\\Autori

Portāls nra.lv

22.nov
Šorīt vietām Valsts centrālajā daļā un Latgalē ceļi ir sniegoti un izveidojies apledojums, kas apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem. Slidenos un sniegotos ceļa posmus tīra, un kaisa ar pretslīdes materiāliem.
 
22.nov
Šodien, 22. novembrī, kad tiek atzīmēta Mirušo piemiņas diena, 11. tramvaja un 11., 20., 29., 36., 37., 39., 48. autobusa maršrutā tiks organizēti papildu reisi, kā arī atsevišķos maršrutos tiks norīkoti lielākas ietilpības transporta līdzekļi, informēja pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Baiba Bartaševiča-Feldmane.
 
22.nov
Rudenī, saasinoties Covid-19 krīzei un pastiprinoties valstī noteiktajiem ierobežojumiem, 10% Latvijas iedzīvotāju atzinuši, ka sākuši biežāk lietot alkoholu (3% izteikti biežāk, 7% - nedaudz biežāk), kas ir mazāks rādītājs nekā šī gada aprīlī, kad apstiprinošu atbildi par alkohola patēriņa pieaugumu sniedza 16% aptaujāto, atklāts jaunākajos BENU Aptiekas Stresa termometra rezultātos, kas iegūti sadarbībā ar uzņēmumu GEMIUS, aptaujājot vairāk nekā 2700 iedzīvotājus.
 
21.nov
Latvijas iedzīvotāji vecumā no 20 līdz 30 gadiem visvairāk vēlētos dzīvot privātmājā Pierīgā - ja būtu iespēja un nepieciešamība, tad šādu mājokli izvēlētos 40% jauniešu, liecina Luminor bankas aptaujas rezultāti. Tikmēr dzīvoklī Rīgas centrā vēlētos dzīvot tikai 23% jauniešu.
 
21.nov
Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs sadarbībā ar Luminor banku aicina mūsdienu amatniecības meistarus, kas iepriekš ir piedalījušies klātienes tirdziņos un izgājuši komisijas pārbaudi, pieteikties dalībai virtuālajā gadatirgū www.egadatirgus.lv.
 
21.nov
Lai gan dzelzi varam uzņemt ar pārtiku, dzelzs anēmija liecina, ka organismā tā trūkst, ir jāuzsāk terapija un jāatrod iemesls, kādēļ dzelzs anēmija ir radusies.
 
21.nov
Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) pēc pēdējās diennakts datu publicēšanās, kas atklāja, ka piektdien Latvijā atklāts līdz šim vienā diennaktī lielākais jauno Covid-19 gadījumu skaits, 642 sasirgušie, speciālisti aicina ierobežot kontaktēšanos.
 
21.nov
Vakar, 20. novembrī, ap pulksten 13.35, Gulbenes novadā, Rankas pagastā, uz autoceļa Smiltene-Gulbene (33. km), notika sadursme starp divām kravas automašīnām Scania.
 
21.nov
Piektdien Latvijā atklāts līdz šim vienā diennaktī lielākais jauno Covid-19 gadījumu skaits - 642 sasirgušie, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.
 
21.nov
Lai arī Mirušo piemiņas diena ir svētdien, 22. novembrī, portāls nra.lv drūzmēšanos Rīgas kapsētās novēroja jau šodien.
 
21.nov
Pasaules kausa izcīņas sezona bobslejā un skeletonā šonedēļ sākās mūsu pašu Siguldas bobsleja un kamaniņu trasē. Latvijā sezonas sacensību kalendārs tiek atklāts uzreiz ar diviem posmiem, divās nedēļas nogalēs pēc kārtas, vēsta Latvijas Bobsleja un Skeletona federācija.
 
21.nov
Ikviens no mums kaut reizi ir domājis par to, kāda ir patiesā cukura ietekme uz mūsu ķermeni. Gan sabiedrībā, gan ekspertu vidū ir raisījušās dažādas diskusijas par to, vai cukurs būtu jāiekļauj uzturā vai tomēr jāsaka stingrs "Nē!".
 
21.nov
Mobilo sakaru operators "Tele2" turpina paplašināt 5G tīklu Rīgā - šodien darbu sākusi vēl viena 5G bāzes stacija, kas atrodas Brīvības un Ģertrūdes ielu krustojumā.
 
21.nov
Kultūras pieejamība ir neatņemama ikviena cilvēka dzīves sastāvdaļa, un šobrīd Rīga piedāvā ļoti daudzveidīgu kultūras dzīvi. Taču ne visi cilvēki to var baudīt.
 
20.nov
Turpmāk ģimenes ārsti par Slimību kontroles profilakses centra (SPKC) noteiktā Covid-19 kontaktpersonas statusa piešķiršanu paziņojumu saņems E-veselībā. 
 
20.nov
Vēls rudens ir ārkārtīgi bīstams laiks. Pieaugošais tumšo stundu īpatsvars prasa īpašu autovadītāju koncentrēšanos, un aktīvi migrējošie savvaļas dzīvnieki rada papildu izaicinājumu. Tie sliktāk reaģē uz automašīnām un, izlecot uz ceļa, bieži trāpa tieši zem riteņiem.
 
20.nov
2020.gada oktobrī faktiskā bezdarba līmenis Latvijā bija 7,7%, kas salīdzinājumā ar septembri ir par 0,3 procentpunktiem mazāk, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) Darbaspēka apsekojuma (DSA) dati.
 
20.nov
Tuvojoties 2020.gada izskaņai, Latvijas Pasts aicina klientus laikus iegādāties pirkumus ārvalstu interneta veikalos un nosūtīt uz ārvalstīm dāvanas gada nogalei.
 
20.nov
2020. gada 20. novembrī darbu uzsācis virtuālais "Laimas" labdarības namiņš, kurā ikviens ir aicināts palīdzēt sagādāt prieku un sarūpēt svētkos tik ļoti kārotās dāvanas kvalitatīvai brīvā laika pavadīšanai un talantu attīstīšanai 1 200 bērniem no 11 Latvijas pilsētām un novadiem.
 
20.nov
Šodien Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas birojs prokuratūrai nosūtījis kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu par ārstu, kurš ilgstošā laika periodā Valmierā plašam pacientu lokam izrakstījis īpašas receptes medikamentus, kas satur psihotropās un narkotiskās vielas.
 
20.nov
Piektdien divu kravas automašīnu sadursmē uz ceļa Smiltene-Gulbene bojā gājis viens autovadītājs, informēja Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicjas nodaļas priekšnieks Jānis Lūks.
 
20.nov
No pirmdienas, šī gada 23.novembra, tiek pārtraukta klātienes klientu apkalpošana Valsts ieņēmumu dienesta (VID) klientu apkalpošanas centrā Jēkabpilī, Draudzības alejā 2. Šāds lēmums pieņemts epidemioloģiskās situācijas dēļ, lai nodrošinātu klientu un darbinieku drošību, ziņo VID Sabiedrisko attiecību daļa.