Veselība

10.dec 2021
Zobiem kaitīgi ir saldumi, alkohols un cigaretes. Tas ir vispārzināms fakts, kas nepārsteidz, taču kāds cits fakts varētu pārsteigt daudzus – ir arī vairāki augļi un ogas, tai skaitā arī Ziemassvētku laikā īpaši iecienītie mandarīni, kas var nelabvēlīgi ietekmēt mūsu zobu veselību. Kas ir šie pārtikas produkti un kā rūpēties par savu zobu veselību, skaidro farmaceite Zane Melberga.
9.dec 2021
D vitamīna avots ir saules gaisma, taču to var iegūt arī no pārtikas produktiem. Šie četri produkti ir bagāti ar šo vitamīnu.
8.dec 2021
C vitamīnu iespējams uzņemt gan ar dažādiem pārtikas produktiem, gan uztura bagātinātājiem. Ko labu, neskaitot imunitātes stirpināšanu, šis vitamīns sniedz ķermenim? Apkopojām septiņus faktus!
7.dec 2021
Ķermenī katru dienu notiek izmaiņas, kas ietekmē arī to, ko rāda svari. Uztura speciāliste Svetlana Fusa nosaukusi faktorus, kas var ietekmēt svara izmaiņas.
3.dec 2021
Pazīmes par vitamīnu daficītu var sajaukt ar citiem simptomim un cilvēks var nenojaust, ka viņam patiesībā pietrūkst vērtīgo vitamīnu. Uzzini, kam jāpievērš uzmanība, lai laikus pamanītu, ka ciet no vitamīnu deficīta.
2.dec 2021
Jebkurš pārtikas produkts ietekmē mūsu veselību. Atsevišķi ēdieni var pasliktināt labsajūtu, savukārt citi gluži pretēji, to uzlabot. Eksperti izceļ vairākus produktus, kuri var izraisīt neparastas blakusparādības.
1.dec 2021
Izrādās, ka daži no kafijas dzeršanas paradumiem var veicināt ātrāku novecošanos. Uzziniet, kuri tie ir!
30.nov 2021
Nepastrādātas pārtikas piekritēji uzskata, ka termiska tās apstrāde iznīcina vērtīgos vitamīnus un mikroelementus. Citi savukārt apglavo, ka pagatavots ēdiens ir labvēlīgāks gremošanai. Kādus pārtikas produktus ir veselīgāk ēst pēc pagatavošanas?
29.nov 2021
Ingvers, citrons un medus stiprinās imunitāti, savukārt burkāns sniegs vērtīgos antioksidantus. Farmaceite Līga Cīrule dalās ar gardu un veselīgu recepti.
27.nov 2021
Farmaceite Līga Cīrule dalās ar gardu smiltsērkšķu sulas, ingvera, medus un kanēļa dzēriena recepti, kas palīdzēs stiprināt imunitāti!
26.nov 2021
Kas ir vainojams pie tā, ka pamostaties nakts vidū un vairs nevarat aizmigt? Miega speciālisti izceļ četrus iemeslus.
25.nov 2021
Dažadi ieradumi būtiski ietekmē ne tikai pašsajūtu, bet arī veselības stāvokli. Eksperti izceļ deviņus paradumus, kurus ir nepieciešams izskausts no ikdienas.
24.nov 2021
Aknas veic daudz svarīgu funkciju mūsu organismā, piemēram, izvada toksīnus, filtrē asinis, ražo žulti, kas palīdz gremošanai un uzglabā vērtīgus vitamīnus.
23.nov 2021
Garšvielas ne tikai lieliski papildina ēdienus, bet var arī palīdzēt justies labāk. Apkopojām 10 veselīgākās garšvielas!
22.nov 2021
Iekļaujot uzturā sezonas produktus, vērts atcerēties par svaigi spiestām sulām - tās būs ne vien gards papildinājums ēdienkartei, bet arī palīdzēs stiprināt veselību, mazināt nogurumu un ievērojami uzlabot pašsajūtu. Farmaceite Līga Cīrule iesaka divas veselīgas sulu kokteiļu receptes.
22.nov 2021
Uztura speciālisti nosaukuši piecus brokastu veidus, kas vājina mūsu imūnsistēmu.
20.nov 2021
Rudenī plašā klāstā pieejami visdažādākie augļi un dārzeņi, kas bagāti ar vitamīniem un minerālvielām. Farmaceite Līga Cīrule iesaka veselīga kokteiļa recepti!
19.nov 2021
Pret dažādām veselības problēmām var palīdzēt ne tikai medikamenti, bet arī produkti, kurus var atrast virtuvē. Atsevišķiem pārtikas produktiem, garšvielām piemīt daudz labas īpašības, kas var palīdzēt cīņā ar sliktu pašsajūtu.
17.nov 2021
Aukstā laikā sasprēgājušas lūpas ir daudzu problēma, tāpēc "Insider" nosaucis četrus dabiskus līdzekļus, kuri ir viegli pieejami katra mājās, lai palīdzētu uzlabot situāciju.
16.nov 2021
Zobu sāpēs ir ļoti nepatīkamas. Tās pārsteidz nesagatavotu un var sabojāt dienu. Ko darīt brīdī, kad pēkšņi iesāpas zobs un nevarat tikt pie ārsta? Izlasiet!
13.nov 2021
Rudens un ziemas laikapstākļi mēdz būt nesaudzīgi pret mūsu roku ādu - tā kļūst sausa, raupja un var pat saplaisāt, radot diskomfortu.
12.nov 2021
Psoriāze jeb zvīņēde ir hroniska autoimūna saslimšana, un saskaņā ar Pasaules Veselības organizācijas (PVO) datiem dažādās pasaules valstīs tās izplatība svārstās no 0,09 līdz 11,43% no iedzīvotāju kopskaita. Lai gan pavisam izārstēt psoriāzi nav iespējams, ievērojot zināmus priekšnoteikumus, nepatīkamos simptomus var mazināt