Sporta veidi, kas aizrauj katru zodiaka zīmi

© Foto: depositphotos.com

Ja esat noskaņots sadedzināt lieko enerģiju un dot savu A-spēli, šis ir sporta veids, kas atspoguļo katras zodiaka zīmes sportisko pusi un komandas garu, raksta stylecaster.com.

Auns: tu boksējies

Foto: pixabay.com

Aunam patīk bokss, gluži kā viņu agresīvā valdošā planēta. Nav šaubu, ka Auns, ko pārvalda Marss, vienmēr ir gatavs konfliktiem un viegli neatkāpjas no izaicinājuma. Tāpēc viņiem labi klājas boksa ringā, kur ar zobiem un nagiem jācīnās par balvu un jābūt gatavam sagādāt citam fiziskas sāpes, lai uzvarētu. Auns noteikti būtu pietiekami drosmīgs, lai uzņemtos šo risku.

Vērsis: tu esi golferis

Foto: pixabay.com

Golfam ir jābūt vienam no greznākajiem un elegantākajiem sporta veidiem, tieši kā patīk Vērsim. Tā vietā, lai svīstu sporta zālē, Vērsis labprātāk dotos pastaigā un pēc tam pavadīt klusu brīdi, gatavojoties savai kārtai.

Viņiem arī patīk plānot, kā tas jādara golfa spēlētājam, mērot attālumu no ķegļa līdz bedrītei un izlemjot, cik smagi jāšūpojas. Vairāk par visu Vērsis nevēlas veikt nevajadzīgu papildu darbu, tāpēc viņiem patīk sportot ar palīgu, kas tev visur seko, nesot visas tavas mantas.

Dvīņi: tu esi basketbolists

Foto: pixabay.com

Dvīņi visam, ko viņi dara, vienmēr piešķir mazliet pikantuma, tāpēc basketbols ir viņu spēles nosaukums. Nevienam citam sporta veidam nav tāda paša līmeņa veiklības un smalkuma kā basketbolam, jo katrs spēlētājs šeit var pievienot savu raksturīgo gājienu.

Neatkarīgi no tā, vai Dvīņi ir slaveni ar slam-dunk vai tīru metienu, viņi vienmēr atradīs veidu, kā izgudrot šo spēli no jauna. Neaizmirsīsim, ka basketbolam ir arī nenoliedzamas attiecības ar hip-hop mūziku, žanru, kas ir pārpildīts ar Dvīņu māksliniekiem. Turklāt Dvīņi astroloģijā valda pār rokām, kas izskaidro, kāpēc viņiem šajā sporta veidā būtu daudz vieglāk rīkoties un piespēlēt bumbu.

Vēzis: tev patīk amerikāņu futbols

Foto: pixabay.com

Neviens sporta veids nav vairāk saistīts ar lojalitāti, identitāti un patriotismu kā amerikāņu futbols. Neviena zodiaka zīme nav vairāk norūpējusies par mājām, izcelsmi un saknēm kā Vēzis.

Domājot par amerikāņu futbolu, iespējams, domājat par svētdienām, kas pavadītas, grilējot pagalmā un kopā ar ģimeni skatoties futbolu, padarot šo sporta veidu nozīmīgu. Un pat tad, ja jūsu komanda zaudē, turaties ar viņiem līdz galam. Turklāt amerikāņu futbols ir saistīts ar labu aizsardzības līniju izveidošanu, ar ko Vēzis izceļas.

Lauva: tu esi vingrotājs

Foto: pixabay.com

Lauva ir majestātiska uguns zīme ar pietiekami daudz zirgspēku, lai plosītos cauri pasaulei. Bet tas, kas patiesi raksturo Lauvu, ir viņu vēlme uzstāties un izpausties. Kļūt par vingrotāju nav viegls uzdevums, jo pilnībā ir jāpārveido ķermenis un jānostiprina muskuļi, par ko pat nezinājāt.

Tas liek nepakļauties gravitācijai, trenēt ķermeni un izstiept muskuļus, līdz tie kļūst elastīgi kā gumijas lentes. Tomēr tas prasa, lai jūs izklaidētu citus, demonstrējot savas kustības, kas apvieno deju, lēcienu un akrobātiku tādā veidā, kas apdullina tos, kas to redz. Lauvā ir pietiekami daudz uguns, lai atgrieztos mājās no olimpiskajām spēlēm ar spīdīgu zelta medaļu.

Jaunava: tu esi beisbolists

Foto: pixabay.com

Jaunava mīl elegantu, cienītu un pamatotu sporta veidu, tāpēc šī mainīgā zemes zīme jūtas gluži kā beisbolists. Beisbols atgādina tas prasa daudz loģiskas domāšanas un analīzi.

Beisbola statistika jeb “sabermetrics” ir viena no vissarežģītākajām sporta pasaulē, un tā ir galvenais klasiskās spēles kultūras aspekts. Turklāt beisbols visu noved atpakaļ uz zemes: ar rokām šūtas bumbiņas un tik liela daļa sporta vēstures, kas atgādina kaut ko īstu. Īsts Jaunavas sporta veids.

Svari: tev patīk teniss

Foto: pixabay.com

Teniss ir burvīgs, emocionāls un sporta veids, kas tikpat lielā mērā sakņojas gan spēkā, gan atturībā. Tas ir tāpēc, ka teniss ir Svaru sporta veids, kas centrē divus pretiniekus laukumā un rada aizraujošu maču.

