Kamaniņniekiem ļoti vāji rezultāti PK posmā Īglsā

Pasaules kausa izcīņas sezonas pirmajā posmā kamaniņu sportā, kas norisinās Insbrukā, Austrijā, Latvijas sportisti Inārs Kivlenieks un Artūrs Dārznieks ieņēma attiecīgi 20. un 21. vietu, kamēr uzvaru svinēja vācietis Johanness Ludvigs.

Sacensībās 31 dalībnieka konkurencē bija trīs Latvijas sportisti. Rezultāti pirmajā braucienā bija visnotaļ blīvi, un Inārs Kivlenieks ar 20. vietu atpalika mazāk nekā 0.3 sekundes nekā pirmā brauciena līderiem Semjona Pavličenko un Johannesa Ludviga, kuri uzrādīja vienādu laiku. Savukārt Artūrs Dārznieks bija 22. vietā, tikai 0.01 sekundi aiz Kivlenieka, bet Rikam Kristeram Rozītim jau 0.2 sekundes sliktāks laiks un 27. vieta.

Otrais brauciens Rozītim sanāca vēl pieticīgāks, un viņš tajā uzrādīja sliktāko rezultātu, kopvērtējumā atkāpjoties uz 29. vietu. Dārziekam un Kivleniekam izdevās pavisam nedaudz uzlabot savus pirmā brauciena laikus, taču tas ļāva pacelties uz augšu tikai nedaudz, sacensību noslēgumā ieņemot attiecīgi 21. un 20. vietu.

Par sacensību uzvarētāju kļuva Ludvigs, kamēr neveiksmi piedzīvoja Pavličenko. Pavličenko startēja kā pēdējais un vēl līdz priekšpēdējam kontrolpunktam turējās vadībā, bet beigās zaudēja daudz laika un ieņēma tikai piekto vietu.