TOP10 notikumi kultūrā no 2. līdz 8. jūnijam

2.lapa

Dailes sviests

Publicitātes foto

Piektdien, 9. jūnijā, Dailes teātrī gaidāms konsolidētās sezonas noslēguma koncerts “Dailes sviests”.

Šis ir pamatoti optimistisks, muzikāls un iedvesmojošs stāsts par sezonu, kurā sirmus matus vairs nenesa vecums, bet apkures un elektrības rēķini. Degvielas izmaksas aizsāka staigātprieka renesansi. Cenas rāvās debesīs kā izbiedētu kaiju bars un mākslīgais intelekts pierādīja, ka drīz rakstīs labāk par Blaumani. Skaidrs, ka šim periodam tikām cauri ar veselīga humora devu un mēģinot ieviest robotus, jo aktieri uzturēt formā ir dārgi, kā rezultātā atklājām kādu universālu metodi. Tā palīdz neprognozējamā mainībā saglabāt stabilu cilvēcību.

Režisors: Gints Andžāns, dramaturgs - Artūrs Dīcis, muzikālais vadītājs - Juris Vaivods, scenogtāfs - Aigars Ozoliņš, horeogrāfe - Liene Grava.

Lomās: Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Ieva Segliņa, Lelde Dreimane, Anete Krasovska, Milēna Miškēviča, Kristīne Nevarauska, Gints Andžāns, Gints Grāvelis, Artis Robežnieks, Niklāvs Kurpieks, Klāvs Kristaps Košins, Aldis Siliņš, Lauris Subatnieks, Toms Veļičko un Andris Bulis.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā

Dzīvesstils

Ķīniešu horoskops liecina, ka 2024. gada jūlijs ir Metāla kazas mēnesis. Veselība, karjera, nauda un ceļojumu prognozes visām 12 zodiaka zīmēm, radošajai Kazai ienākot vasarā.