Uztura noslēpumi

20.mai
Uztura speciālistes medijam "The Sun" skaidroja, ko var nozīmēt tas, ja kārojas daži konkrēti produkti. Viņas uzskaitījuši deviņus populārākos vēlmu objektus.
 
19.mai
Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācijas biedri (LPUF) aicina valdību un Saeimu steidzami izstrādāt mehānismus pārtikas nozares atbalstam, informē federācijas pārstāvji.
 
15.mai
Uztura speciāliste Tamāra Vilnere sacījusi, ka pārtikas produkti ar glutēnu ir sabiedrībā nepelnīti "demonizēti", raksta "Daily Star".
 
15.mai
Televīzijas raidījumu vadītājs un ārsts Aleksandrs Mjasņikovs uzskata, ka uzturā obligāti ir jāiekļauj septiņi jo ipaši veselīgie pārtikas produkti, raksta TopNews.
 
15.mai
Straujiem soļiem tuvojas vasara. Daudzi šobrīd cenšas atgūt formu, lai siltajos gada mēnešos izskatītos satriecoši. Fiziskas aktivitātes un veselīgs uzturs - divi galvenie priekšnosacījumi, lai atbrīvotos no liekajiem kilogramiem. Tomēr bieži vien cilvēki pievēršas diētām. Dietologi atklāj, kura populāra diēta, kuru ievēro daudzi, nemaz nestrādā.
 
14.mai
Lai uzņemtu vērtīgās uzturvielas, ieteicams izvēlēties dažādus produktus, jo atsevišķi neviens no tiem nesatur pilnīgi visu, kas nepieciešams organismam. Kādi ēšanas paradumi tam var kaitēt un kādas uzturvielas, iespējams, būs jāuzņem papildus, skaidro uztura speciāliste Veselības centru apvienībā Anita Baumane un farmaceits Vadims Brižaņs.
 
7.mai
Fitnesa eksperts nolēma izmēģināt TV zvaigznes Hlojas Kardašjanas slaveno diētu. Viņa secinājumi bija pārsteidzoši, vēsta "The Sun".
 
6.mai
Pārtikas produktu cenas pasaulē aprīlī nedaudz samazinājušās, taču joprojām saglabājas augstā līmenī Ukrainā notiekošā kara dēļ, ziņo ANO Pārtikas un lauksaimniecības organizācija (FAO).
 
6.mai
Karadarbība Ukrainā ietekmējusi arī pārtikas produktu cenas Latvijā, nenoliedzami iedzīvotāju izbrīna par redzēto veikalos ir pamatots-kopš pērnā gada 30 % kāpums jūtams galvenokārt trim pārtikas precēm-graudaugiem, cukuram un eļļai, vēsta raidījums "Bez Tabu".
 
1.mai
Dietoloģe Kerija Rukstone nosaukusi astoņus produktus, kas palīdzēs sagatavoties vasarai, raksta "The Sun".
 
27.apr
Lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča kanāla STV pirmā! šovā "Kad viņas satiekas" dalījusies savā pieredzē ar diētām un atzīst, ka savulaik pamatīgi pārforsējusi.
 
25.apr
Lai mazinātu kara Ukrainā negatīvo ietekmi uz pārtikas cenām, Eiropā šogad ir jākāpina pārtikas ražošana, kā arī ir jāapsver iespēja uz laiku atteikties no zināmām vides prasībām un biopiejaukuma degvielai, intervijā sacīja Eiropas Komisijas priekšsēdētājas izpildvietnieks un tirdzniecības komisārs Valdis Dombrovskis (JV).
 
24.apr
Personīgā trenere Sema Prina sarunā ar "The Sun" atklāja, kas jādara tiem, kam grūti atteikties no alus, lai zaudētu svaru.
 
23.apr
Kotletes ir viegli pagatavojams ēdiens. Ir kāds veikls triks, kas lai kotletes būtu gardas un sulīgas, raksta "belnovosti.by".
 
20.apr
Pārtikas produktu cenu pieaugums, kas saasinājies pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā, nabadzībā var novest vismaz desmit miljonus cilvēku pasaulē, otrdien brīdināja ASV finanšu ministre Dženeta Jelena.
 
20.apr
Krievijas īstenotā Melnās jūras ostu blokāde Ukrainas Odesas apgabalā var izraisīt globālu pārtikas katastrofu, otrdien brīdināja nevalstiskā organizācija "Ukraine Crisis Media Center" (UCMC), atsaucoties uz ANO datiem.
 
19.apr
Sociālās drošības jomā iedzīvotāji tiesībsargam visbiežāk sūdzējušies par pašvaldību sniegto sociālo palīdzību un pakalpojumiem, liecina informācija tiesībsarga 2021.gada ziņojumā.
 
19.apr
Britu uztura speciāliste Signe Svanfelde nosaukusi četrus labākos pārtikas produktus, kas varot palīdzēt palielināt D vitamīna uzņemšanu, raksta "The Mirror".
 
17.apr
Uztura speciāliste Treisija Reije atklājusi, ka pieņēmums, ka svaigi dārzeņi ir veselīgāki par pagatavotiem, patiesībā ir mīts, raksta "The Mirror".
 
17.apr
34% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju uzturā lieto ne vairāk kā divas olas nedēļā, un tikai 2% vispār nelieto olas uzturā, secināts "Mēness aptiekas" rīkotajā aptaujā.
 

Komentētākie