Ceturtdiena, 18.aprīlis

redeem Jadviga, Laura

arrow_downwardSkandāli

Partijas «Vienotība» aktīvists Mārtiņš Greste, kurš pērn izcēlās saistībā ar skandaloziem notikumiem a/s «Pasažieru vilciens», sabiedrībā sācis parādīties ar dāmu, kas noteikti nav viņa sieva, turklāt žestu valoda liek noprast, ka viņi nav arī vienkārši draugi.
13.mar 2012 Ulvis Strautiņš
Slavenās uzdzīvotājas Parisas Hiltones māsa Nikija kļuvusi par upuri pati savai sekretārei, kura ne tikai bija nodibinājusi visai siltas attiecības ar viņas vīru, bet arī pamanījās ģimenei nozagt 1,6 miljonus dolāru.
11.mar 2012 Jānis Meiers
Aizvien biežāk uzņēmējai Aijai Simsonei pietuvināti cilvēki runā par iespējamām izmaiņām viņas privātajā dzīvē – tiek baumots, ka drīzumā gaidāma viņas un miljonāra Pētera Šmidres šķiršanās.
10.mar 2012 Jānis Ogle
Pagājušās nedēļas topa ziņa bija LNT šova «OKartes skatuve» dalībnieka Kristapa Pujāta paziņojums tiešraidē par viņa un Sabīnes Berezinas attiecību beigām. Pašmāju realitātes šovu mīlas pāru veidošanās slēgtajās telpās nav nekas jauns, taču lielākoties tās bijušas uzspēlētas simpātijas reitingu celšanai, kas beidzas līdz ar šova beigām. Izņēmums bijis, šķiet, vienīgi Dons un Lily.
4.mar 2012 Jānis Ogle, Sandris Vanzovičs
Kopš pagājušā gada novembra vairākos sludinājumu portālos bija manāma informācija, ka Mellužos tiek pārdota 180 kvadrātmetru liela māja kopā ar zemi 561 kvadrātmetra platībā.
24.feb 2012 Gunta Ancāne
Pēc žūrijas lomā esošās Olgas Rajeckas kritikas šova «OKartes skatuve» dalībnieces Lingitas Linas Bopulo adresē sarosījās viņas atbalstītāji: leģendārā dziedātāja pēc sava viedokļa paušanas par meitenes neesošo dziedāšanas talantu ir teju vai kļuvusi par valsts galveno rasisti un jauno talantu nīdēju.
20.feb 2012 Jānis Ogle
Saņemot e-pastā literārā angļu valodā rakstītu vēstuli, kurā kādreiz pusaudžu auditorijā tik populārā daktere Anita Plūme smalkjūtīgi lūdz 1500 eiro, ne viens vien sarosījās – palīdzēt vai ne?
14.feb 2012 Ilze Kosāne
Pērn savu desmitgadi atzīmējušais ikgadējais mūzikas festivāls «Jaunais vilnis» ir aizcirtis durvis sadarbībai ar Jūrmalu un, visticamāk, šogad notiks ārpus Latvijas teritorijas.
13.feb 2012 Jānis Ogle
Šonedēļ par autortiesību pārkāpumiem tika slēgta Ukrainas lielākā failu apmaiņas vietne «Ex.ua», kuru, pēc oficiāli sniegtās informācijas, vadījis Latvijas pilsonis. Ierosināta krimināllieta – pēc sūdzībām, kas saņemtas no tādām pazīstamām kompānijām kā «Adobe Systems», «Microsoft» un «Graphisoft», kuru ražotās programmatūras pirātiskās versijas nelikumīgi izplatītas šajā vietnē.
9.feb 2012 Sandris Vanzovičs
Rīgas Vidzemes priekšpilsētas tiesa nospriedusi piedzīt vairāk nekā 5000 latu par labu dzīvokļu īpašnieku kooperatīvajai sabiedrībai «Konstantīna Čakstes nams» no Regīnas Abdurazakovas, kas preses slejās līdz šim figurējusi kā Kazhstānas naftas magnāta meita un vairāku ekskluzīvu spēkratu īpašniece.
8.feb 2012 Reinis Kļavis
Šonedēļ latvju sabiedrību un it īpaši jau interneta vidi pāršalca visai netipisks skandāls – pagaidām grūti izskaidrojamu iemeslu dēļ publiskai aplūkošanai tika noplūdināti Valsts prezidenta padomnieces Elīnas Egles kailfoto, kurus nevarētu dēvēt par pornogrāfiskiem, tomēr tie ir arī ārpus ierastās erotikas rāmjiem.
3.feb 2012 Sandris Vanzovičs
