Horoskopi

13.jūl
Seksuālās enerģijas jauda stāsta par cilvēka personību, viņa jutekliskumu un kaislību. Cilvēks, kurš ir kaislīgs dzīvē, būs kaislīgs arī seksā. Jo sekss ir dzīve un dzīve ir sekss. Un magnētiskums, kurš piemīt cilvēkiem ar jaudīgu seksualitāti, ir pievilcīgs un vilinošs. Šo cilvēku klātbūtnē ir patīkami uzturēties un tie ir kā magnēts veiksmei, naudai, brīnumiem un visām dzīves izdevībām.
7.jūl
Jūlijā piecu zodiaka zīmju pārstāvji beidzot iegūs to, ko vēlas. Viņu sapņi sāks pārvērsties realitātē, brīnumi piepildīs viņu dzīvi ar priecīgiem notikumiem. Kuram būs paveicies jūlijā, raksta RBC-Ukraine.
2.jūl
Astrologi pastāstīja, kuri saldumi ir piemērotākie konkrētās zodiaka zīmes pārstāvjiem, raksta BestLife.
23.jun
Horoskops 23. jūnijam pēc Taro kārtīm: Ūdensvīrs – izvēle, Jaunava – atpūties no darbiem
22.jun
Jūnijā cilvēki, kas dzimuši Svaru zīmē, saskarsies ar īstu naudas lietu, prognozē slavenais krievu astrologs Pāvels Globa. Viņš pārliecinoši paziņo, ka zvaigznes dos priekšroku tieši šai zīmei un nauda burtiski nonāks viņu rokās.
21.jun
Ja esat noskaņots sadedzināt lieko enerģiju un dot savu A-spēli, šis ir sporta veids, kas atspoguļo katras zodiaka zīmes sportisko pusi un komandas garu, raksta stylecaster.com.
17.jun
Nerausties un nedricelējies. Viss drīkst būt citādāk, nekā tev šķita. Ja kas nesanāk, maini paņēmienus.
15.jun
Intuīcija ir izjūta. Izpratne. Un to ir iespējams izmantot kā zināšanu. Vai jums kādreiz ir bijusi pēkšņa sajūta, ka “iekšējā balss” ir tik spēcīga, ka šķiet, ka tā nāk no dvēseles dzīlēm.
3.jun
Gaiss uzkarst, un kopā ar šo laiku ierodas Dvīņu sezona. Siltais gaiss atver ziedus un siltums atver cilvēkos vēlmi doties ārpus savas čaulas un komunicēt. Dvīņi ir par un ap komunikāciju. Komunikācija ar sevi, ar citiem, ar dabu sev apkārt.
27.mai
Pēdējais pavasara mēnesis, jo īpaši tā otrā puse, nesīs daudz pozitīvu pārmaiņu, taču trīs zodiaka zīmēm veiksies vairāk nekā citām. Tās ķers veiksmi aiz astes un izbaudīs šo periodu, vēsta UNIAN.
25.mai
Maija vidū trīs zodiaka zīmju dzīve būtiski mainīsies pozitīvā virzienā, kas uzlabos viņu garastāvokli uz ilgu laiku, vēsta "Meta".
18.mai
Astrologi atklājuši, kuru zodiaka zīmju pārstāvji visbiežāk izvēlas dzīvot bez alkohola, vēsta "Meta".
12.mai
Astrologi nosaukuši trīs zodiaka zīmes, kurām ir augsts intelekts. Tās var viegli atrast risinājumu jebkurai problēmai, pat vissarežģītākajai. Turklāt tās ir spējīgas uz to, ko citi nevar, vēsta UNIAN.
11.mai
Aura ir katra cilvēka enerģētiskais lauks. Tās lielums, spēks, ietekme, krāsa un vibrācijas frekvence mainās ik dienu. Mainās lielumā, spēkā, caurlaidībā un saturā.
4.mai
Astrologi nosaukuši trīs zodiaka zīmes, kurām maijā veiksies visās sfērās. Visums atalgos tās par visiem viņu centieniem un dos tām iespēju labākai dzīvei, vēsta UNIAN.
7.apr
Astrologi nosaukuši trīs zodiaka zīmes, kas jebkurā vecumā paliek jaunas gan dvēselē, gan izskatā. Šķiet, ka tās ir uzzinājušas mūžīgās jaunības noslēpumu, vēsta UNIAN.
30.mar
"Melnā strīpa" viņu dzīvē drīz beigsies, un tā vietā sāksies "baltā", kas piepildīta ar laimi, veiksmi un brīnišķīgiem notikumiem. Kurām zodiaka zīmēm drīzumā veiksies?
23.mar
Astroloģija ir gatava atvērt intriģējošākos un noslēpumainākos seno karmu stūrus, vēstot par zodiaka zīmju ļaunprātības aizmetņiem. Un šoreiz tieši attiecībās kā jomā, caur kuru šīs dzīves laikā mēs izstrādājam vislielāko karmas daļu.
20.mar
Katram no mums dzīvē ir jāsaskaras ar reāliem izaicinājumiem. Mēs piedzīvojam gandrīz vienus un tos pašus notikumus, bet reaģējam uz tiem atšķirīgi. Šeit ir populārākais “cieto riekstu” saraksts - tie cilvēki, kuri var viegli izturēt jebkuru pārbaudījumu, raksta "Wdays".
10.mar
Astrologi rūpīgi pārskatījuši 2024. gada zvaigžņu kartes un nosaukuši mēnešus, kas zodiaka zīmēm būs saistīti ar lielu neveiksmes risku. Kad katrai horoskopa zīmei jābūt īpaši uzmanīgai?