Otrdiena, 21.marts

redeem Benedikts, Dzelme, Una, Unigunde

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardSarunas

photo_camera
Tiekoties un runājot ar lielāku vai mazāku privātdārzu kopējiem, bieži nācies dzirdēt apgalvojumu, ka satikšanās ar dendroloģi Aiju Kaškuri, viņas konsultācijas, praktiskā palīdzība teritorijas plānošanā, augu izvēlē un apkārtnes labiekārtošanā vai tikai vērīga ieklausīšanās pieredzes bagātās speciālistes viedajos padomos daudziem uz pasauli likusi paskatīties citām acīm.
26.feb 2014 Margarita Guseva
photo_camera
Skaistuma un sajūtu salona BBbinnija īpašniece un viena no brīvdienu raidījuma LNT brokastis vadītājām Binnija Ārberga atzīst, ka šis ir viens no laimīgākajiem brīžiem viņas dzīvē. Par dzīvesprieka un labsajūtas avotu gādā ne vien sievišķīgas vājības, bet arī mīlestības un sapratnes caurstrāvotās attiecības ar draugu Matīsu Upleju.
20.feb 2014 Ginta Auzniece
photo_camera
Cēsnieces Vineta Žamoidika un Alla OldermaneVadzinska ir draudzenes ar stāžu. Viņas ne vien kopā svin svētkus un dodas ceļojumos, bet pašā krīzes plaukumā uzdrošinājās spert pirmo soļus biznesā.
18.feb 2014 Ginta Auzniece
photo_camera
Latvijas delegācijas sastāvā uz ziemas olimpiskajām spēlēm Sočos devusies arī 20 gadus vecā skeletoniste Lelde Priedulēna.
12.feb 2014 Ina Zelča
«To, ka esmu iecelts citā statusā, uztveru ar milzīgu atbildību, nedomājot, ka tagad esmu pārāks par citiem. Mēs visi kopā esam komanda,» teic sporta žurnālists, jaunais Sporta Avīzes redaktors Ingmārs Jurisons, kura mērķis ir noskriet ikmēneša maratonu, meklējot stāstus un aizkulises, kas lielā tempā paliek nepamanīti.
12.feb 2014 Ginta Auzniece
photo_camera
Aizkadra un filmu balss, blūzmenis Guntis Krivms sevi uzskata par cilvēku, kas spētu izdzīvot jebkādos apstākļos. Un tas attiecas arī uz ēdienu. Viņš neslēpj, ka dzīvesveids ir diezgan neveselīgs, taču no estētiskā viedokļa ir svarīgi, lai pasniegtais ēdiens ir skaisti noformēts.
11.feb 2014 Ina Zelča
«Pēc kāzām nekas nemainās – ne uz labo, ne slikto pusi. Kāzas apliecina vien to, ka attiecības attīstās un pāraug nākamajā līmenī,» ir pārliecināti Dagnija Millere Balandīna (27) un Raitis Balandīns (33), kurus iepazinām televīzijas šovā Dziedošās ģimenes 5.
5.feb 2014 Ginta Auzniece
photo_camera
Mainīt cilvēku domāšanu, lai tie dzīvotu funkcionāli un veselīgi – tas ir Kaspara Zlidņa mērķis. Uz to viņš iet soli pa solim. Sākot ar ielu vingrotāju organizācijas un nu jau ar CrossFit attīstīšanu Latvijā.
30.jan 2014 Ilze Malaševska, speciāli Mājai
photo_camera
Iluzionistu Pecolli māju gribas saukt par neparastu: brīdinošais uzraksts uz vārtiņiem «Uzmanību! Nikns kurmis!» ir tīrais sīkums salīdzinājumā ar tām odziņām, kas pārsteidz iekštelpās. Te ik uz soļa ieraugāmas oriģinālas, savdabīgas interjera detaļas: guļamistabas centrā teiksmainu lotosa ziedu atgādina koši sarkana gulta un saimniecei vien zināms indonēziešu līgavu kroņa noslēpums...
23.jan 2014 Margarita Guseva
Nacionālā teātra jaunais aktieris Ivars Kļavinskis neprot atbildēt, vai ir veiksminieks, jo līdz šim neesot juties nelaimīgs, lai varētu salīdzināt. Strādā darbu, kas patīk, nododas hobijiem, kuri aizrauj. Vienīgi draugiem varētu atrast vairāk laika.
20.jan 2014 Dace Ezera
