Kārlis Auzāns pēc lielkoncerta: “Neesmu paspējis atgūties!”

© Foto: Dmitrijs Suļžics/MN

Mežaparka estrādē 9. jūlijā kopā sanāca 135 čellisti – gan mazi, gan lieli, lai priecētu skatītājus un mūzikas mīļotājus. Programma bija sagatavota visām gaumēm. Tika izpildīta gan Kārļa Auzāna orģinālmūzika, gan populārākie pasaules, gan arī pašmāju hiti. Mežaparks dziedāja un arī skatītāji varēja izdejoties pēc sirds patikas, ļaujoties mūzikas valdzinājumam.

Nav pagājušas pat 24 stundas un mūziķis, komponists, lielkoncerta mākslinieciskais vadītājs Kārlis Auzāns, sarunas gaitā neslēpj savu aizkustinājumu un gandarījumu par paveikto.

Sajūtas runā pašas par sevi

Esam ļoti priecīgi, jo viss izdevās.

Runājot par manām sajūtām, tad jūtos gluži kā pēc lidojuma, kad vēl neesmu paspējis atgūties.

Dmitrijs Suļžics/MN

Arī internets spridzina, jo tas, ko redzu interneta dzīlēs, tas ir brīnišķīgi. Skatītāji dalās savās sajūtās. Arī paši dalībnieki dalās ar prieka pilnām ziņām un atsauksmēm. Es tikai priecājos par to.

Dabas māte Mežaparkā lutināja

Dmitrijs Suļžics/MN

Vēl priecājos, ka vakar bija perfekts laiks koncertam. Laikapstākļi bija ideāli. Vakar visu dienu bija mēģinājumi, tāpēc pati diena nebija viegla, jo slodze bija visiem, taču vakarā vislielākais prieks bija par to, ka visi dalībnieki no skatītājiem saņēma atgriezenisko saiti.

Publikas esamība visiem iedeva nepieciešamo spēku - spēlēt ar attieksmi un priecāties par mūziku. Enerģija no skatītājiem bija jūtama, kas priecēja, jo, kad notiek enerģijas apmaiņa, tad spēlēt ir pavisam citādāk.

Paldies vārdi

Dmitrijs Suļžics/MN

Vislielākais paldies visiem orķestra dalībniekiem. Paldies arī viņu vecākiem un pedagogiem, kas palīdzēja mūziķiem sagatavoties.

Bez pedagogu un vecāku atbalsta šis lielkoncerts nebūtu izdevies.

Paldies arī aktīvajiem čellistiem, kas paši vēlējās spēlēt. Paldies arī publikai, skatītājiem, kas mūs atbalstīja. Vislielākais paldies visiem, kas piedalījās un visiem, kas palīdzēja, lai šī diena notiktu.

Dmitrijs Suļžics/MN

Atmiņas ļaus atgriezties

Koncertieraksts mums gan nebija, taču sižetu filmēja LTV, kā arī būs iespējams noskatīties video, kā mums gāja. Tas jau pavisam drīz. Atmiņas būs!

Dmitrijs Suļžics/MN

Runājot par nākotnes plāniem, nākamais lielkoncerts būs pēc diviem gadiem. Sakrāsim mūziķu vēlmi piedalīties un tad rīkosim lielkoncertu no jauna.

Interviju ar Kārli Auzānu lasiet, šeit un šeit

Svarīgākais