arrow_downwardPasaules Kauss futbolā

Latvijas vīriešu biatlona kvartets šodien Rūpoldingā piedalās Pasaules kausa izcīņas piektā posma 4x7,5 kilometru stafetē.
18.jan 2019 Ziņu aģentūra LETA
Aizvadītas pēdējās Pasaules kausa sacensības pirms Ziemassvētku un jaunā gada pārtraukuma. Ceturto vietu izcīnīja Oskara Ķibermaņa vadītais četrinieks, kam izdevās otrajā braucienā pakāpties no sestās pozīcijas. 13. vieta Ralfa Bērziņa ekipāžai, bet visu pjedestālu atkal aizņēma vācu sportisti.
16.dec 2018 Portāls Sportacentrs.com
Noslēgušās sezonas pirmās Pasaules kausa izcīņas sacensības bobslejā četriniekiem. Ceturto vietu izcīnīja Oskara Ķibermaņa pilotētā ekipāža, kamēr Ralfa Bērziņa četrinieks summā uzrādīja 11. labāko rezultātu. Par pirmā posma uzvarētāju kļuva vācietis Niko Valters.
15.dec 2018 Portāls Sportacentrs.com
Andrejs Rastorgujevs ar vienu kļūdu šaušanā piektdien Hohfilcenē ieņēma 36. vietu Pasaules kausa otrā posma sprinta sacensībās, kamēr trešo uzvaru četrās šīs sezonas individuālajās sacensībās izcīnīja Juhanness Tinness Bē.
14.dec 2018 Portāls Sportacentrs.com
Vācijas trasē Vinterbergā aizvadīts Pasaules kausa posma skeletonā otrais posms vīriešiem, kurā Tomass Dukurs otrajā braucienā atkāpās uz piekto vietu, bet Martins Dukurs palika ārpus labāko sešinieka, ieņemot septīto vietu. Ļoti tālu no visiem konkurentiem bija krievu sportists Aleksandrs Tretjakovs, kurš otrās vietas īpašnieku apsteidza par gandrīz sekundi.
Vācijas trasē Vinterbergā aizvadīts Pasaules kausa posma skeletonā pirmais brauciens vīriešiem, pēc kura Tomass Dukurs ieņem ceturto vietu, bet Martins Dukurs ir septītajā pozīcijā. Ļoti tālu no visiem konkurentiem pirmajā braucienā atrāvās krievu sportists Aleksandrs Tretjakovs, iegūstot pārliecinošas līderpozīcijas.
Šodien Austrijas pilsētā Hohfilcenē sācies Pasaules kausa biatlonā otrais posms. 7,5 kilometrus garajās sprinta sacensībās sievietēm Baiba Bendika neaizvēra trīs mērķus un ierindojās 51. vietā, lai gan ātrums trasē bija labs. Uzvarēja Doroteja Vīrere, kura par 0,6 sekundēm apsteidza Kaisu Mekereinenu.
13.dec 2018 Portāls Sportacentrs.com
Otro godalgu šosezon Pasaules kausa izcīņā divnieku konkurencē izcīnīja Oskara Ķibermaņa/Matīsa Mikņa ekipāža, kas izcīnīja otro vietu, no uzvarētāja Frančesko Frīdriha atpaliekot vien 0,06 sekundes. Ralfs Bērziņš/Intars Dambis tikmēr uzrādīja septīto labāko laiku.
9.dec 2018 Portāls Sportacentrs.com
Siguldā sācies Pasaules kausa otrais posms bobslejā divniekiem. Pēc pirmā sacensību brauciena otro vietu ieņem Oskars Ķibermanis/Matīss Miknis, bet Ralfs Bērziņš ar Intaru Dambi uzrādījuši septīto labāko rezultātu. Vadībā ar nelielu pārsvaru ir Frančesko Frīdriha divnieks.
Juhanness Tinness Bē aizvadīja gandrīz lielisku Pasaules kausa pirmā posma 12,5 kilometru iedzīšanas distanci, tomēr kļūdījās pēdējos divos šāvienos, kas noslēgumā lika dramatiski cīnīties par uzvaru, savukārt Andrejs Rastorgujevs nespēja aizvērt četrus mērķus un samierinājās ar 32. vietu.
