“Neatkarīgā” iesaka: svētku pasākumi 4. maijā, apmeklējami bez maksas

Vērts apmeklēt

Brīvības svētki ar “Tautumeitām”

Publicitātes foto

4. maijā plkst. 19.00 baušķenieki aicināti uz kopīgu sanākšanu Bauskas Rātslaukumā, lai etno-popa grupas “Tautumeitas” (attēlā) koncertā ar līksmu kopā dziedāšanu svinētu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu.

“Tautumeitas” savā mūzikā izmanto latviešu tautasdziesmas un melodijas, veido tām spēcīgas harmonijas un caurvij dziesmas ar mūsdienīgiem pavadījumiem. “Tautumeitu” koncerts ir krāšņs piedzīvojums ar deju horeogrāfijām, spēcīgiem ritmiem un līksmu kopā dziedāšanu. Grupas muzikālo tēlu papildina tērpi, kuros satiekas tautastērpu elementi ar mūsdienīgām detaļām un iespaidīgiem kroņiem, pasvītrojot to, cik tuvs ir futūristiskais un tradicionālais.

Grupas jaunākais albums “Skrejceļš”, kurš tāpat kā “Tautumeitu” iepriekšējie trīs albumi, ieguva “Zelta Mikrofona” balvu nominācijā “Tautas vai pasaules mūzikas albums”, sastāv no 14 skaņdarbiem. “Skrejceļš” parāda mūsdienīgu tautas dziesmu dažādās šķautnes, sākot ar uzmundrinošo kopdarbu “Muoseņa” ar Renāru Kauperu un smeldzīgo, Ukrainas tautai veltīto dziesmu “Rūžiņu duorziņā”, līdz mūsu senču enerģijas uzlādētajai kompozīcijai “Ritual”".

Ieeja bez maksas.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā

Dzīvesstils

Stereotips, ka apprecēji ne tikai savu mīļoto cilvēku, savu otro pusīti, bet arī visu viņas vai viņa ģimeni, radu rakstus, draugus un arī kaimiņus, 21. gadsimtā, ir sašūpojis acīm redzamo patiesību, taču diemžēl ir vēl tādi indivīdi, kas dzīvo un dzīvos šajā pārliecībā.

Svarīgākais