Zodiaks

3:18
Ķīniešu horoskops liecina, ka 2024. gada jūlijs ir Metāla kazas mēnesis. Veselība, karjera, nauda un ceļojumu prognozes visām 12 zodiaka zīmēm, radošajai Kazai ienākot vasarā.
13.jūl
Seksuālās enerģijas jauda stāsta par cilvēka personību, viņa jutekliskumu un kaislību. Cilvēks, kurš ir kaislīgs dzīvē, būs kaislīgs arī seksā. Jo sekss ir dzīve un dzīve ir sekss. Un magnētiskums, kurš piemīt cilvēkiem ar jaudīgu seksualitāti, ir pievilcīgs un vilinošs. Šo cilvēku klātbūtnē ir patīkami uzturēties un tie ir kā magnēts veiksmei, naudai, brīnumiem un visām dzīves izdevībām.
9.jūl
Neatkarīgi no tā, vai jūsu garšas kārpiņas dod priekšroku sāļajam vai saldajam, neviens nav pasargāts no visgaršīgākās maltītes daļas: deserta. Tas ir kā ķirsītis veselīgu un sātīgu mielastu virsū, maltīti noslēdzot ar banti, kas izgatavota no cukura diegiem, tāpēc ir pienācis laiks apspriest desertu, kas visvairāk garšo katrai zodiaka zīmei, raksta stylecaster.com.
7.jūl
Jūlijā piecu zodiaka zīmju pārstāvji beidzot iegūs to, ko vēlas. Viņu sapņi sāks pārvērsties realitātē, brīnumi piepildīs viņu dzīvi ar priecīgiem notikumiem. Kuram būs paveicies jūlijā, raksta RBC-Ukraine.
7.jūl
Jūlijā visām zodiaka zīmēm nāksies saskarties ar jautājumiem, no kuriem iepriekš centās izvairīties, atliekot savu risinājumu uz vēlāku laiku.
3.jūl
Jauns mēness ir brīdis, kad Saule un Mēness satiekas vienā zodiaka zīmē. Pirmais jaunmēness, kas vienmēr iestājas pēc vasaras saulgriežiem, ir Vēža zīmē. Jaunmēness Vēža zīmē šogad iestāsies 6.jūlijā plkst. 01.57. 
2.jūl
Vai meklējat pūkainu draugu, kas ir saderīgs ar jums, pamatojoties uz jūsu zodiaka zīmi?
30.jun
Neatkarīgi no tā, vai esat raiti runājošs Dvīnis vai prožektorus mīlošs Lauva, zīme var diezgan daudz pateikt par personību.
29.jun
Kas cilvēku padara agresīvu? Slikts garastāvoklis vai tomēr iedzimtība? Reizēm šķiet, ka daži cilvēki ir ģenētiski nokodēti uz agresīvu uzvedību un to smadzeņu struktūra liek rīkoties agresīvi.
25.jun
Kas nosaka to, ka vienam cilvēkam biznesā veicās labāk, kamēr citam ir tikai zaudējumi un zuduši sapņi? Skaidrs, ka biznesa veiksmi nosaka ne tikai stratēģiskie lēmumi un izaugsmei radītie apstākļi, bet arī personiskās īpašības.
21.jun
Ja esat noskaņots sadedzināt lieko enerģiju un dot savu A-spēli, šis ir sporta veids, kas atspoguļo katras zodiaka zīmes sportisko pusi un komandas garu, raksta stylecaster.com.
18.jun
Floroskops piedāvā horoskopu un vasaras ziedu salikumu. Kurš zieds jums atbilst un ko zvaigznes jums sagādās šovasar, piedāvā bloomon.co.uk.
16.jun
Astroloģijas entuziasti uzskata, ka zvaigznes un planētas var ietekmēt mūsu gaumi un vēlmes, pat ja runa ir par frizūrām. Kāda frizūra vai matu griezums vislabāk atbilst katrai no divpadsmit zodiaka zīmēm.
15.jun
Intuīcija ir izjūta. Izpratne. Un to ir iespējams izmantot kā zināšanu. Vai jums kādreiz ir bijusi pēkšņa sajūta, ka “iekšējā balss” ir tik spēcīga, ka šķiet, ka tā nāk no dvēseles dzīlēm.
14.jun
Zodiaka dārgakmeņi ir pazīstami arī kā astrālie akmeņi. Astrāls ir atvasināts no astroloģijas. Tā nav zinātne, taču to zināt ir jautri un patīkami. Astroloģisko dārgakmeņu pamatā ir zodiaka zīme un enerģija, ko tā saņem no zvaigznājiem.
11.jun
Zodiaka ziedi ir vēl viens veids, kā pārstāvēt katru no 12 zodiaka zīmēm. Jau kopš senām civilizācijām ziedi ir izmantoti, lai tuvinātu cilvēkus debesu zvaigznēm un ir tikai vēl viens veids, kā atspoguļot jūsu personības iezīmes, raksta bloombarflowers.com.
4.jun
Katram cilvēkam dzīvē ir pagrieziena punkti, pēc kuriem viss tiek sadalīts “pirms” un “pēc”. Kāds ir laimīgākais vecums zodiaka zīmēm, lai nepalaistu garām pārmaiņu laiku.
3.jun
Gaiss uzkarst, un kopā ar šo laiku ierodas Dvīņu sezona. Siltais gaiss atver ziedus un siltums atver cilvēkos vēlmi doties ārpus savas čaulas un komunicēt. Dvīņi ir par un ap komunikāciju. Komunikācija ar sevi, ar citiem, ar dabu sev apkārt.
1.jun
Mātes loma sievietes dzīvē ir viscēlākā un vienlaikus arī grūtākā loma. Tā atver tādas sirds dzīles un superspējas, par kurām var uzzināt tikai, esot mātes lomā.
28.mai
Mēģiniet uzminēt, kādas šķirnes astrologi izvēlējušies Skorpioniem un Jaunavām.