Dziedātājs un grupas Tumsa solists Valters Frīdenbergs atzīst, ka vislabākās pārmaiņas dzīvē notiekot, neko nenosoloties – nejauši un īstajā brīdī. Pēkšņs bijis arī piedāvājums vadīt erudīcijas spēli "Gudrs, vēl gudrāks" tandēmā ar fitnesa treneri Kasparu Ozoliņu.
16.jan 2014 Ginta Auzniece
Svētku priekšvakarā savā epastā saņemu priecīgu ziņu no mūziķa un komponista Gio Saules: «Sveiciens no aizjūras kontinenta. Dienu pirms došanās uz Ameriku Migrācijas pārvalde man piešķīra Latvijas pilsonību ar tiesībām paturēt arī Venecuēlas pilsonību. Tas nozīmē, ka man tagad ir dubultpilsonība.
12.jan 2014 Agita Grīnvaldeiruka, speciāli Mājai
Durbes novada Briķi ir vienas no mājām, kur dzimtas satikšanās ir ikgadēja tradīcija. Bet arī mazākos un lielākos svētkos visi steidz sanākt kopā.
8.jan 2014 Dace Ezera
«Ciemiņi mūsu mājās ir parasta parādība. Esam novērojuši, ka izteiktākais ciemiņu laiks ir augusts. Lielākoties tie ir draugi un paziņas, bet, ja gadās kādi svešāki, tad tie visbiežāk ir draugu draugi. Reizēm sanāk uzņemt arī ekskursantu grupas,» saka gleznotāja Gundega Rancāne, kas kopā ar tēvu koktēlnieku Antonu Rancānu mīt mājās Minkāni pašā Makašānu viducī.
7.jan 2014 Ginta Auzniece
Kad 50. gadu vidū top Ojāra Vācieša dzejolis Meitenei no manas klases, ko par savu uzreiz pieņem simtiem romantisku jūtu pārpilnu vidusskolēnu, divi kurzemnieki – Jānis un Dace, iepriekš katrs savā skolas solā izsēdējies, Kazdangas tehnikumu jau ir absolvējuši un par savu sauc Lauksaimniecības akadēmijas Agronomijas fakultāti.
27.dec 2013 Inta KĀRKLIŅA, speciāli Mājai
Deju skolas Dzirnas direktors un horeogrāfs Agris Daņiļevičs un viņa sieva Singita vienprātīgi atzīst, ka Ziemassvētki ir ģimenes svētki, kad visiem jāsapulcējas kopā un jāieslēdz miera režīms.
25.dec 2013 Ginta Auzniece
photo_camera
Latvijas Nacionālās operas soliste un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas docente Kristīne Gailīte atzīst – jo mazāk laika līdz Ziemassvētkiem, jo vairāk darbu.
18.dec 2013 Ginta Auzniece
Dailes teātra aktieris Mārtiņš Počs droši vien nav palicis nepamanīts televīzijas skatītājiem – reklāmas miniseriālā viņš atveido aktiera Mārtiņa Vilsona mazliet neattapīgo topošo znotu.
12.dec 2013 Ina Zelča
Tallink Hotel Riga ir viena no jaunākajām un lielākajām viesnīcām Rīgā. Tās viesu pulkā bijuši tādi ievērojami ļaudis kā Igaunijas premjerministrs, Indijas vēstnieks, bet pavisam nesen tajā maltītes ieturēja arī pazīstamais serbu mūziķis Gorans Bregovičs.
9.dec 2013 Aisma Orupe
Latgales vēstniecības Gors jeb Austrumlatvijas koncertzāles vadītāja Diāna Zirniņa, paguvusi iepazīt darba specifiku un aizrauties ar jaunajiem pienākumiem, secina, ka, lai piekristu šim darba piedāvājumam, bija jābūt neprātīgam cilvēkam.
5.dec 2013 Ginta Auzniece
Komponista Ērika Ešenvalda un viņa mīļotās sievas Ineses attiecību stāsts aizsākās Atmodas gados. Šogad starp Ziemassvētkiem un Jaungadu viņi atzīmēs kāzu 16. jubileju.
21.nov 2013 Ina Zelča
photo_camera
Šogad Latvijai – 95. Atzīmējot valstij nozīmīgo jubileju un sagaidot Latvijas simtgadi, žurnāls Māja šodien aizsāk piecu gadu ciklu – atrast un uzrakstīt 100 stāstu par mūsu zemes īpašiem un nozīmīgiem cilvēkiem. Piecu gadu laikā kopīgi izveidosim un sakrāsim stāstus un fotomateriālus par tiem, kas ir mums blakus.
17.nov 2013 Iveta Mediņa, speciāli Mājai