Pirmdiena, 15.aprīlis

redeem Aelita, Gastons

arrow_downwardAgnese Margēviča / Autori

photo_camera
Vasarā atpūtniekus ceļš visbiežāk aizved uz kādu no viesu mājām laukos, kur var smelties enerģiju un gūt relaksāciju dabas tuvumā.
8.jun 2012 Agnese Margēviča, Ina Zelča
Zaļo un zemnieku savienības līderis Augusts Brigmanis ir gandarīts par vēlēšanu rezultātiem – 22 mandātiem 10. Saeimā – un apņēmības pilns vēlētāju doto uzticību neizniekot.
11.okt 2010 Agnese Margēviča, Anita Daukšte
"Mūsu komunikācijas stils atšķiras, bet sarunu stratēģija ir saskaņota," ir premjera Valda Dombrovska (JL) atbilde uz jautājumu, vai Jaunā laika priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas brīžam asā retorika nav apgrūtinājusi sarunas ar Tautas partiju, lai censtos novērst valdības palikšanu mazākumā.
25.mar 2010 Agnese Margēviča
Ja ārlietu ministrs Māris Riekstiņš 14. marta rītā nebūtu devies plānotā atvaļinājumā ārpus valsts, varbūt Tautas partijas līderi būtu ieklausījušies viņa atšķirīgajā viedoklī un centušies turpināt sarunāties ar Jauno laiku.
24.mar 2010 Agnese Margēviča
Ārlietu ministrs Māris Riekstiņš (TP) komentārus par spekulācijām ap iespēju, ka viņš varētu palikt amatā, nevis sekot TP, kas pamet valdību, sniegs ne agrāk kā pirmdien atgriežoties Rīgā. "Svarīgi lēmumi tikuši pieņemti, kamēr nebiju Rīgā. Tāpēc neuzskatu, ka man pieejama pilna aina," īsziņā Neatkarīgajai raksta Riekstiņš.
19.mar 2010 Agnese Margēviča
Neoficiāla informācija liecina, ka Valsts prezidents Valdis Zatlers, kurš pēc profesijas ir ārsts, trešdien premjeram Valdim Dombrovskim paudis savu viedokli par iespējamiem veselības ministra kandidātiem. Prezidenta attieksme pret Jaunā laika Saeimas deputāti Ingrīdu Circeni kā iespējamu veselības ministra amata kandidāti nav bijusi labvēlīga.
19.mar 2010 Agnese Margēviča
Tautas partijas līderis Andris Šķēle centies mazināt efektu, kādu šorīt izraisīja TP kultūras ministra Inta Dāldera paziņojums, ka viņš paliks amatā un izstāsies no partijas. Tomēr neoficiālos izteikumos atsevišķi TP politiķi neslēpj, ka tas ir nepatīkams pārsteigums. Īpaši tādēļ, ka Dālderis vairākās pēdējo dienu TP apspriedēs viennozīmīgi atbalstījis aiziešanu opozīcijā.
19.mar 2010 Agnese Margēviča, Ilze Zālīte
Tautas partija turēs solījumu nedestabilizēt politisko situāciju un speciāli necentīsies izgāzt balsojumu par jauno ministru apstiprināšanu. Tomēr TP nebalsotu ne par Arta Pabrika, ne Aigara Štokenberga apstiprināšanu, ja viņi tiktu virzīti ministru amatiem, Neatkarīgajai teica TP valdes loceklis Māris Kučinskis.
18.mar 2010 Agnese Margēviča
Tautas partijas ultimāts premjeram Valdim Dombrovskim (JL), līdz 17. martam izšķirties, vai parakstīs Andra Šķēles vakar piedāvāto vienošanos, uzdod jautājumus par šīs valdības izredzēm nostrādāt līdz Saeimas vēlēšanām vispār vai vismaz šādā sastāvā.
12.mar 2010 Agnese Margēviča, Liene Barisa
Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) turpinās atbalstīt Valdi Dombrovski, bet tai ir bijis svarīgi gūt apliecinājumu, ka premjers ievedīs kārtību koalīcijā un neļaus Tautas partijai ar opozīcijas balsīm sistemātiski rosināt nodokļu izmaiņas, lai celtu savu reitingu.
10.mar 2010 Agnese Margēviča
