\\Autori

Portāls nra.lv

17.jun
Šī gada 13. jūnijā Ērgļos kādā ēkā atrasts 1960. gadā dzimuša vīrieša līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Skaidrojot apstākļus, policisti konstatēja, ka pret vīrieti, iespējams, vērsts noziedzīgs nodarījums. Valsts policija saistībā ar notikušo aizturējusi četras personas, savukārt viena persona atrodas meklēšanā.
 
17.jun
49% Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 29 gadiem labprāt iegādātos nekustamo īpašumu vai nopietni apsvērtu tā iegādi, ja vien pirmajos līguma termiņa gados ikmēneša maksājums būtu ievērojami zemāks par mājokļa īres maksu, liecina šī gada maijā veiktā pētījumu centra Norstat Latvija aptaujas dati.
 
17.jun
Latvijā sievietēm stundas vidējā bruto darba samaksa pagājušajā gadā bija par 22,3% mazāka nekā vīriešiem, pavēstīja Centrālajā statistikas pārvaldē, atsaucoties uz provizoriskiem aprēķiniem.
 
17.jun
Latvija ceļā uz sabalansētu klimatneitralitāti un ekonomikas transformāciju izvirzījusi ambiciozus mērķus, tomēr Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) ieskatā tie nebūs sasniedzami.
 
17.jun
Trešdien Latvijā veikti 9644 Covid-19 izmeklējumi. Reģistrēts 141 jauns inficēšanās gadījums ar koronavīrusu, informē Slimību profilakses un kontroles centrs.
 
17.jun
Saeima šodien galīgajā atbalstīja grozījumus Covid-19 infekcijas izplatības seku pārvarēšanas likumā, kas paredz vienreizēja pabalsta 200 eiro apmērā izmaksu arī izdienas pensijas saņēmējiem ar invaliditāti, kuri nav sasnieguši vecuma pensijas piešķiršanai nepieciešamo vecumu.
 
17.jun
No šodienas būvdarbu posmā uz autoceļa Inciems–Sigulda–Ķegums (P8) starp Turaidu un Siguldu sāk darboties vēl viens luksoforu posms Siguldas nogāzē (11,6.–12,5. km), kas pēc skaita ir trešais, informē VSIA "Latvijas Valsts ceļi".
 
17.jun
Šonakt notikusi maģistrālā ūdensvada avārija Katrīnas dambī 26, tādēļ lielā daļā Rīgas iespējama dzeramā ūdens uzduļķošanās, informēja "Rīgas ūdens" pārstāvis Artūrs Mucenieks.
 
17.jun
Šodien notiks Latvijas Republikas Saeimas 17. jūnija attālinātā ārkārtas sēde.
 
16.jun
Otrdien, 15. jūnijā, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Aizkraukles iecirkņa amatpersonai kāds autovadītājs deva 100 eiro, lai izvairītos no administratīvā pārkāpuma procesa sākšanas par atļautā maksimālā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.
 
16.jun
Diemžēl Latvijas sistēmā ar tās finansējumu ir iespējams "nepareizais vēzis", un, ja cilvēks ar tādu saslimst, ir daudz lielāks risks nomirt nekā tad, ja saslimtu ar to vēzi, kuram zāles ir nodrošinātas, atzīst Latvijas onkoloģijas pacientu organizāciju apvienības "Onkoalianse" dibinātāja Olga Valciņa.
 
16.jun
Kristeram ir 5 gadi, viņš ir ļoti mīļš un draudzīgs, kā arī emocionāli ļoti stiprs. Viņš jau ir pārcietis vairākas operācijas un drīzumā gatavojas nākamajai. Operāciju iespējams veikt pateicoties līdzcilvēku atbalstam.
 
16.jun
Šī mēneša sākumā, 2. un 3. jūnijā,policijas darbinieki, veicot aktīvu un efektīvu izmeklēšanu, kriminālprocesa ietvaros aizdomās par nelikumīga alkohola apriti aizturēja personu grupu, un kratīšanas laikā konstatēja un izņēma trīs tonnas nelikumīgu alkoholisko dzērienu un skaidru naudu.
 
16.jun
Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Kurzemes iecirkņa darbinieki sadarbībā ar Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes darbiniekiem 8. jūnijā aizturēja 1981. gadā dzimušu vīrieti par divu nomas elektroskrejriteņu zādzību.
 
16.jun
Nacionālajā botāniskajā dārzā (NBD) Salaspilī, Miera ielā 1, ir peoniju laiks, vēsta NBD.
 
16.jun
Šodien publiskotie Rīgas Ekonomikas augstskolas (SSE Riga) “Ēnu ekonomikas indeksa Baltijas valstīs” rezultāti liecina, ka ēnu ekonomikas apjoms Latvijā 2020. gadā ir pieaudzis par 1,6%, sasniedzot 25,5% no iekšzemes kopprodukta (IKP).
 
16.jun
Igaunijas prāmju operators "Tallink Grupp" satiksmi maršrutā Rīga-Stokholma plāno atjaunot nākamā gada aprīlī, atklāja kompānija.
 
16.jun
Otrdien Latvijā veikti 9053 Covid-19 izmeklējumi. Reģistrēti 156 jauni inficēšanās gadījumi ar koronavīrusu, informē Slimību profilakses un kontroles centrs.
 
16.jun
Trīs Rīgas tirdzniecības centros - "Galleria Riga", "Galerija Centrs" un "Domina" - piektdien, 18.jūnijā, tiks atvērti vakcinācijas pret Covid-19 punkti, žurnālistiem atklāja Nacionālā veselības dienesta Vakcinācijas projekta nodaļas vadītāja Eva Juhņēviča.
 
16.jun
Ekonomisko lietu tiesa 25. maijā skaidrojumus un pierādījumus no aizskartās mantas īpašnieka uzskatīja par nebūtiskiem, tiesāšanās laikā netika izvērtēti arī papildus pierādījumi, kā rezultātā 4. jūnijā tā lēma par aptuveni 1,28 miljonu eiro konfiskāciju uzņēmumam Sarmal Oil Ltd, vēsta raksts "No aizdomām par noziegumu līdz aizdomīgai naudas konfiskācijai tiesā" biznesa ziņu portālā "Dienas bizness".
 
16.jun
No 8. septembra līdz 18.septembrim Rīgā un reģionos norisināsies 26. Starptautiskais jaunā teātra festivāls "Homo Novus", informē pasākuma rīkotāju pārstāve Elza Lāma.
 
16.jun
Vārdi "Black Duck Invest", Vojteks Kačens un Tibors Bokors kopš aprīļa Latvijas medijos izskan biežāk nekā daža laba vietējā slavenība. Melnās pīles un tās pārstāvju knābieni gan ir ļoti konkrēti un mērķtiecīgi - vērsti uz viena no vadošajiem Latvijas un reģiona farmācijas uzņēmumiem - A/S "Olainfarm" - pārņemšanu savā kontrolē, vēsta raksts "Black Duck Invest. Kas ir čehu melnā pīle?" biznesa ziņu portāla "Dienas bizness".