" ir saņēmusi informāciju par vairākiem gadījumiem, kad, uzdodoties par bankas darbiniekiem, krāpnieki zvana bankas klientiem ar mērķi izkrāpt internetbankas pieejas vai privātos datus. Par šādiem gadījumiem banka brīdināja jau vasarā, taču šobrīd krāpnieki atkal aktivizējušies.
 
13:00
29. septembrī pulksten 14.30 I Meža kapos notiks atvadīšanās no režisora Mihaila Kublinska.
 
10:21
Pēdējā diennaktī veikti 2733 Covid-19 testi un reģistrēti 12 jauni saslimšanas gadījumi.
 
9:41
Valsts kapitālsabiedrību valdes locekļu atalgojuma apmēra palielināšanai izmantotas visdažādākās interpretācijas, līdz pat klajai likuma ignorēšanai, secinājusi Valsts kontrole (VK), veicot likumības revīziju, lai noskaidrotu vai valstij tieši un pastarpināti piederošo kapitālsabiedrību valdes locekļu atlīdzības regulējums ir pietiekams.
 
Vakar, 21:02
Zelta rudens ir skaists, taču tad, kad lapkritis pagājis, sākas gada tumšākie, drēgnākie mēneši un daba, šķiet, zaudē visas krāsas. Tomēr tīrs, kārtīgs dārzs ar košiem puķu, krūmu vai dekoru akcentiem priecēs acis pat visdrūmākajā rudens dienā. Kādi darbi dārzā jāveic rudenī un kur meklēt košumu, kad puķes noziedējušas, atgādina augu speciāliste Līna Spure.
 
Vakar, 20:53
Latvijas Aizsardzības ministrija informē, ka saistībā ar pastiprinātu militāro mācību norisi Baltkrievijā un Krievijā vērojama paaugstināta militārā aktivitāte.
 
Vakar, 20:35
“Elementāri izskaitļojot, var secināt, ka tā bija politiska slepkavība aiz kuras stāv politiskie spēki, kuriem bija personisks un dzīvniecisks naids pret Pāvelu,” intervijā kanālam RīgaTV 24 par sava drauga zvērināta advokāta Pāvela Rebenoka slepkavību sacīja jurists Mārtiņš Krieķis.
 
Vakar, 20:20
Sakarā valstī noteikto ārkārtas stāvokli un pulcēšanās ierobežojumiem šā gada pavasarī nenotika trīs cikla “Brīvdienu mūzika” koncerti, kas tika pārcelti uz rudeni un notiks tagad. Klausītājiem, kuri bija iegādājušies biļetes vai abonementus uz Brīvdienu mūzikas koncertiem “Skaistākās operu ārijas”, “Piazzolla, Lācis, Tango”, kā arī “Spāņu mūzika un dejas”, piedāvājam apmainīt iepriekš iegādātās biļetes un abonementus, informē Dzintaru koncertzāles pārstāvji.
 
Vakar, 19:32
Visiem ieceļotājiem Latvijā no 28.septembra tiks nosūtīta īsziņa, atgādinot, ka iebraucot no ārvalstīm ar augstu Covid-19 risku, obligāti jāvēro pašizolācija, šodien nolēma valdība.
 
Vakar, 17:00
Šonakt tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Tallinas ielas posmā Rīgā, informēja pilsētas pašvaldībā.
 
Vakar, 16:45
Ātra un izlēmīga izmeklētāju un tiesībsargājošoinstitūciju darbība ir kritiski svarīga, lai slepkavību pasūtītāji nepaliek nesodīti,tā norāda “Justice for Mārtiņš Bunkus” nodibinājuma vadītājs Kristaps Bunkus.
 
Vakar, 16:31
Otrdien valdība atbalstīja Ekonomikas ministrijas (EM) priekšlikumu 2021.gadā samazināt obligātā iepirkuma komponenti (OIK) līdz 17,51 eiro par megavatstundu (MWh) līdzšinējo 22,68 eiro par MWh vietā, tādējādi OIK nākamgad samazinātos par 23%.
 
Vakar, 16:14
Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojuši, ka vairāki pasažieri, kuriem apstiprināta COVID-19 infekcija, no 10.septembra līdz 22.septembrim pārvietojušies 50. autobusā Rīgā, maršrutā TEC-2 - Abrenes iela.
 
Vakar, 16:00
Gaļas pārstrādes uzņēmumā "Forevers" konstatēti 19 saslimšanas gadījumi ar Covid-19, apstiprināja uzņēmuma pārstāvji.
 
Vakar, 15:42
Turpmāk normatīvos precīzāk tiks regulēta teritorijas atļautā izmantošana Ragakāpas dabas parkā, informēja Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) sabiedrisko attiecību speciāliste Maija Rēna.
 
Vakar, 15:00
AS “Olainfarm” akcionāri, kas pārstāv 17% no pamatkapitāla - Nika Saveljeva, OLFIM OÜ kā arī AS “Rīgas Farmaceitiskā fabrika” – šodien notikušajā AS “Olainfarm” akcionāru sapulcē apstrīdēja un iebilda pret vairākiem uzņēmuma gada pārskata posteņiem. Par to akcionāru pārstāvji paziņoja šodien notiekošajā AS “Olainfarm” akcionāru sapulcē, līdz ar ko, atbilstoši Komerclikumam, AS “Olainfarm” valdei bija pienākums atlikt gada pārskata apstiprināšanu. Taču AS “Olainfarm” valde, rupji pārkāpjot likumu un akcionāru tiesības, pretēji akcionāru iebildumiem virzīja gada pārskatu uz apstiprināšanu.
 
Vakar, 14:06
Politikai nevajadzētu neatgriezeniski iznīcināt uzņēmējdarbības un ekonomiskās saites starp Eiropas Savienību (ES) un Krieviju, tādu viedokli paudis Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Nils Ušakovs (S), skaidrojot savu balsojumu jautājumā par "Nord Stream 2" būvniecības apturēšanu.
 
Vakar, 12:44
Uzņēmums "4 Wind" Popes pagasta "Sārcē" plāno veidot vēja parku ar četrām vēja turbīnām un dibināt Atbildīgas vēja enerģijas fondu, kuram novirzīs daļu vēja parka peļņas, informēja "4 Wind" valdes loceklis Kristaps Stepanovs.