Ceturtdiena, 30.maijs

redeem Lolita, Vitolds

arrow_downwardSkandāli

«Teātra observatorijas» pagājušajā piektdienā rīkotā preses konference izcēlās ne tikai ar kārtējām režisores Gaļinas Poļiščukas vaimanām un «krokodila asarām» par ļaunajiem visapkārt, kuri grib nobeigt teātri, bet arī visai šokējošu notikumu – aktrise Karīna Tatarinova tika aizvesta uz slimnīcu.
4.okt 2011 Ingars Kļaviņš, Edgars Krivšāns
Pirmais «O!Kartes skatuves» koncerts noslēdzās ar pirmo skandālu: kā pirmā no šova tika izbalsota ambiciozā Liene Brikouska, kas šovā startēja ar segvārdu Lee. Šovu meitene pameta ar paceltu vidējo pirkstu un visus pasūtot...
16.sep 2011 Jānis Ogle
Lai gan jau labu laiku zināms, ka atraktīvā dziedātāja Anna Dribas, šova «O!Kartes akadēmija» dalībniece, dzīvo kopā ar Riču ģimenes zināmāko pārstāvi Rinaldo (Ritvars Sunīts), plašākai sabiedrībai šis pāris tā īsti nebija atrādījies.
7.sep 2011 Ingars Kļaviņš
photo_camera
Pēdējā laikā masu mediju uzmanības degpunktā bijusi dziedātāja LieneCandy – tas arī saprotams, jo festivāls «Jaunais vilnis» uzliek savu konkrētu zīmogu un pienākumus.
5.aug 2011 Sandris Vanzovičs, Arta Kundziņa
Latvijā ieradušies festivāla «Jaunais vilnis» konkursanti un organizatori, un sākušies mēģinājumi. Jau otrajā mēģinājumu dienā Latvijas pārstāve LieneCandy izplūdusi asarās: režisors Aleksandrs Revzins mūsu pārstāvei licis mainīt tērpus, repertuāru un attieksmi, pretējā gadījumā viņa ar savu deju mūziku varot iet... labi tālu.
24.jūl 2011 Jānis Ogle
Pēc »VZ« rīcībā esošās informācijas, pazīstamais pianists, komponists un aranžētājs Džulians (Jānis Zvirgzdiņš) jau vairākus mēnešus ir kopā ar LNT šova «Dziedošās ģimenes» dalībnieci Kristu Lapiņu.
22.jūl 2011 Agnese Vītola
Pērn Teātra observatorijas vadone Gaļina Poliščuka sauca talkā vai visus augstākos spēkus un draudēja doties emigrācijā – no telpām Tērbatas ielā tika izlikts viņas lolotais teātris.
20.jūl 2011 Sandris Vanzovičs, Ieva Zeme
Jūrmalā tūlīt sāksies festivāla «Jaunais vilnis» kaislības – izskatās, ka garlaicīgi nebūs. Latvijas pārstāvei LieneiCandy problēmas jau sākušās: modes māksliniece no Krievijas, kurai vajadzēja veidot konkursantes skatuves tērpu, dziedātāju gan nomērījusi, taču pēc tam pazudusi.
15.jūl 2011 Jānis Ogle
Pavisam negaidot (un pašam negribot), par vienu no aktuālākajiem šīs nedēļas personāžiem kļuva dziedātājs Nikolajs Puzikovs – parastā policista turpmākā likteņa lemšanā iesaistījās pat divi ministri, bet interneta vietnēs atsauksmes gāzās straumēm.
17.jun 2011 Sandris Vanzovičs
Pagājušajā nedēļas nogalē kā īpa­ša kon­kur­sa Mr. Gay Bal­tic 2011 vieš­ņa ti­ka pie­teik­ta sla­ve­nā dzie­dā­tā­ja Lai­ma Vai­ku­le, ta­ču vi­ņa klu­ba «XXL» ap­mek­lē­tā­jus ar sa­vu klāt­būt­ni ne­pa­go­di­nā­ja. Tas gan ne­pār­stei­dza, jo jau ie­priekš šķi­ta, ka Vai­ku­les ie­spē­ja­mo ie­ra­ša­nos klu­ba īpaš­nie­ki Rus­lans Kaf­ļev­skis un Ser­gejs Rimšs vien­kār­ši «iz­zī­du­ši no pirk­sta» vai no­sap­ņo­ju­ši.
3.jun 2011 Kris­tī­ne Val­dma­ne, In­gars Kļa­viņš
photo_camera