Svari ir savstarpējo attiecību zodiaka zīme, tāpēc bumbiņas šūpošanās uz priekšu un atpakaļ, līdz tā liek kādam no zaudēt līdzsvaru, ir tieši Svaru spēle. Svari saprot neapstrādāta, nepiespiesta spēka vērtību, kā arī vajadzību pēc kontroles un mērenības. Galu galā tenisā ir jāievēro precīzi noteiktās līnijas, kas iezīmē laukumu, lai jūs neizsistu bumbu un neatdotu 15 punktus pretiniekam.

Skorpions: tu esi hokejists

Foto: pixabay.com

Skorpiona mērķis ir uzlabot lietas, un hokejs ir sporta veids cilvēkiem, kuriem patīk skarbi spēlēt un novest lietas līdz galam. Liela un pamatīga bumba tiek aizstāta ar niecīgu ripu. Laukumu klāj auksts un slidens ledus. Katrs spēlētājs ietriecas cits citā.

Tā visa haoss ir tieši Skorpionam tīkams, jo šī ūdens zīme atplaukst uz hokeja laukuma. Turklāt Skorpions ir saistīts ar senajām enerģijām, līdzīgi kā hokejs patiesībā ir vecākais zināmais sporta veids vēsturē, ko senajā Ēģiptē spēlēja jau pirms 4000 gadiem.

Strēlnieks: tu esi futbolists

Foto: pixabay.com

Futbols, iespējams, ir tik starptautisks, cik tas var būt. Futbols, ko praktizē katrā pasaules malā, ir universāls sporta veids, kas pārvar valodas barjeras un kultūras atšķirības. Piesaistot komandas no katra kontinenta uz FIFA Pasaules kausu, futbols paplašina Zemes sasniedzamību tādā veidā, kā Strēlnieks vienmēr koncentrējas uz kopējo ainu.

Strēlnieks ir arī vijīga un spēcīga mainīga uguns zīme, kas padara tos prasmīgus, lai grieztos un skrietu pa laukumu, nezaudējot bumbu. Futbols ir kā debates, un katrs gūtais mērķis ir kā arguments, ko pretinieks nevar pārmest. Strēlniekam vienmēr ir jāpieliek punkts, taču viņi ir gatavi arī viltot savainojumu

Mežāzis: tev patīk slēpot

Foto: pixabay.com

Runājot par astroloģiju, Mežāzis vienmēr ir zodiaka zīme, kas asociējas ar prestižu un dominējošo stāvokli. Galu galā Marss — kara dievs — paaugstina Mežāzi, padarot prasmīgu armiju uzvarā. Slēpošana ir ne tikai ziemas sporta veids, kas izstaro statusu un bagātību, bet arī tika radīts ar nolūku, lai to pārvērstu par spēli.

Faktiski slēpošana sākotnēji tika izstrādāta militāriem nolūkiem Skandināvijā 1700. gados. Turklāt Mežāzis ir simboliski saistīts ar kazu, kas ir dzīvnieks, kas nepakļaujas gravitācijai, šķērsojot augstus kalnus. To pašu slēpošana prasa no saviem sportistiem.

Ūdensvīrs: tu esi peldētājs

Foto: depositphotos.com

Neskatoties uz to, ka Ūdensvīram bieži ir daudz draugu, viņu personībā vienmēr ir kāda klusa daļa, kas uzplaukst, kad tuvumā nav neviena cita. Un, lai gan peldētāju komandā ir daudz cilvēku, katram peldētājam ir jāpaliek savā joslā un jāiet cauri zemūdens klusumam, lai saīsinātu savu laiku.

Turklāt Ūdensvīru tradicionāli pārvalda Saturns, kas ir disciplīnas un ilgtermiņa saistību planēta. Tas izskaidro Ūdensvīra spēju kontrolēt savas plaušas un aizturēt elpu, pirms izlaužas cauri baseina virsmai, jo šī fiksētā gaisa zīme izprot aizkavētā gandarījuma skaistumu.

Zivis: tu sērfo

Foto: pixabay.com

Sērfings ir viens no garīgākajiem sporta veidiem, jo ​​tiem, kas to praktizē, ir burtiski jākļūst vienam no viļņiem, slīdot pa nepieradināto okeāna virsmu. Zivīm patīk iet līdzi straumei un sapņot, jo sērfotājiem jāļauj prātam klīst, gaidot ideālā viļņa atnākšanu.

Un, kad tas notiek, Zivis var pārkāpt realitātes robežas. Viņi var justies tā, it kā viņi lidotu pa gaisu, ja viņi ir uz liela viļņa, vai izpētīt zemūdens pasauli, ja viņi slīd zem ūdens. Kad Zivis ir beigušas sērfot, tās vairāk jūtas kā pašas, jo šī mainīgā zīme uzplaukst ūdenī.

Dzīvesstils

Baltmaize jau sen ir pasaules veselo cilvēku melnajā sarakstā. Patiešām, cepts ar kviešu miltiem, kas iegūti no graudiem, kas ir apstrādāti un kuriem ir atdalīti veselīgie apvalki, šis ātro ogļhidrātu avots izraisa bīstamus cukura līmeņa paaugstināšanos asinīs.