“Neatkarīgā” iesaka: svētku pasākumi 4. maijā, apmeklējami bez maksas

3.lapa

Lielkoncerts “Es tevi ieraudzīju zeltā”

Publicitātes foto

Šogad, atzīmējot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 33. gadadienu, Esplanādes parkā gaidāms vakara lielkoncerts “Es tevi ieraudzīju zeltā”.

Koncertā piedalīsies Alise Joste (17.00 - 17.30), Goran Gora (17.40 - 18.10), grupa “Zāle” (18.20 - 19.00), “Čipsis un dullais” (19.10 - 20.00), “Laika suns”( 20.10 - 21.00 ) un vakara koncertu noslēgs grupa “Turaidas Roze” (21.15 - 22.15, attēlā).

Koncertu vadīs komponists, kultūras žurnālists, Latvijas Radio 3 “Klasika” redaktors Edgars Raginskis, bet par muzikālajām starpspēlēm rūpēsies DJ Uldis Rudaks.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā

Dzīvesstils

Līgo vakars ir laiks, kad visa Latvija uzplaukst dziesmās, vasaras priekā un ugunskuru siltumā. Tie ir kopā būšanas un dabas svētki. Neatkarīgi no tā, vai dosies svinēt ar draugiem, ģimeni vai vienatnē, 23. jūnijā, Līgo vakarā, visā Latvijā būs kāda vieta, kur piedzīvot svētku burvību – sirsnīgi, dzīvespriecīgi un bez maksas.

Svarīgākais