Nesaudzīgu cīņu savā starpā uzsākušas sešas lielākās modeļu aģentūras, kuras vēl līdz aprīļa sākumam bija apvienojušās zem Latvijas Modeļu aģentu asociācijas karoga.
21.apr 2011 Jānis Ogle
Viena no karstākajām «Riga Fashion Week» ballītēm norisinājās Vecrīgā, klubā «DStyle», kur uzdzīvoja arī Eiropā labāk atalgotais tumšādainais modelis Papis Lavdejs.
8.apr 2011 Jānis Ogle
Aizvadītajā nedēļā tika noskaidrots, kuri jaunie censoņi šīs vasaras vidū piedalīsies jauno izpildītāju konkursā «Jaunais vilnis». Protams, labākais tika noteikts pēc snieguma uz skatuves, tika vērtēts izpildījums un priekšnesums, tomēr nez kāpēc šķita, ka nokļūšanai līdz finālam «labākajiem» pilnīgi pietiek ar palīdzīgu roku no žūrijas puses.
2.apr 2011 Sandris Vanzovičs, Jānis Ogle
Latvijas labākā pludmales volejbolista Aleksandra Samoilova draudzene Jeļena Vavilova vērsusies policijā pret viņas fotogrāfijas kādā iepazīšanās portālā nelikumīgiem izvietotājiem.
30.mar 2011 Sandris Vanzovičs
Gribot vai negribot, grupas «Līvi» kādreizējā līdera, sen jau aizsaulē aizgājušā Ērika Ķiģeļa dēls Fēlikss radījis bezprecedenta gadījumu latvju mūzikā – pret viņa organizētā festivāla «Saldus saule» viesiem iebilduši 11 Saldus novada mācītāji.
29.mar 2011 Sandris Vanzovičs, Jānis Ogle
Pagaidām vēl oficiāli nav apstiprināts būtībā jau noticis fakts – lielākais Vecrīgas vasaras kafejnīcu apsaimniekotājs SIA «Možums Pro» pārdots kaimiņzemes uzņēmējiem.
23.mar 2011 Sandris Vanzovičs
Ar dziedātāju Ellu saistītais klubs «Dstyle» iedzīvojies pamatīgos sodos: kopš pērnā gada rudens sastādīti administratīvie protokoli par aptuveni 10 000 latu. Tā būtu iespaidīga summa jebkuram, un šādi regulāri izdevumi noteikti ietekmētu kluba maksātspēju, tomēr uz Ellas «Dstyle» tas, šķiet, neattiecas.
18.mar 2011 Reinis Kļavis
photo_camera
Ar savu versiju par abu attiecībām klajā nākuši ekspremjers Ivars Godmanis un Iekšlietu ministrijas valsts sekretāre Ilze Pētersone. Tomēr ne viss, ko abi klāsta, izklausās patiesi.
11.mar 2011 Ulvis Strautiņš
Uz Latvijas Nacionālā teātra pirmizrādi «Čīkstošais klusums» bija uzaicināts arī uzņēmējs Gunārs Ķirsons, kuram teātra direktors esot solījis pārsteigumu.
22.feb 2011 Jānis Ogle
Atšķirībā no Krievijas estrādes primadonnas Allas Pugačovas viņas meita Kristīna Orbakaite attiecībās ar medijiem ir daudz nešpetnāka – pat koncertējot ārpus dzimtenes, viņa cenšas saglabāt savu «ledus karalienes» tēlu.
18.feb 2011 Jānis Ogle
Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa ir otrā augstākā amatpersona valstī, tāpēc apsargi ir viņas neatņemami pavadoņi. Tomēr, vai dienesta auto un drošībnieku klātbūtne nepieciešama arī sāpoša zoba problēmas risināšanā, šķiet visai apšaubāmi.
7.feb 2011 Jānis Ogle
Ar Jēkabpils mēra Leonīda Salceviča rīkojumu 29. janvārī, tas ir, dienā, kad zemes klēpī tika guldīts spēļu zāles «Fenikss» bruņotajā aplaupīšanā noziedznieku nošautais policists Andris Znotiņš, pilsētā bija izsludināta sēru diena. Pilsētnieku sašutumu izraisījis fakts, ka pie paša mēra mājas šajā dienā nav bijis izkārts karogs – ne sēru noformējumā, ne vispār.
4.feb 2011 Sandris Vanzovičs, Reinis Kļavis