TOP 10 notikumi kultūrā no 13. līdz 19. jūlijam

4.lapa

“Remix” hiti un Kristīnes Prauliņas orģinālmūzika

Foto: publicitātes

Vasaras pašā plaukumā, 19. jūlijā, plkst. 19.00 koncertdārzā “Pūt, vējiņi!” gaidāms vērienīgs soula un džeza mūzikas vakars.

Dziedātāja Kristīne Prauliņa ar grupu “The Soulful Crew” prezentēs savu jaunāko oriģinālmūziku, savukārt leģendārās grupas “Remix” dalībnieki Uldis Marhilevičs un Aivars Hermanis ar Latvijas Radio bigbendu atskaņos “Remix” 80. gadu instrumentālos hitus jaunos aranžējumos.

Publicitātes foto

Koncerta pirmajā daļā uz skatuves kāps Kristīne Prauliņa un “The Soulful Crew”, piedāvājot klausītājiem viegli romantisku, dvēselisku un aizrautīgu oriģinālmūziku angļu un latviešu valodā.

“Būs saule, mūzika, jūra, spēlēsim šo un to no mana pirmā solo albuma “A Warmer October” un jaunākā albuma “Textures”, un atskaņosim arī pavisam jaunas kompozīcijas latviešu valodā,” programmu piesaka Kristīne Prauliņa.

Publicitātes foto

Kopā ar Latvijas Radio bigbendu, ģitāristu Aivaru Hermani un taustiņinstrumentālistu Uldi Marhileviču (attēlā) koncerta otrajā daļā klausītāji varēs baudīt džezroka laika mūziku.

Ar bigbenda tembrālajām krāsām skanēs grupas “Remix” instrumentālā mūzika un Marhileviča un Hermaņa skaņdarbi no 80. gados izdotajām skaņuplatēm “Uz veselību” un “Naktsmājas”.

“Mēs uz brīdi atgriežamies netālā pagātnē. Tieši radio mājā sākās mūsu ansambļa reālā dzīve kā instrumentālajam ansamblim 1985. gadā. Šis projekts ar Latvijas Radio bigbendu ir kā atskats uz to visu, bet tajā pašā laikā tilts uz šodienu. Programmā ir izlase no visiem instrumentālajiem albumiem. Mēs tiešām gribējām ieskicēt to laiku, kas bija vairāk uz džezroka bāzes veidots. Šajā gadījumā tas skanējums ir fantastisks, jo bigbenda plašums, spēks un dinamika to paceļ to pavisam citā līmenī,” mūziku raksturo Uldis Marhilevičs.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā

Dzīvesstils

Vai savās mājās cīnāties ar augļu mušu bariem? Kā no tām atbrīvoties uz visiem laikiem? Kas ir tie sīkie kukaiņi, kas lidinās virtuvē? Kāpēc to ir tik daudz? Kāpēc tik grūti no tām atbrīvoties?