Starptautisko aizdevēju pārstāvji, ar kuriem pirmdien tikās premjers, finanšu ministrs un koalīcijas partiju pārstāvji, bijuši negatīvi noskaņoti, bet ne pilnībā noraidoši pret iespēju samazināt PVN likmi viesnīcām.
9.mar 2010 Agnese Margēviča
LPP/LC šobrīd ir daudz tuvāk apvienības dibināšanai ar darba devējiem nekā ar Tautas partiju, ceturtdien atzina Ainārs Šlesers. "Apvienība būs. Jautājums tikai, kas tajā piedalīsies," uzsvēra LPP/LC līderis. Jebkurā gadījumā runāt tikai par TP un LPP/LC sadarbības iespēju neesot pamata – šis process būšot daudz plašāks, ietverot uzņēmējus.
5.mar 2010 Agnese Margēviča
Nākamnedēļ Nila Ušakova (SC) vadītajai Rīgas domei būs jāatbild, vai tā atļaus kādu no trim pieteiktajiem leģionāru un tā dēvēto "antifašistu" pasākumiem Brīvības pieminekļa tuvumā 16. martā.
4.mar 2010 Agnese Margēviča
Ainārs Šlesers (LPP/LC) ir ļoti ietekmīgs cilvēks un svarīgs politiskais partneris daudzām partijām. Tā varētu izskaidrot valdības lēmumu otrdien dot zaļo gaismu A. Šlesera plāniem transformēt Inesei Šleserei piederošo zemesgabalu Jūrmalas kāpu aizsargjoslā no meža zemes uz apbūves zemi.
3.mar 2010 Agnese Margēviča
Ir ļoti liela varbūtība, ka Tautas partijas un LPP/LC priekšvēlēšanu apvienība tuvākajos mēnešos tiks izveidota.
3.mar 2010 Agnese Margēviča
Pievienotās vērtības nodokļa (PVN) samazināšanai tūrisma jomai ir plašāks politisks atbalsts, un šādas izmaiņas, visticamāk, tiks virzītas, par spīti finanšu ministra Einara Repšes (JL) iebildumiem, ka tas ir pretrunā ar apņemšanos pret starptautiskajiem aizdevējiem.
2.mar 2010 Agnese Margēviča
Aigara Štokenberga vadītā Sabiedrība citai politikai kā trešā Vienotību veidojošā partija ir gatava nolikt malā vairākus savus priekšlikumus ekonomikas sildīšanai, ja iekšējā diskusijā stiprāki būs Jaunā laika un Pilsoniskās savienības argumenti.
1.mar 2010 Agnese Margēviča
Uzņēmēju, īpaši reģionu uzņēmēju, uzrunāšana, viņiem prezentējot Andra Šķēles ekonomisko programmu, ir Tautas partijas plāns, ar ko tā cer "iegūt paātrinājumu". Marta sākumā A. Šķēle sāks apbraukāt reģionus, tiekoties ar vietējiem uzņēmējiem. Ja tie noticēs ekspremjera piedāvājumam, konkrētāka un aktīvāka var kļūt TP konsolidēšanās ar uzņēmējiem, kas ir arī tās vienojošais elements ar LPP/LC.
27.feb 2010 Agnese Margēviča
Ceturtdien Saeima bez iebildumiem nodeva izskatīšanai komisijās likuma grozījumus, kas paredz aizliegt priekšvēlēšanu aģitāciju radio un televīzijā jau 30 dienu pirms vēlēšanām.
26.feb 2010 Agnese Margēviča
Juridiskos strīdos par 4. maija vietu Latvijas neatkarības atgūšanai svarīgo datumu virknē nedrīkstētu pazaudēt šīs dienas emocionālo nozīmi, jo cilvēki šos svētkus svinēs neatkarīgi no nosaukuma.
25.feb 2010 Agnese Margēviča
"Tas būtu tikai saprātīgi", ja Valsts ieņēmumu dienests (VID) lauztu līgumus ar uzņēmumiem, kas izstrādāja kļūdaino datubāzi un auditēja tās drošību, nepamanot "caurumu", ko vēlāk izmantoja datu izzadzēji, uzskata finanšu ministrs Einars Repše (JL).
25.feb 2010 Agnese Margēviča
Rezonansi ieguvusī tikšanās starp Aināru Šleseru, Andri Šķēli un vairākiem LPP/LC un TP vadošajiem politiķiem aizvadītajā nedēļā notikusi viesnīcas Rīdzene prezidenta apartamentos, Neatkarīgā noskaidroja no avotiem, kas nav saistīti ar abām partijām.
24.feb 2010 Agnese Margēviča