Šodien Pokļukā (Slovēnija) Pasaules kausa izcīņas 1. posma biatlonā 7.5 kilometru sprinta sacensībās sievietēm uzvaru izcīnīja Somijas biatloniste Kaisa Mekereinena, kura šāva nekļūdīgi. Baiba Bendika šaušanā sasniedza 9/10 un izcīnīja 28. vietu.
8.dec 2018 Portāls Sportacentrs.com
Pirmo Pasaules kausa posmu šosezon aizvadījuši arī vīru bobslejisti. Divnieku konkurencē otro labāko laiku uzrādīja Oskars Ķibermanis un Matīss Miknis, bet Ralfs Bērziņš un Dāvis Spriņģis aizvadīja teicamu otro braucienu un ielauzās labāko astoņu ekipāžu vidū.
Ceturtdien Slovēnijas pilsētā Pokļukā Pasaules kausa izcīņas 1. posmā sacensībās 20 kilometru individuālajā distancē vīriem jeb biatlona klasikā uzvaru izcīnīja titulētais francūzis Martins Furkads, tuvāko sekotāju, lielākā pārsteiguma autoru, vācieti Johanesu Kēnu apsteidzot tikai par četrām sekundēm. No latviešiem labākais bija Daumants Lūsa, kurš izcīnīja 81. vietu.
6.dec 2018 Portāls Sportacentrs.com
Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Cauce sestdien Vistleras trasē izcīnīja ceturto vietu Pasaules kausa otrajā posmā, bet augsto, septīto, vietu guva Kendija Aparjode.
1.dec 2018 Portāls Sportacentrs.com
Naktī uz 1. decembri Vistlerā, Kanādā, aizvadītas otrā Viessmann Pasaules kausa posma divvietīgo ekipāžu un vīriešu sacensības. Labāko rezultātu starp Latvijas sportistiem šoreiz uzrādīja pieredzējušie brāļi Andris un Juris Šici, izcīnot 6. vietu. Vīru konkurencē visaugstāk – 17. vietā – finišēja Kristers Aparjods.
Pasaules kausa izcīņas sezonas pirmajā posmā kamaniņu sportā, kas norisinās Insbrukā, Austrijā, Latvijas sportisti Inārs Kivlenieks un Artūrs Dārznieks ieņēma attiecīgi 20. un 21. vietu, kamēr uzvaru svinēja vācietis Johanness Ludvigs.
25.nov 2018 Portāls Sportacentrs.com
Īglsas trasē Austrijā noslēgušās pirmās sacensības Pasaules kausa jaunajā sezonā kamaniņu sportā. Dāmām visu goda pjedestālu aizņēma vācietes Natālija Gaizenberge, Jūlija Taubica un Tatjana Hifnere. Vēlāk divniekos uzvarēja austrieši Tomass Štoi un Lorencs Kollers.
24.nov 2018 Portāls Sportacentrs.com
Gaidot Futbola Virslīgās 2016. gada sezonas 11. marta atklāšanas spēli, Liepājas futbolklubs radījis stilīgu reklāmas videoklipu, kurā stāsta gan par Liepāju, gan par saviem sapņiem.
7.mar 2016 youtube.com
Pasaules kausa izcīņas ceturtdaļfinālu šodien sasniedza Lietuvas vīriešu basketbola izlase, kas pamanījās izsēt 15 punktu handikapu mačā ar Jaunzēlandes valstsvienību, tomēr beigās prata uzvarēt ar rezultātu 76:71. Ar ''double-double'' lietuviešu rindās izcēlās centrs Jons Valančūns.
7.sep 2014 Portāls Sportacentrs.com
Astoņas dienas pēc Pasaules kausa, kas beidzās jūlija otrajā svētdienā, 34 gadus vecais slavenais angļu pussargs Stīvens Džerards paziņojis par lēmumu beigt karjeru Anglijas futbola valstsvienībā un koncentrēties atlikušajām sezonām klubu futbolā.