Pēdējā laikā aizvien cerīgāks skats pavērās ģitārista Ainara Virgas virzienā: jau vairākus mēnešus viens no Latvijas labākajiem ģitāristiem bija atteicies no alkohola lietošanas, par ko ar lepnumu klāstīja intervijās, bet realitātē to visiem nodemonstrēja, spoži uzstājoties šova «Mūsu zelta dziesma» finālā, kurā vinnēja viņa sarakstītā «Dzimtā valoda».
30.jan 2012 Ingars Kļaviņš, Sandris Vanzovičs
Janvāra sākumā policija ierosināja kriminālprocesu par draudu izteikšanu bijušā «Latvijas Krājbankas» īpašnieka Vladimira Antonova tēvam Aleksandram Antonovam, ko tepat lidostā «Rīga» izteicis čečenu izcelsmes uzņēmējs Arbi Indorbajevs.
27.jan 2012 Ulvis Strautiņš
Pagājušajā nedēļā Latvijas tauta atvadījās no izcilā kordiriģenta Imanta Kokara. Par atvadu ceremonijas vietu tika izvēlēta Doma baznīca – šķiet, nevienam neradās jautājumi, kā ģērbties uz tik sērīgi svinīgu pasākumu. Diemžēl vienam tomēr radās...
11.dec 2011 Sandris Vanzovičs
Šonedēļ milzu ažiotāžu izraisīja stāsts par Strenču novada Jērcēnos uzieto īpaši nežēlīgi nogalināto taksīti. Ne mazāku šoku par notikušo izraisīja fakts, ka suns piederējis godājamai kultūras darbiniecei, sešu bērnu, tostarp dziedātājas Lienes Šomases, mātei Artai Šomasei, kura esot atzinusies nodarītajā.
9.dec 2011 Sandris Vanzovičs, Jānis Ogle
Teju vienlaikus masu medijos parādījušās baumas par nesaskaņām trīs augstu valsts amatpersonu privātajā dzīvē: bijušajam Valsts prezidentam Valdim Zatleram esot smagas problēmas sadzīvot ar sievu Lilitu, Rīgas mērs Nils Ušakovs esot atradis sev jaunu favorīti, bet premjera Dombrovska ģimeni attiecību krīze esot skārusi pat tik nopietni, ka šķiršanās neesot aiz kalniem.
28.nov 2011 Sandris Vanzovičs, Reinis Kļavis
Pirms vairāk nekā 17 gadiem bez vēsts pazuda populārās itāliešu dziedātājas Rominas Paueres meita Ilenija. Versijas par meitenes likteni ir dažādas, bet dziedātāja joprojām nav zaudējusi cerību viņu atrast.
21.nov 2011 Dina Gipsle
Pēdējo divu nedēļu karstākā ziņa latvju dzeltenajos interneta medijos ir portāla puaro.lv publicētie foto ar Latvijas bagātākā basketbolista Andra Biedriņa izklaidēm.
18.nov 2011 Sandris Vanzovičs
Muzikālā projekta «OKartes skatuve» dalībnieki var priecāties par lielu bezmaksas raidlaiku, tomēr šādas slavas cena nav no lētajām, jo, šovam beidzoties, jaunieši attapsies skaudro līgumu nosacījumu gūstā.
17.nov 2011 Jānis Ogle, Sandris Vanzovičs
Uzskatot, ka pensionētas advokātes Elzas Freibergas rīcība, rakstot sūdzības un ierosinot tiesvedību saistībā ar SIA «Braukšanas mācību centrs» apsaimniekoto Kandavas kartingu trasi, nodarījusi zaudējumus firmai, tās pilnvarotais jurists Edgars Džeriņš izplatījis pretenziju ar vēlmi piedzīt no Freibergas vairāk nekā 700 000 latu, kā arī vērsies policijā, lūdzot ierosināt kriminālprocesu par izspiešanu 100 000 latu apmērā, ko it kā veikusi pensionāre.
26.okt 2011 Reinis Kļavis
Ja pēc vēlēšanām par neprognozējamu tika uzskatīts eksprezidents Valdis Zatlers, tad īsi pirms pirmās jaunās Saeimas kopā sanākšanas deputāts Klāvs Olšteins kopā ar pieciem citiem deputātiem parādīja, par kuru te nāksies vairāk runāt...
23.okt 2011 Reinis Kļavis
Šķiet, mūziķim Andrim Kivičam piemīt kādas pārdabiskas spējas iekulties dažādos konfliktos: pagājušajā nedēļā viņš nokļuva sabiedrības uzmanības epicentrā sakarā ar savu reakciju par sociālajā aprūpes centrā «Kalkūni» novārdzināto zēnu.
14.okt 2011 Kristīne Valdmane